بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه دانش و فناوری > سلامت و پزشكي

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Wednesday 4 March 2009   #91
ساز دهنی
.......... ماه من , مهسا

نشان ساز دهنی

تاريخ ثبت نام: Jan 2009
مكان: ايالت آويزونا
پاسخ‌ها: 13,589
روزنوشته ها: 8
ارسال پيام توسط Yahoo به ساز دهنی
ج: من چشم پزشک هستم هرکی سوال داره بپرسه....

سلام دكتر
من چشام شوره چكار كنم ؟!

::.:.....................من به هيشكي امضاء نميدم .................... .:.::

.......... من همیشه حقیقت رو میگم حتی وقتایی که دروغ میگم ..........
ساز دهنی حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از ساز دهنی بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 12 March 2009   #92
blackberry_3x3
مهمان

تاريخ ثبت نام: Mar 2009
پاسخ‌ها: 1

سلام

نمی دونم هنوز اینجا فعاله یا نه ولی من می نویسم

2 ساله که تقریبا درگیر چشمام هستم . تشخیص پزشکها عموما حساسیت بهاره حاد بود . اوایل فقط بهار بعدا بهار و تابستان و بعدتر کل سال چشم من تقریبا روزی 2 بار چرک می کنه . چرک یا ترشحات سفید رنگ نخی شکل از پشت پلک بالا به روی قرنیه میان چشمم را تار می کنه و در اثر سوزش و خارش چشم به شدت قرمز شده و حدود یک ساعت بعد از تخلیه، چشم به حالت اول بر می گرده . در طول شب مرتب ترشحات کم ولی آزار دهنده وجود دارد . قطره نفازولین آنتازولین تاثیر کوتاه مدت داره و با استمرار مصرف بی تاثیر می شود . همینطور بتامتازون و کرومولین . قطره کرومولین بعد از هر بار حمله مصرف می کنم که بیشتر مسکن است تا دارو .

تقریبا از مصرف دارو ناامید شده ام . به نظر شما درمان قطعی و موثری وجود داره ؟
blackberry_3x3 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 22 March 2009   #93
جوجو
صاحب خانه

نشان جوجو

تاريخ ثبت نام: May 2006
مكان: ایوان نجف
پاسخ‌ها: 2,107

[

نقل قول:
در اصل توسط blackberry_3x3 نوشته شده است نمايش نوشته

نمی دونم هنوز اینجا فعاله یا نه ولی من می نویسم

2 ساله که تقریبا درگیر چشمام هستم . تشخیص پزشکها عموما حساسیت بهاره حاد بود . اوایل فقط بهار بعدا بهار و تابستان و بعدتر کل سال چشم من تقریبا روزی 2 بار چرک می کنه . چرک یا ترشحات سفید رنگ نخی شکل از پشت پلک بالا به روی قرنیه میان چشمم را تار می کنه و در اثر سوزش و خارش چشم به شدت قرمز شده و حدود یک ساعت بعد از تخلیه، چشم به حالت اول بر می گرده . در طول شب مرتب ترشحات کم ولی آزار دهنده وجود دارد . قطره نفازولین آنتازولین تاثیر کوتاه مدت داره و با استمرار مصرف بی تاثیر می شود . همینطور بتامتازون و کرومولین . قطره کرومولین بعد از هر بار حمله مصرف می کنم که بیشتر مسکن است تا دارو .

تقریبا از مصرف دارو ناامید شده ام . به نظر شما درمان قطعی و موثری وجود داره ؟
شما لطف بفرمایید تشریف ببرید بیمارستان دکتر شریعتی تهران تا اینکه از چشمتون نمونه برداری بشه و داروی خاص این نوع عفونت که ظاهرا کنژکتیویت باکتریال باشه واستون تجویز بشه
بحار ج71
جوجو حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 22 March 2009   #94
جوجو
صاحب خانه

نشان جوجو

نقل قول:
در اصل توسط ساز دهنی نوشته شده است نمايش نوشته
سلام دكتر
من چشام شوره چكار كنم ؟!
من نمیدونم شما باید چیکار کنی اما اینو میدونم که من و سایر دوستان برای در امان موندن از شر چشم شور شما باید ایه الکرسی بخونیم و هر روز صدقه بدیم
بحار ج71
تعداد 2 كاربر از جوجو بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 5 May 2009   #95
zamaniyan
مهمان

تاريخ ثبت نام: May 2009
پاسخ‌ها: 2

من مادر پسری 5 ساله هستم . پسرم زیاد تب می کند و چون سابقه یک بار تشنج در 6 ماهگی دارد. وقتی تب می کند تا 40 درجه بالا می رود. زیاد تب می کند معمولاً ماهی یک یا دو بار شدید. تب کردن پسرم بدون علایم سرماخوردگی است نه آبریزشی نه عطسه و سرفه و تب تنها و بسیار ضعیف شده . این در حالی است که در آبان 87 واکسن سرماخوردگی هم به او زدم. با این همه تب پسرم نمی دانم چه کار کنم. با این که مادری حساس به گرما و سرما و خوراک پسرم هستم ولی او بیشتر مریض است.
zamaniyan حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از zamaniyan بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Tuesday 5 May 2009   #96
zamaniyan
مهمان

نقل قول:
در اصل توسط zamaniyan نوشته شده است نمايش نوشته
من مادر پسری 5 ساله هستم . پسرم زیاد تب می کند و چون سابقه یک بار تشنج در 6 ماهگی دارد. وقتی تب می کند تا 40 درجه بالا می رود. زیاد تب می کند معمولاً ماهی یک یا دو بار شدید. تب کردن پسرم بدون علایم سرماخوردگی است نه آبریزشی نه عطسه و سرفه و تب تنها و بسیار ضعیف شده . این در حالی است که در آبان 87 واکسن سرماخوردگی هم به او زدم. با این همه تب پسرم نمی دانم چه کار کنم. با این که مادری حساس به گرما و سرما و خوراک پسرم هستم ولی او بیشتر مریض است.
zamaniyan حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Wednesday 6 May 2009   #97
Teshneh
تشنه

نشان Teshneh

تاريخ ثبت نام: Mar 2007
پاسخ‌ها: 5,427

نقل قول:
سلام
خدا ان شاءالله از مادری کمتون نکنه و سایه تون رو از سر بچه هاتون کم نکنه......
شما یه اشاره ای به این مسئله داشتین که به محیط فرزندتون و کاتالیزه بودن اون خیلی حساس هستین که ممکنه دلیل همین باشه
یکی از اساتیدمون تعریف می کردن که با یکی از دوستانشون که به گردش رفته بودن می بینن که فرزند اون اقای دکتر سیبی رو که زمین افتاده بود رو برداشت و گاز زد و پدرش هم عین خیالش نبود...استادمون هم رو کردن به دوستشون که حاج اقا شما که دکترین چرا به سلامتی یه بهداشت فرزندتون اهمیت نمی دین
جناب رکتر هم نظرشون این بوده که بهتره بچه هر از گاهی در مقابل باکتریها و ویروسها قرار بگیره تا سیستم ایمنی بچه فعال و خودجوش بشه و اگرما اونو در محیطی کاملا استرلیزه نگه داریم در صورتی که بجه در محیط الوده قرار بگیره به دلیل ضعیف بودن و عذم فعال بودن سیستم ایمنی ..بچه در مقابل اون محیط نمی تونه مقاومت کنه و زود مزیض می شه......اینکه شما هم در مورد محیط فرزندتون خیلی وسواس به خرج ندین
به نظر ما که اگر فرزندتون شیر مادر خورده که دیگه اصلا جای نگرانی نیست...ما خودمون تا یک سال و نیمگی فقط شیر مادر خوردیم (اخرش هم با سه شبانه روز گشنگی ترکمون دادن) و به قول مادرمون زمان ما خیلی در سفر و نقل و انتقال بودن اینکه برنامه واکسنمون کلا به هم خورده بود و خیلی ها رو نزدیم بعضی ها رم شاید بیشتر از سهمیه زدیم(این یکی چاخان بود) ولی هیچ طوری مون نیست......مگه عقلمون که یه خورده
مسائل رو راحت بگیرین راحت می گذره
خدا حفظتون کنه
موفق باشید
قديمي Friday 15 May 2009   #98
mamad_dodo
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Mar 2008

سلام
اگه امکان داره میشه بگید که من چطور سفیدی چشم رو سفید تر کنم
میرسی
mamad_dodo حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 17 May 2009   #99
Paniz1365
تنها

نشان Paniz1365

مكان: ساحل
پاسخ‌ها: 72

دکتر جون اجرت با خدا
Paniz1365 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از Paniz1365 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 24 May 2009   #100
جوجو
صاحب خانه

نشان جوجو

نقل قول:
تشریف ببرید متخصص داخلی یا عفونب جهت گرفتن تست eliza
بحار ج71
قديمي Wednesday 17 June 2009   #101
محمد11
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Jun 2009

سلام.من پزشکی می خونم و مدتیه یه سوالی برام پیش اومده.می گن استمناع(یا همون خروج منی با خودارضایی)باعث ضعیف شدن چشم میشه.می خواستم بدونم با چه مکانیسمی این اتفاق میفته؟خودمونی بگم منی کجا چشم کجا؟و آیا راهی برای جبران این ضعیف شدن غیر از دوری از استنماع هست؟و یه سوال دیگه آیا مردی که با همسر خود نزدیکی می کنه هم دچار این ضعف چشم می شه؟ممنون از وقتی که می زارین.
محمد11 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Wednesday 8 July 2009   #102
alenoosh
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Jul 2009

سلام آقای دکتر
من الان ۵ روزه که عمل PRK شدم و عملم خوب بود.
سؤالی که دارم اينه که ديشب يعنی شب روز چهارم بعد از عمل موقع خواب چشم چپم را خيلی سطحی مالش دادم و بعدش يکدفعه از خواب پريدم و متوجه مالش چشمم شدم. ظاهرا مشکلی در چشمم نمی بينم. ولی از آنجايی که در راهنمای بعد از عمل توصيه شده که چشم نبايد مالش داده شود ، می خواستم بدانم آيا مشکلی برای چشمم پيش خواهد آمد يا نه ؟
ممنون می شم اگه چواب سؤالم را بدهيد چون خيلی نگرانم.
alenoosh حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Thursday 9 July 2009   #103
ali_mas
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Jul 2009

- فقدان هر دو چشم و يا آنكه هر دو چشم عملا فاقد بينايي باشد.
تبصره: به هر علتي كه ديد يك چشم به ميزان 100% و ديد چشم ديگر به ميزان 50% از بين رفته باشد و يا ديد هر دو چشم در مجموع به اندازه 50% ديد يك چشم باشد اين نوع مصداق دارد.
سلام.من 24 سالمه و پدرم 53 سالشونه.من تک پسرم.بابام چشماش خیلی ضعیفه(دوتا چشماش غوزه قرینه داشت یکیشو پیوند قرینه کرد).می خواستم ببینم طبق قانون بالا معاف میشم یا نه؟
ali_mas حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Thursday 9 July 2009   #104
eli joon
عضو ثابت

نشان eli joon

تاريخ ثبت نام: Jun 2009
پاسخ‌ها: 7

سلام دکتر جان میشه بگین ریمل زدن واسه چشم ضرر داره یانه؟؟؟؟؟
مرسی

eli joon حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Thursday 9 July 2009   #105
payamak_mashhad
عضو ثابت

نشان payamak_mashhad

تاريخ ثبت نام: Mar 2009
مكان: مشهد
پاسخ‌ها: 91

سلام خسته نباشین.خوبین؟ببخشید که مزاحمتون شدم

من 5_6 سالی هست که چشم چپم گاهی وقتا درد میگیره.دردش اینقدر شدیده که دلم میخواد با چاقو چشمم رو دربیارم.چنتا دکتر هم رفتم فایده ای نداشته.به نظر شما چکار باید بکنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 11:40AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه