بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه تفريح > لطيفه و لبخند

نکات

پاسخ
 
ابزار گفتگو
قديمي Saturday 8 February 2014   #1
مقداد
همسایه حضرت معصومه سلام الله علیها و علی اخیها
 
نشان مقداد
 
تاريخ ثبت نام: May 2012
مكان: قم، قطعه ای از بهشت
پاسخ‌ها: 5,432
روزنوشته ها: 2
انشای یک بچه مُفتی!

به نام خدای "درآورنده پدر همه آدمای دنیا غیر از وهابی های عربستان!"
مفتی گری یکی از شغل های خیلی پر درآمد و مفید برای جامعه است. جامعه خیلی به مفتی نیاز دارد تا بتواند نیاز های شاهزاده های چاق عربیرا با فتواهای خیلی باحال براورده نماید!

پدر من یک مفتی است. من به پدرم خیلی افتخار می کنم. من نیز در آینده می خواهم مثل پدرم یک مفتی وهابی شوم. زیرا مفتیگری خیلی حال می دهد! زیرا که پدرم خیلی حال می کند! البته پدرم به من می گوید مفتی شدن هم همینجوری مفتی مفتی نیست! باید کلی زحمت کشید تا مفتی شد!وگرنه اگر که قرار بود که هر کسی مفتی مفتی، مفتی شود که این مفتیگری مفت نمی ارزید!

مفتیگری بسیار باحال است! من در آینده می خواهم مفتی شوم تا از خودم فتواهای باحال دربیاورم! مثل پدرم و پدر بزرگم. من خیلی دوست دارم تا با دختر همسایمان دوست دختر شوم! تا او را نکاح کنم! ولی نکاح جار(1) نداریم! من دوست دارم وختی بزرگ شدم و مفتی بزرگی شدم، نکاح جار راه بیاندازم تا همه دخترها و پسرهای همسایه بتوانند با هم نکاح کنند! و مثلا برای همدیگر هدیه ولم تایم! بخرند! من در ماهواره مان دیدم که دخترها و پسرها با هم از این کارها می کنند! البته ماهواره کانال های بد و ناجور هم دارد! مثل شبکه های ایران! شبکه العالم! پرس تیوی! و همه شبکه های شیعه که پدرم آنها را قفل زده تا من و خواهرم که در سن بلوغ که دوران حساسی است، هستیم آن را نبینیم و به گناه نیوفتیم تا بتوانیم در آینده برای جامعه افراد مفیدی باشیم!
خواهرم نیز می خواهد وختی بزرگ شد در راه خدا جهاد کند. او خیلی جهاد نکاح رادر سوریه دوست دارد! زیرا در سوریه وهابی های زیادی از کشور خارج! خیلی زیادآمده اند! از ترکیه گرفته تا پاکستان و همین کشور عزیز اسلامی، عربستان خودمانو عراق و چچن و افغانستان و اردن و مصر و عمان و حتی فرانسه! او می خواهدهمه را امتحان کند! پدرم هم می خواهد برای نیل به اهداف پادشاه ملک عبدالله چندتا از زن هایش را برای جهاد نکاح!به سوریه بفرستد!
دیشب در خانه ما بین زن های پدرم خیلی دعوا بود.ولی مادر عزیز تر از جانم که روشن کردن کولر و خرید خیار وبادمجان و خوابیدن کنار دیوار بر او حرام است! خیلی برنده شد!کالباس گوشت خوک خیلی خوشمزه است. آشپز ما که کلفت ما نیز هست، یک زن اوکراینی است که پدرم برای رعایت مسائل شرعی چند مرتبه از شیر او خورده تا باهم حلال شوند تا زن اوکراینی با دیدن پدر من به گناه نیوفتند! او برای من ساندویچگوشت خوک درست می کند که خیلی هم خوشمزه است! ولی نمیدانم چرا خدا گوشت به این خوشمزگی را حرام کرده است! هفته پیش که پدرم مست کرده بودگفت: این انتقاد به خدا وارد است!! زیرا گوشت خوک بسیار خوشمزه است! او میخواست وقت فتوای حلال شدن کالباس گوشت خوک را بدهد که عمویم نگذاشت. عمویم گفت الان این کار هنوز خیلی زود است!

