بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ
 
ابزار گفتگو
قديمي Wednesday 24 June 2009   #1
صبح
همانا صبح نزديك است
 
نشان صبح
 
تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
سن: 40
پاسخ‌ها: 34,304
روزنوشته ها: 10
صدا و سیما دعوت کرد ، موسوی رد کرد

موسوي دعوت صدا و سيما را رد كرد
بخش خبری الف
۰۳ تير ۱۳۸۸
ميرحسين موسوي دعوت سازمان صدا و سيما براي شركت در مناظره تلويزيوني يا پاسخگويي به سوالات خبرنگاران را رد كرد.

به گزارش "الف"، دعوت صدا و سيما از آقاي موسوي پس از روشن شدن نتيجه انتخابات و اقدام اين نامزد انتخابات به فراخواني هوادارانش در خيابانها صورت پذيرفته است.

آقاي موسوي ضمن رد در خواست مصاحبه يا برگزاري مناظره با مسئولان انتخابات در سيما جهت روشن شدن مسايل انتخابات و ادعاهاي مطرح شده، از صدا و سيما خواستهوقتي اختصاصي بدون حضور خبرنگاران و كارشناسان بصورت زنده در اختيارش قرار دهند.

با توجه به عملكرد آقاي موسوي بعد از روشن شدن نتيجه انتخابات كه بدون اعتراض از مسير قانوني به نتيجه اعلام شده و بدون ارائه هيچ سندي درباره تخلف و تقلب گسترده در انتخابات، هوادارانش را به نافرماني مدني و ريختن در خيابانها تحريك كرد و نيز با توجه به سوء استفاده اغتشاشگران و اوباش از تحركات خياباني هواداران آقاي موسوي، مسئولان صدا و سيما از آقاي موسوي خواسته اند به شركت در مناظره و يا مصاحبه تلويزيوني رضايت دهد و سخنراني براي هوادارانش را در همان مناظره و مصاحبه براي هوادارانش انجام دهد اما آقاي موسوي با اين درخواست صدا و سيما مخالفت كرده و بر خواسته خود از سيما اصرار دارد.

از سوي ديگر سه شنبه شب خبر رسيد كه ستاد انتخاباتي آقاي موسوي، آقايان محتشمي پور و موسوي لاري را براي شركت در مناظره هاي تلويزيوني با مسئولان وزارت كشور به صدا و سيما معرفي كرده است. مسئولان صدا و سيما در تدارك برگزاري اين مناظره ها هستند.
__________________

آخرين ويرايش صبح ، Saturday 4 July 2009 در 03:55PM.
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 7 كاربر از صبح بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Wednesday 24 June 2009   #2
imanagha83
الیس الله بکاف عبده
 
نشان imanagha83
 
تاريخ ثبت نام: Apr 2008
مكان: در پناه قادر متعال
سن: 37
پاسخ‌ها: 2,929
ج: صدا و سیما دعوت کرد ، موسوی رد کرد

نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است نمايش نوشته
آقاي موسوي ضمن رد در خواست مصاحبه يا برگزاري مناظره با مسئولان انتخابات در سيما جهت روشن شدن مسايل انتخابات و ادعاهاي مطرح شده، از صدا و سيما خواسته وقتي اختصاصي بدون حضور خبرنگاران و كارشناسان بصورت زنده در اختيارش قرار دهند.

.
واقعا که اینا چندین و چند ساله دولت نهم رو به اینکه نقد پذیر نیست و دست به کارهای غیرکارشناسی میزنه متهم میکردن!
حالا زیر بار کارهای غیر معقولی که طی این مدت انجام دادن موندن و خواستار گفتگویی بدون حضور کارشناسان و خبرنگاران هستند!

دیگه معلوم شده کی نقد پذیره و کار کارشناسی میکنه و کی ، نه!
__________________


imanagha83 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 3 كاربر از imanagha83 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Wednesday 24 June 2009   #3
صبح
همانا صبح نزديك است
 
نشان صبح
 
تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
سن: 40
پاسخ‌ها: 34,304
روزنوشته ها: 10
ج: صدا و سیما دعوت کرد ، موسوی رد کرد

ترس این ها از اذهان عمومی نشان دهنده همه چیز هست ! و بحال بازیچه های آنان تاسف می خورم
آقای : ما رسانه نداریم
آقای : صدا و سیما یک طرفه است
آقای : صداقت
آقای : قانون
آقای .....

شما بهتر می دانید ...
__________________
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 4 كاربر از صبح بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Wednesday 24 June 2009   #4
imanagha83
الیس الله بکاف عبده
 
نشان imanagha83
 
تاريخ ثبت نام: Apr 2008
مكان: در پناه قادر متعال
سن: 37
پاسخ‌ها: 2,929
ج: صدا و سیما دعوت کرد ، موسوی رد کرد

الان هم با توجه به خودکامگی شون فقط وقت یک برنامه زنده بدون حضور کارشناس و خبرنگار میخوان تا یکسری اراجیف تحویل ملت بدن و یا در خوشبینانه ترین حالت جدید ترین بیانیه که باز تحریک کننده آشوبگران هستش رو اینبار از رسانه ملی اعلام کنند!!!
از اول هم معلوم بود که نه به قانون پایبند هستند و نه به مدنیت!
الان وقتشه که فیلم های تبلیغاتی موسوی رو ببینیم !
__________________


imanagha83 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 5 كاربر از imanagha83 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 25 June 2009   #5
Elvis
ادب مرد به ز دولت اوست
 
نشان Elvis
 
تاريخ ثبت نام: Jun 2009
پاسخ‌ها: 232
روزنوشته ها: 1
ج: صدا و سیما دعوت کرد ، موسوی رد کرد

سکوت تلویزیون در برابر درخواست موسوی

سیاست > انتخابات - روز گذشته خبری مخابره شد مبنی بر اینکه میرحسین موسوی دعوت سازمان صدا و سیما برای شرکت در مناظره تلویزیونی یا پاسخگویی به سؤالات خبرنگاران را رد کرده است.
روز گذشته خبری مخابره شد مبنی بر اینکه میرحسین موسوی دعوت سازمان صدا و سیما برای شرکت در مناظره تلویزیونی یا پاسخگویی به سؤالات خبرنگاران را رد کرده است. خبری که بخشی از آن از سوی رئیس ستاد انتخاباتی این نامزد رد و بخشی از آن تأیید شد.

