بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Wednesday 14 September 2005   #1
تشنه
عضو ثابت

نشان تشنه

تاريخ ثبت نام: Jul 2005
مكان: zamin
پاسخ‌ها: 1,377
Lightbulb ديگه چه خبر؟.......

سلام

راستش اين عنوان موقعي به ذهنم رسيد كه متاسفانه وبا اومده بود و من بعد از چند روز فهميدم
ان شا الله كه همه تون سلامتين و اين بيماري به خونه هاتون راه پيدا نكرده بوده باشه
الحمد لله كه به خير گذشت و اين بيماري مهار شد

خوب اين تاپيك رو زدم تا اگر كسي احيانا از يك مطلبي بي خبر موند بتونه از اينجا كسب فيض كنه و از خبرهاي داغ و جالب روز مطلع بشه
اينجا ميتونيد هر خبر جالب از دنياي ورزش و ورزشكاران ، سينما وبازيگرا ، دنياي هاليوود و هر خبر شنيدنيه ديگه رو بنويسيد ودر آخر هم اگر خواستيد نظر شخصيه خودتون رو در مورد اون خبر در يك يا دو سطربنويسيد ولي خواهشا جروبحث نكنيد واگر احيانا موردي جاي بحث داشت يك تاپيكي به عنوان بگو مگو يا بيا تو دعوا ويا هر چيز ديكه بزنيد و اونجا همديگه رو روشن كنيد اگر پشتيباني يه باشگاه هم لطف كنن و چندتا شكلك مشت ولگد و بيل وكلنگ به شكلكها اضافه كنن تا بچه ها بتونن بهتر ابراز علاقه كنن كه ديگه حرف نداره
ميتونيم يك كار ديگه هم بكنيم و اون اينكه نفر بعدي به نسبت جالب و دسته اول بودن خبر قبلي نمره بده تا بچه ها سعي كنن خبراي جالب بيارن البته الزامي در كار نيست فقط نمره ها منصفانه باشه لطفا

موفق باشيد
تشنه حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Wednesday 14 September 2005   #2
mahdi1060
Endless Vision

نشان mahdi1060

تاريخ ثبت نام: Dec 2002
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 3,747
ارسال پيام توسط Yahoo به mahdi1060
9 نفر از کارگران یکی از معادن ذغال سنگ زرند بر اثر انفجار مردن!
راستش تا معدن رو نبینید نمی فهمید چه جائیه. خدا رو شکر میکنم که اول این هفته تونستم برم و معدن رو ببینم. کمترین توصیفش اینه:
یه دایره به قطر نیم متر که باشیب حداقل 45 درجه نیره توی زمین. تاریک و پر از غبار! وحشتناک.
قديمي Friday 16 September 2005   #3
تشنه
عضو ثابت

نشان تشنه

با تشكر از خبرنگارمون در كرمان 19.75 براي اينكه خبر مرگ رو همون اول ودر افتتاحيه يك تاپيك نمي يارن
با اجازه آقا مهدي منم نظر شخصيم رو در اين مورد مي نويسم
واقعا كه اين بشر يك موجود مجهوليه چون امروزه در كارهايي براي بشر خطرناك نيست و انسانها به راحتي مي تونن اون كارها رو انجام بدن از رباطها استفاده مي كنن و مردم رو از كار بي كار ميكنن ولي در كارهاي خطرناكي از جمله استخراج معدن (كه در اول ليست كارهاي خطرناك)به فكر جانشيني نيستن

شعر معروف سعدي براي چندمين بار به سازمان ملل رفت
قبل از مدتي فرشي به سازمان ملل فرستاده شد كه شعر معروف سعدي (بني آدم اعضاي يكديگرند) روي آن بافته شده و ديشب هم همين بيت توسط رياست جمهوري خوانده شد ولي متاسفانه كساني كه بايد اين بيت رو
آويزه گوششون قرار بدن (مسئولين آمريكا و رژيم غاصب صهيونيست) طبق معمول گوشاشون رو گرفتن (سالن رو ترك كردن)تا پيام انسانيت به گوشهاي طلسم شده شان ( طبق آيه 7 /سوره بقره ) نرسه

حالا اينگار ما نميدونيم كه از پشت پرده گوش وايساده بودن و تازه بعد از اون هم روزي چند بار نوار ظبط شده رو گوش مي دن كه مطمئن بشن چيزي از سخنانشون رو جا ننداختن