من در آینده می خواهم مفتی شوم زیرا همسایه ما که یک خانواده وهابی مصری هستند من را دعوا کردند. من نیز میخواهم در آینده مفتی شوم تا هم برای جامعه مفید شوم و هم این مصریها را اعمال قانون کنم و خوردن گوشت مصری ها را برای همه حلال کنم تا نسل این مصری ها کنده شود تا دیگر من را دعوا نکنند!
پدر عزیز تر از جانم از بس که غذا می خورد و ورزش نمی کند و مشروب میخورد خیلی چاق شده است! و به قول مادرم دارد از چاقی می ترکد!
کلفتمان نیز یک بار داشت پدرم را مسخره میکرد ... من وقتی بزرگ شدم و مفتی شدم ، فتوا میدهم که لاغری حرام است! و هر کسی که لاغر باشد مثل شیعه ها خونش حلال است! تا همه چاق شوند! تا دیگر پدرم خیلی ضاقارت به نظر نرسد!
من وختی بزرگ شدم و مفتی شدم می خواهم به وهابی ها دستور بدهم تا 7-8 تا شیعه برای من بیاورند تا من خودم آنها را با شمشیر پدربزرگم بکشم تا به بهشت بروم. پدرم می گوید این کار خیلی ثواب دارد! دل پیغمبر خدا با این کار شاد می شود! پدرم می گوید انار میوه ی بهشتی است. من می خواهم در بهشت فتوا دهم که انار حرام است! تا همه انارهای بهشت را خودم و حوریه هایم تنهایی بخوریم!
ولی یک مرتبه خیلی انار خوردم که خیلی نیز دل درد گرفتم.
من وختی در آینده مفتی شدم میخواهم حکم تخریب مسجدالنبی و قبر مطهر پیامبر و کربلا ونجف و مشهد و سوریه را بدهم. زیرا پدرم می گوید همه اینها بدعت است! و حرام است! من وقتی بزرگ شدم، مثل پدرم به وهابی های افغانی و پاکستانی پول میدهم تا به خودشان بمب ببندند و خودشان را در بین عزاداران شیعه در کربلا و نجف و مشهد منفجر کنند، تا هم خودشان به بهشت بروند و هم ثوابش به من که فتوا دادم برسد! تا دل خدا شاد شود!
من دوست دارم تا در آینده مفتی شوم تا به جامعه بزرگ شاهزاده های وهابی و در راس آن ها اسرائیل غاصب! و آمریکای جنایتکار! خدمت کنم!
این بود انشای من!
__________________
آیت الله حاج میرزا احمد سیبویه، از آقای شیخ حسین سامرایی كه از اتقیای اهل منبر در عراق بودند، نقل كردند: ...طرف عصر به سرداب مقدس رفتم... حالی پیدا كردم و متوجه مقام حضرت صاحب الأمر علیه السلام شدم.
در آن حال صدایی از پشت سر شنیدم كه به فارسی فرمود: به شیعیان و دوستان بگویید كه خدا را به حق عمه ام حضرت
زینب سلام الله علیها قسم دهند، كه فرج مرا نزدیك گرداند.
ستاره ی درخشان شام ص 330، به نقل از شیفتگان حضرت مهدی علیه السلام ج 1، ص 251.


اللّهمّ عجّل لولیّک الفرج بحقّ زینب(سلام الله علیها) و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و شیعته و المستشهدین بین یدیه
مقداد حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 4 كاربر از مقداد بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 15 February 2014   #2
علوی
اللهمَّ العن اولَ ظالم ظلمَ حقَّ محمد و ال محمد و اخِرَ تابِع له علی ذالکَ
 
نشان علوی
 
تاريخ ثبت نام: Jan 2013
مكان: در زمین خدا زیر سایه پیامبر(ص) و علی(ع)
پاسخ‌ها: 1,896
ج: انشای یک بچه مُفتی!

این بود انشای یک جوجه مفتکی مفتی مفت مفتی زاده .
__________________
بسم الله الرحمن الرحیم
وَ جَعَلْنَاهُمْ أَئمَّةً یَهْدُونَ بِأَمْرِنَا وَ أَوْحَیْنَا إِلَیْهِمْ فِعْلَ الْخَیرْاتِ وَ إِقَامَ الصَّلَوةِ وَ إِیتَاءَ الزَّکَوةِ وَ کاَنُواْ لَنَا عَابِدِینَ
صدق الله العلی العظیم
یا فاطمه الزهرا
علوی حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از علوی بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 15 February 2014   #3
علوی
اللهمَّ العن اولَ ظالم ظلمَ حقَّ محمد و ال محمد و اخِرَ تابِع له علی ذالکَ
 
نشان علوی
 
تاريخ ثبت نام: Jan 2013
مكان: در زمین خدا زیر سایه پیامبر(ص) و علی(ع)
پاسخ‌ها: 1,896
ج: انشای یک بچه مُفتی!

خیلی خوب بود برادر .
__________________
بسم الله الرحمن الرحیم
وَ جَعَلْنَاهُمْ أَئمَّةً یَهْدُونَ بِأَمْرِنَا وَ أَوْحَیْنَا إِلَیْهِمْ فِعْلَ الْخَیرْاتِ وَ إِقَامَ الصَّلَوةِ وَ إِیتَاءَ الزَّکَوةِ وَ کاَنُواْ لَنَا عَابِدِینَ
صدق الله العلی العظیم
یا فاطمه الزهرا
علوی حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از علوی بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
پاسخ

Bookmarks


كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)
 
ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر


كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 03:46PM مي‌باشد.


© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه
Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Theme & Persian translation by Iranclubs technical support team
اين وبگاه صرفا خدمات گفتمان فارسي بر روي اينترنت ارائه مي‌نمايد .
نظرات نوشته شده در تالارها بعهده نويسندگان آنهاست و لزوما نظر باشگاه را منعكس نمي‌كند
no new posts