قربان بهزادیان‌نژاد در گفت‌وگو با «خبر» درخواست موسوی از صدا و سیما برای حضور در یک برنامه زنده تلویزیونی را تأیید کرد. درخواستی که طی نامه‌ای رسمی خطاب به عزت‌الله ضرغامی ارائه شده. اما آنچه که او تکذیب کرد راجع به پاسخ این درخواست بود. به گفته وی صدا و سیما تاکنون هیچ پاسخی به این درخواست میرحسین موسوی که پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری دهم به رسانه ملی ارائه شده است، نداده است. از این رو اینکه موسوی حضور در یک مناظره یا پاسخگویی به سؤالات خبرنگاران را رد کرده باشد، تکذیب شد.
به گفته رئیس ستاد انتخابات موسوی، در خواست ارائه شده برای مناظره نبوده بلکه برای حضور در یک گفت وگوی خبری همچون برنامه محسن رضایی بوده است. البته وی نگفت که موسوی تمایلی برای حضور در یک مناظره ندارد بلکه گفت که اگر پیشنهاد صدا و سیما برگزاری یک مناظره است باید ببینیم که طرف مد نظر آنها برای انجام این مناظره کیست؟ وی در پاسخ به اینکه اگر صدا و سیما برگزاری مناظره دیگری میان آقایان موسوی و احمدی‌نژاد را پیشنهاد دهد، شما می‌پذیرید؟، گفت: اگر چنین پیشنهادی دهند، آن را بررسی خواهیم کرد.
بهزادیان‌نژاد با بیان اینکه برخی از اعضای ستاد و یا نزدیکان موسوی برای انجام مناظره با شخصیت‌هایی در سطح خودشان اعلام آمادگی کرده‌اند، گفت: این درخواست‌ها نیز به صدا و سیما ارائه شده اما پاسخی به آنها داده نشده است.
وی که هدف از ارائه نامه موسوی به صدا و سیما را به منزله رعایت بی‌طرفی صدا و سیما عنوان کرد، ادامه داد: در حال حاضر صدا و سیما مشغول القای موضوعی به مردم است که اصل بی‌طرفی این رسانه را نقض می‌کند. در همین حال محمدرضا تابش دبیرکل فراکسیون خط امام مجلس ، اظهار داشت: اگر واقعاً صدا و سیما اصرار دارد که برنامه‌ای از سوی مهندس موسوی داشته باشد و برخی مدعی هستند که ایشان درخواست رسانه ملی را رد می‌کند بهتر است که اول اجازه دهند تا موسوی با هوادارانش در یک تجمع یا مکانی مشخص صحبت کند یا اینکه یک کنفرانس خبری برگزار کند .
علی مطهری نماینده مردم تهران نیز با بیان اینکه مناظره شفاف، بیان اعتراض نامزدها و پاسخ قانع‌کننده مسئولین انتخابات در رسانه ملی راهی مهم برای کاهش التهابات است، گفت: در شرایط فعلی، صداوسیما باید نقش مهم و محوری در کاهش تنش‌ها و التهابات ایفا کند که برگزاری مناظره یکی از این راهکارها است. صداوسیما می‌تواند با دعوت از نامزدهای معترض، مناظره بگذارد که این آقایان حرفهایشان را آزادانه بگویند و در مقابل هم وزارت کشور به این شبهات و حرفها جواب صریح بدهد.
ما هنوز به اعتراض این دو نامزد، با خوش‌بینی نگاه می‌کنیم و فکر می‌کنیم این دو نفر، اعتراضات و شبهاتی در مورد انتخابات اخیر دارند که هنوز قانع نشده‌اند و باید اقناع صورت بگیرد. روز گذشته سایت «الف» در گزارشی با عنوان «موسوی دعوت صدا و سیما را رد کرد» نوشته بود: دعوت صدا و سیما از موسوی پس از روشن شدن نتیجه انتخابات و اقدام این نامزد انتخابات به فراخوانی هوادارانش در خیابان‌ها صورت پذیرفته است. اما موسوی درخواست مصاحبه یا برگزاری مناظره با مسئولان انتخابات در سیما جهت روشن شدن مسایل انتخابات و ادعاهای مطرح شده را رد کرد.
Elvis حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از Elvis بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 25 June 2009   #6
هلنا
عضو ثابت
 
نشان هلنا
 
تاريخ ثبت نام: Feb 2008
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 9,913
ارسال پيام توسط Yahoo به هلنا
ج: صدا و سیما دعوت کرد ، موسوی رد کرد

موسوی تمام شد . تمام
__________________

هلنا حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از هلنا بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 25 June 2009   #7
گلک
عضو ثابت
 
نشان گلک
 
تاريخ ثبت نام: Jun 2009
مكان: تهران
سن: 42
پاسخ‌ها: 2,720
ج: صدا و سیما دعوت کرد ، موسوی رد کرد

محسن رضایی : حیثیت نظام از داخل و خارج خدشه دار شده است .

از شکایت های شخصی خودم نسبت به انتخابات آن هم از شورای نگهبان منصرف شدم ولی این به معنای انصراف از پیگیری شکایتهای مردم و اجحافاتی که به نظام شد نیست، چنانچه در هفته های اخیر هم به مردم ظلم شده است و هم نظام جمهوری اسلامی تضعیف شده است.


به گزارش تابناک محسن رضایی با بیان جملات فوق در میان جمعی از طلاب حوزه های علمیه افزود: من شخصا از هیچ شخص و نهادی شکایت ندارم زیرا نیتم از ورود به این عرصه شخصی نبوده است که اکنون به دنبال پیگیری حقوق شخصی خودم باشم، اما ظلمهایی که در این مدت به مردم و نظام جمهوری اسلامی شده است را تا حصول نتیجه پیگیری خواهم کرد.

محسن رضایی که این سخنان را در پاسخ به پرسش یکی از حاضرین در خصوص انصراف وی از شکایات انتخاباتی اش بیان داشت در ادامه گفت: من از مسیر قانونی، تمامی شکایت های مردمی و لطمات وارد شده به آنان و نظام را دنبال خواهم کرد و انشاالله تا به نتیجه رسیدنشان پیگیر خواهم بود، اما لازمه این کار این بود که بگویم من به دنبال منافع شخصی نیستم و باید در عمل ثابت می کردم به همین دلیل نامه منصرف شدن من از پیگیری شکایاتم به شورای نگهبان در واقع سلب جنبه شخصی از این شکایت بوده است اما به هیچ وجه از پیگیری مطالبات مردم و اجحافاتی که در این مدت به آنها شده است دست بر نخواهم داشت و اقدامات تمام کسانی که موجب تضعیف نظام جمهوری اسلامی شده اند و به مردم ظلم کرده اند را پیگیری خواهم کرد.

وی افزود: مسئله مهمتر از انتخابات جان، مال و ناموس مردم و اعتبار و حیثیت جمهوری اسلامی است که طی هفته های اخیر آسیب دیده و باید کاری کرد که جلوی این خسارات گرفته شود.

دکتر رضایی در ادامه گفت: مگر ما نتیجه انتخابات را برای چه می خواستیم؟ مگر هدف ما از ورود به انتخابات به غیر از رفاه مردم، توسعه و امنیت کشور و تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است؟ حال که به آبرو و جان و مال مردم آسیب وارد شده و حیثیت و اعتبار جمهوری اسلامی در داخل و خارج از آن خدشه دار گردیده است، جلوگیری از ادامه این وضعیت که به ضرر مردم و نظام تمام می شود مهمتر از نتایج انتخابات است و لذا باید برای رضای خدا صبر نموده و از منافع شخصی گذر کرده ولی منافع مردم و نظام را به صورت قانونی دنبال نمائیم، بنابراین من و نیروهای انقلاب وظیفه خود می دانیم که جلوی این خسارات را گرفته و از منافع شخصی خود بگذریم.

وی در پایان گفت: من از همه هوادارانم می خواهم همانطور که در انتخابات مرا همراهی کردند در این تکلیف جدید هم که جلوگیری از خسارت به مردم و بی اعتبار شدن نظام جمهوری اسلامی است کمک کنند و همراه من باشند چرا که ما باید امنیت، آرامش و وحدت را به جامعه برگردانده و منافع از دست رفته مردم را به آنها بازگردانیم.
__________________
در پسین روزهای فصل بهار , برگها در هجوم پائیزند
زردها روی شاخه می مانند , سبزها روی خاک می ریزند
از کف سنگفرش هر کوچه , خون نا حق لاله را شستند
غافل از اینکه در تمامی شهر , سروها جای لاله ها رستند
ناله پر شرار مرغ سحر , معنی اش ارتداد و بی دینی ست
در زمستان ذوق و اندیشه , سبز بودن چه جرم سنگینی ست
ای که بر روی ماه چنگ زدی , باش تا صبح دولتت بدمد
گلک حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
میرحسین, موسوی, رسانه, سیما, صدا, صدا و سیما


كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)
 
ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر


كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 06:36PM مي‌باشد.


© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه
Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Theme & Persian translation by Iranclubs technical support team
اين وبگاه صرفا خدمات گفتمان فارسي بر روي اينترنت ارائه مي‌نمايد .
نظرات نوشته شده در تالارها بعهده نويسندگان آنهاست و لزوما نظر باشگاه را منعكس نمي‌كند
no new posts