خبرنگار خبرگزاري IYC -زمين

از دوستان اگر كسي در مورد اين قضايا اطلاعاتي داره ممنون ميشم كه بنويسه
- با توجه به اينكه دولت آمريكا از دادن ويزا به هوگو چاوز(رئيس جمهور ونزولا)امتناع كرد مي خواستم ببينم واكنش ايشون چي بوده ؟
- در جريان طوفان كاترينا در آمريكا از طريق شبكه تلوزيوني BBCW اعلام كردن كه برنامه اي قرار توسط ستارگان (حالا نمي دونم ستارگان سينما يا موزيك يا چي..) اجرا بشه مي خواستم بدونم قضيه دقيقا چي بوده و كيا اومده بودن؟
- كسي ميتونه عكسي رو كه به عنوان يادگاري در سازمان ملل گرفتن رو برامون بذاره يا اينكه مارو به آدرس مورد نظر بفرسته ؟
قديمي Friday 16 September 2005   #4
AntiMatter
عضو ثابت

نشان AntiMatter

تاريخ ثبت نام: Aug 2005
مكان: IRAN
پاسخ‌ها: 550
عكس يادگاري!
نفر 6 از رديف سوم راست.
زنان حضوري كمرنگ دارند!lol
تصاوير ضميمه

آخرين ويرايش AntiMatter ، Friday 16 September 2005 در 10:41AM.
AntiMatter حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 16 September 2005   #5
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 34,261
روزنوشته ها: 10
در حاشيه نشست سازمان ملل متحد در حاليكه سخن از تغييرات داخلي و مبارزه با تروريسم مي‌رفت :

استمداد جورج از كونداليزا :

"I think I may need a bathroom break. Is this possible?" the pencil-written note reads.

"فكر كنم ممكنه بخوام برم دستشوئي ، امكانش هست ؟ "

http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/4249646.stm

آخرين ويرايش صبح ، Friday 16 September 2005 در 04:28PM.
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از صبح بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Friday 16 September 2005   #6
mahdi1060
Endless Vision

نشان mahdi1060

تاريخ ثبت نام: Dec 2002
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 3,747
ارسال پيام توسط Yahoo به mahdi1060
ببخشید یه سئوال!:
کوندالیزا یا کاندولیزا؟
قديمي Friday 16 September 2005   #7
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

شايد " كوندوليزا رايس = Condoleezza Rice" صحيحترينش باشه شايد هم هر دو ... ولي تو فارسي بخاطر رفع سوء تفاهم يا شايد هم (حق تفاهم) اين كلمه به يكي از احتمالات ادا ميشه
قديمي Sunday 18 September 2005   #8
تشنه
عضو ثابت

نشان تشنه

20 تمام براي من كه هم جديد بود وهم جالب ولي براي كسي اين سوال پيش نيومد كه ايشون چه اصراري
داشتن كه از حروف بزرگ استفاده كنن

جناب antimatter اولا دستتون بابت عكس درد نكنه دوما حيف كه خودم گفتم بحث نكنيد و گرنه جوابتون رو مي دادم
قبل از اينكه خبرامو بگم چرا هيچ كس نگفت كه خبر قبليم غلط بوده و هوگو چاوز به سازمان ملل رفته و حتي ديروز هم با رئيس جمهورمون نشست داشته (عجب با هم گرم گرفته بودن به كوري چشم دشمنا )تازه تو عكس يادگاري هم بودن
بچه هاي حواس جمع راحت مي شه سرتون و شيره ماليد

- امروز روز انتخابات پارلماني در افغانستان و گروه القاعده تهديد كرده كه نمي ذاره انتخابات بدون دردسر انجام
بگيره
- يك كارخانه فرش ايران قرار كه بزرگترين فرش رو براي مسجد شيخ زايد در ابوظبي ببافه

- فولاد خوزستان براي دومين بار ميبازه

در ضمن مي خواستم ببينم كه چند وقت قبل قرار بود چند كشور ديگه به كشوراي صاحب امتياز وتو اضافه شه تاييد شد يا نه اگر جواب بله است كه اون كشورا كدومان راستش مي خوام حساب كنم اگر پرونده به سازمان ملل برده بشه چند در صد احتمال وتو شدنش هست
ممنون
قديمي Monday 19 September 2005   #9
تشنه
عضو ثابت

نشان تشنه

سلام
ببخشيد دورو بر شماها خبري نيست يا اينكه شماها خواب تشريف دارين

اقايون بخصوص جناب antimatter بخونن

خانمانجلا مركل در انتخابات المان تونستن پنج رقيب ديگرشون رو كنار بزنن

اقاي احمدي در مصاحبه شون با cnn مشاركتشون در گروگان گيري رو رد كردن و گفتند كه شنيدن اين موضوع باعث خنده شون شد ايشون همچنين گفتنى كه عكسهاي مربوطه رو هم ديدن و اون شخصي كه انها ادعا درنى منم هيچ تشابهي با من نداره

انتخابات افغانستان هم كه به خير گذشت

تا خبرهاي معتبر بعدي
قديمي Monday 19 September 2005   #10
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

حيف كه بحث نيست وگرنه بحث مي‌كردم

امير المؤمنين ، امام علي عليه السلام :

المرءة ريحانة ... ليست قهرمانة
زن گل است ... پلهوان نيست

هر كسي جاي خودش ... ! سعي نكنيد با معيارهاي (جاهليت) امروزي ، خودتون رو سرگرم و راضي كنيد كه طبيعت آدمي همه رو به هم مي‌ريزيد !
قديمي Friday 23 September 2005   #11
تشنه
عضو ثابت

نشان تشنه

ج: ديگه چه خبر؟.......

نقل قول:
حيف كه بحث نيست وگرنه بحث مي‌كردم

امير المؤمنين ، امام علي عليه السلام :

المرءة ريحانة ... ليست قهرمانة
زن گل است ... پلهوان نيست

هر كسي جاي خودش ... ! سعي نكنيد با معيارهاي (جاهليت) امروزي ، خودتون رو سرگرم و راضي كنيد كه طبيعت آدمي همه رو به هم مي‌ريزيد !
شديدا جاي بحث داره كه به وقتش بهش مي پردازيم
تازه اين اول راه ...همگي منتظر ديدن خانم هيلاري كلينتون براي دومين بار در كاخ ( اين بار) سفيد باشيد ولي اين بار نه به عنوان همسر رئيس جمهور بلكه به عنوان خود رئيس جمهور آمريكا !!!! آقاشون هم گفتن كه اگر خودشون مايل باشن كه كانديد شن مانعش نمي شن

نظر شخصي:اگر بشه خوبه چون حد اقل ايشون يك شخصيت كاملا مستقلي هستن
قديمي Friday 23 September 2005   #12
تشنه
عضو ثابت

نشان تشنه

سلام

يك خبري رو بايد قبلا مي گفتم ولي يادم رفت اما وقتي كه مراسم جشن ميلاد امام مهدي به خير و خوشي در كربلا تموم شد(واقعا جاي همه مون خالي بود شبكه الانوار تا ساعت 2:30 بامداد پخش مستقيمش رو نشون مي داد خيلي با صفا بود ) به ذهنم رسيد كه بنويسمش چون يه جورايي خودم رو مديون مي دونم
همه كه در جريان سانحه پل ائمه در كاظمين هستن ولي موردي كه من مي خوام بگم و شبكه هاي عربي بخصوص الجزيره خيلي روش مانور دادن كه البته حق هم دارن اينه كه
در اين جريان يك پسر جوان سني مذهب كه فكر كنم سنش از 20 سال تجاوز نمي كرد هم به شهادت رسيد و داستان اينطوري شروع ميشه كه وقتي پل خراب مي شه و مردم به آب مي يفتن اين قهرمان ما هم با وجود اينكه اون موقع در منزل بوده ولي از سر و صدا براي جوياي ماجرا بيرون مي ياد و وقتي وضعيت رو مي
بينه خودش رو براي نجات مردم به آب ميزنه و موفق مي شه (اگر اشتباه نكنم )جان سه خانم رو نجات بده ولي وقتي براي نجات يك خانم مسن مي رن نمي دونم چي مي شه كه خودش غرق مي شه....روحش شاد

ماهم با توجه به اينكه امروز جمعس و اموات منتظر خيراتن يه حمدو سوره نثار روحش مي كنيم و از خداي علي غدير مسئلت داريم كه ايشون رو در روز قيامت با ائمه اطهار محشور كنه ....يا رب

واما بشنويد اين خبر جالب رو:
ايمان و ثنا دو خواهر دو قلوي 15 ساله به عنوان جوان ترين طراحان برنامه تروريستي معرفي شدن (اطلاعات بيشتر در دسترس نيست )
قديمي Saturday 24 September 2005   #13
سینا 555
آرام و صبور

نشان سینا 555

تاريخ ثبت نام: Nov 2002
پاسخ‌ها: 6,791

نقل قول:
نظر شخصي:اگر بشه خوبه چون حد اقل ايشون يك شخصيت كاملا مستقلي هستن

سلام عليكم

از اشنايي شما خوشوقتم دوست گرامي
تاپيك خوبي زديد ولي سئوالي به ذهنم رسيد در مورد نظريه شما و ان اينكه ميشه توضيح بدهيد خانم كلينتون چرا و چگونه مستقل هستند و شما اينرو چگونه متوجه شديد؟

قبلا از لطف و مرحمت شما در پاسخ و توضيح در اينباره كمال تشكر را مينمايم.

موفق ومويد باشيد
سینا 555 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 25 September 2005   #14
تشنه
عضو ثابت

نشان تشنه

سلام از بندس
ما بيشتر ،هر چند قبلا با خوندن مطالب قبلي تون فكر كنم يه آشنايي مختصر پيدا كرده بودم
نقل قول:
تاپيك خوبي زديد
نظر لطفتون راستش من اين تاپيك رو زدم كه خودم از مواردي از طريق دوستان با خبرشم ولي ظاهرا كه فقط خودم دارم خبر مي يارم ..اينطور كه پيداس بچه ها نرخ خبراشون بالاس
از شما چه پنهان وقتي كه نام كاربري شما رم ديدم گفتم يه خبر اون ور آبي افتاديم غافل از اينكه در اصل سين جيم شدم

نقل قول:
ولي سئوالي به ذهنم رسيد در مورد نظريه شما و ان اينكه ميشه توضيح بدهيد خانم كلينتون چرا و چگونه مستقل هستند و شما اينرو چگونه متوجه شديد؟
اولا من گفتم كه (نظر شخصي)يعني شخصيه نمي شه گفتش
دوما :مگه شما مخالف هستين ؟اگر جواب مثبت كه لزومي نداره من دلايل خودم رو بيارم چون بالاخره شما همون حرف اول خودتون رو مي زنيد
ولي از اينا گذشته چون شما دست پيش گرفتين و نقدا تشكر كردين نا چارم كه بگم
خوب دليل اول و از همه مهمتر (كه البته عموميت نداره) جنسيت ايشون
ولي حركتي از طرف ايشون كه باعث شد من اين برداشت رو از ايشون داشته باشم اينه كه در جريان افتضاح كاري همسرشون با معشوقه شون (مونيكا لوينسكي) همچنان موقعيت قبليشون رو حفظ كردن و خودشون رو در گير اين بازي سياسي نكردن و حتي ايشون با قرار گرفتن در كنار همسرشون كمكي شدن براي اينكه بتونه از اين مخمصه نجات پيدا كنه و اعتماد مردم رو بهشون بر گردونه (مردم هم كه كاسه داغ تر از آش نبودن كه اگر اين وسط قرار بود كسي مكدر بشه در درجه اول خود ايشون بودن كه وقتي مردم ديدن مشكلي بين اينها نيست موردي براي ادامه تشنج نديدن) پس ايشون با درايت و ذكاوت بهترين موقعيت رو انتخاب كردن
الان هم كه مستقل از همسرشون در ايالت فلوريدا به فعاليتهاي سياسي مي پردازن و از محبوبيت مردمي زيادي هم بر خوردارن
دوست عزيز مي بينيد كه مارو مجبور به تعريف كردن از چه كسي كردين ما كلا عادت نداريم كه از كسي تعريف كنيم حالا اگر كسي رو قبول داريم و براش احترام قائيلم براش تعريفهاي تبليغاتي راه نمي ندازيم البته مقصر خودمم از اين به بعد سعي مي كنم كه از اين موارد نظرات رو ندم و اگر احيانا دوباره تكرار شد(كه احتمالش صد در صد) لطف كنيد مارو از دلايل معذور بداريد ممنون
حالا كافي بود يا باز هم بگم؟
قديمي Wednesday 28 September 2005   #15
تشنه
عضو ثابت

نشان تشنه

هوگو چاوز: با مرغ در كوبا بهتر از سياه پوست در آمريكا برخورد مي شه

اين گفته دررابطه با طوفان كاتريناس

مارادونا:
توپ مرا ساخت و سياست مرا نابود كرد

محض اطلاع سياسيون اين سايت كه مواظب باشن سياست كار دستشون نده
پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 10:43PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه