بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > دين و دنيا

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي 5 روز پيش   #16
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

تاريخ ثبت نام: Dec 2013
مكان: نعیم
پاسخ‌ها: 20,718
ج: علت پدر کشته گی غانت کنجکاو وهابیت با الله ورسول الله صلی الله علیه واله وسلم چیست؟

نقل قول:
در اصل توسط علوی نوشته شده است نمايش نوشته
تنها دلیل توهم موحد بودن است
عزیز دل بردار توهم نداره

اوداره طبق انچه بهش دیکته شده انجام میده

دیکته شده ادای مسلمون در بیار

اما ایات قران کریم رو به سخریه بگیر
جسارت به اولیاء وانبیای الهیصوات الله علیهم اجمعین بکن خاصه شخص خاتم النبیاء
در اعمال عبادی مثل نماز وتشکیک کن و
و................................................
و.........................
و...............
یا مرتضی علی مددی" وهوالعلی العظیم "1001 ,اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
اللهم العن قاتلی فاطمة الزهراء

آخرين ويرايش عبدالعلی69 ، 5 روز پيش در 11:36PM.
عبدالعلی69 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از عبدالعلی69 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي 4 روز پيش   #17
علوی
اللهمَّ العن اولَ ظالم ظلمَ حقَّ محمد و ال محمد و اخِرَ تابِع له علی ذالکَ

نشان علوی

تاريخ ثبت نام: Jan 2013
مكان: در زمین خدا زیر سایه پیامبر(ص) و علی(ع)
پاسخ‌ها: 1,787
ج: علت پدر کشته گی غانت کنجکاو وهابیت با الله ورسول الله صلی الله علیه واله وسلم چیست؟

نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1 نوشته شده است نمايش نوشته

وَلَقَدْ ضَرَبْنَا لِلنَّاسِ فِي هَذَا الْقُرْآنِ مِنْ كُلِّ مَثَلٍ وَلَئِنْ جِئْتَهُمْ بِآيَةٍ لَيَقُولَنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا إِنْ أَنْتُمْ إِلَّا مُبْطِلُونَ ﴿۵۸
و به راستى در اين قرآن براى مردم از هر گونه مثلى آورديم و چون براى ايشان آيه‏ اى بياورى آنان كه كفر ورزيده‏ اند حتما خواهند گفت‏ شما جز بر باطل نيستيد (۵۸)
كَذَلِكَ يَطْبَعُ اللَّهُ عَلَى قُلُوبِ الَّذِينَ لَا يَعْلَمُونَ ﴿۵۹﴾
اين گونه خدا بر دلهاى كسانى كه نمى‏ دانند مهر مى ‏نهد (۵۹)
فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ وَلَا يَسْتَخِفَّنَّكَ الَّذِينَ لَا يُوقِنُونَ ﴿۶۰﴾
پس صبر كن كه وعده خدا حق است و زنهار تا كسانى كه يقين ندارند تو را به سبكسرى واندارند (۶۰)
ذَٰلِكَ بِأَنَّهُمْ شَاقُّوا اللَّهَ وَرَسُولَهُ ۚ وَمَنْ يُشَاقِقِ اللَّهَ وَرَسُولَهُ فَإِنَّ اللَّهَ شَدِيدُ الْعِقَابِ
این کیفر کافران برای آن است که با خدا و رسول او سخت ضدّیت و مخالفت کردند و هر کس با خدا و رسول او راه شقاق و مخالفت پیماید (بترسد که) عقاب خدا بسیار سخت است.

أَلَمْ يَعْلَمُوا أَنَّهُ مَنْ يُحَادِدِ اللَّهَ وَرَسُولَهُ فَأَنَّ لَهُ نَارَ جَهَنَّمَ خَالِدًا فِيهَا ۚ ذَٰلِكَ الْخِزْيُ الْعَظِيمُ
آیا ندانسته‌اند که هر کس با خدا و رسولش به عداوت برخیزد آتش دوزخ کیفر دائمی اوست؟ و این به حقیقت ذلت و خواری بزرگ است.

إِنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا وَصَدُّوا عَنْ سَبِيلِ اللَّهِ وَشَاقُّوا الرَّسُولَ مِنْ بَعْدِ مَا تَبَيَّنَ لَهُمُ الْهُدَىٰ لَنْ يَضُرُّوا اللَّهَ شَيْئًا وَسَيُحْبِطُ أَعْمَالَهُمْ
آنان که کافر شدند و راه خدا را (به روی خلق) بستند و با رسول او پس از آنکه راه هدایت بر آنها روشن شد باز مخالفت کردند به خدا ضرری نمی‌رسانند (و زیان مخالفت بر خود آنهاست) و اعمال آنها را خدا البته بی اثر و محو و نابود می‌گرداند.

إِنَّ الَّذِينَ يُحَادُّونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ كُبِتُوا كَمَا كُبِتَ الَّذِينَ مِنْ قَبْلِهِمْ ۚ وَقَدْ أَنْزَلْنَا آيَاتٍ بَيِّنَاتٍ ۚ وَلِلْكَافِرِينَ عَذَابٌ مُهِينٌ
آنان که با خدا و رسول او سخت مخالفت می‌کنند آنها هم مانند کافران پیش به رو در (آتش عذاب) افتند. و ما آیات روشن بیان نازل کردیم، و کافران را عذاب ذلت و خواری مهیّاست.
یا فاطمه الزهرا

آخرين ويرايش علوی ، 4 روز پيش در 05:52PM.
علوی حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از علوی بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي 4 روز پيش   #18
علوی

نشان علوی

نقل قول:
در اصل توسط عبدالعلی69 نوشته شده است نمايش نوشته

عزیز دل بردار توهم نداره

اوداره طبق انچه بهش دیکته شده انجام میده

دیکته شده ادای مسلمون در بیار

اما ایات قران کریم رو به سخریه بگیر
جسارت به اولیاء وانبیای الهیصوات الله علیهم اجمعین بکن خاصه شخص خاتم النبیاء
در اعمال عبادی مثل نماز وتشکیک کن و
و................................................
و.........................
و...............
سلام علیکم و رحمه الله استاد عزیز
2 حالت بیشتر نداره
حالت اول :
وَلَقَدْ ذَرَأْنَا لِجَهَنَّمَ كَثِيرًا مِنَ الْجِنِّ وَالْإِنْسِ ۖ لَهُمْ قُلُوبٌ لَا يَفْقَهُونَ بِهَا وَلَهُمْ أَعْيُنٌ لَا يُبْصِرُونَ بِهَا وَلَهُمْ آذَانٌ لَا يَسْمَعُونَ بِهَا ۚ أُولَٰئِكَ كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْغَافِلُونَ
حالت دوم :
وَ کَذلِکَ جَعَلْنا لِکُلِّ نَبِیٍّ عَدُوًّا شَیاطِینَ الْاِنْسِ وَ الْجِنِّ یُوحِی بَعْضُهُمْ اِلی‏ بَعْضٍ زُخْرُفَ الْقَوْلِ غُرُوراً وَ لَوْ شاءَ رَبُّکَ ما فَعَلُوهُ فَذَرْهُمْ وَ ما یَفْتَرُونَ
وَ اِذا خَلَوْا اِلی‏ شَیاطِینِهِمْ قالُوا اِنَّا مَعَکُمْ اِنَّما نَحْنُ مُسْتَهْزِوُنَ

البته بنده نظرم بسیار به شما نزدیک است استاد عزیز
یا فاطمه الزهرا
كاربران ذيل از علوی بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي 4 روز پيش   #19
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

میخاستم این ایه شریفه رو بیارم که زحمت کشید با ترجمه اوردید

ذَٰلِكَ بِأَنَّهُمْ شَاقُّوا اللَّهَ وَرَسُولَهُ ۚ وَمَنْ يُشَاقِقِ اللَّهَ وَرَسُولَهُ فَإِنَّ اللَّهَ شَدِيدُ الْعِقَابِ
این کیفر کافران برای آن است که با خدا و رسول او سخت ضدّیت و مخالفت کردند و هر کس با خدا و رسول او راه شقاق و مخالفت پیماید (بترسد که) عقاب خدا بسیار سخت است.

سوره مبارکه حشر آیه شریفه کریمه 4
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
قديمي 4 روز پيش   #20
علوی

نشان علوی

نقل قول:
در اصل توسط عبدالعلی69 نوشته شده است نمايش نوشته
میخاستم این ایه شریفه رو بیارم که زحمت کشید با ترجمه اوردید

سوره مبارکه حشر آیه شریفه کریمه 4
خداوند متعال هیچ وقت اشتباه نمی کند .
یا فاطمه الزهرا
قديمي 3 روز پيش   #21
کنجکاو1
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Jun 2012
پاسخ‌ها: 744

نقل قول:
در اصل توسط علوی نوشته شده است نمايش نوشته
خداوند متعال هیچ وقت اشتباه نمی کند .

صدرصد خداوند هیچ وقت اشتباه نمی کنند

خداوند وقتی می فرمایند بگو که غیب نمی دانم اشتباه نمی کنند و با کسی هم رودروایسی ندارند

قُلْ لَا أَقُولُ لَكُمْ عِنْدِي خَزَائِنُ اللَّهِ وَلَا أَعْلَمُ الْغَيْبَ وَلَا أَقُولُ لَكُمْ إِنِّي مَلَكٌ إِنْ أَتَّبِعُ إِلَّا مَا يُوحَى إِلَيَّ قُلْ هَلْ يَسْتَوِي الْأَعْمَى وَالْبَصِيرُ أَفَلَا تَتَفَكَّرُونَ ﴿۵۰﴾
انعام
بگو به شما نمى‏ گويم گنجينه ‏هاى خدا نزد من است و غيب نيز نمى‏ دانم و به شما نمى‏ گويم كه من فرشته‏ ام جز آنچه را كه به سوى من وحى مى ‏شود پيروى نمى ‏كنم بگو آيا نابينا و بينا يكسان است آيا تفكر نمى ‏كنيد (۵۰)

قُلْ لَا أَمْلِكُ لِنَفْسِي نَفْعًا وَلَا ضَرًّا إِلَّا مَا شَاءَ اللَّهُ وَلَوْ كُنْتُ أَعْلَمُ الْغَيْبَ لَاسْتَكْثَرْتُ مِنَ الْخَيْرِ وَمَا مَسَّنِيَ السُّوءُ إِنْ أَنَا إِلَّا نَذِيرٌ وَبَشِيرٌ لِقَوْمٍ يُؤْمِنُونَ ﴿۱۸۸﴾

بگو جز آنچه خدا بخواهد براى خودم اختيار سود و زيانى ندارم و اگر غيب مى‏ دانستم قطعا خير بيشترى مى‏ اندوختم و هرگز به من آسيبى نمى ‏رسيد من جز بيم‏ دهنده و بشارتگر براى گروهى كه ايمان مى ‏آورند نيستم (۱۸۸)

اگر ما هم می گوئیم که پیامبر غیب نمی داند از خداوند شنیده ایم .

نه با خداوند دشمنی داریم ونه با پیامبر عزیزمان پدرکشتگی داریم

دراصل خشم وناراحتی شما ازبیان آیات قرآن است نه چیز دیگر

دوستتان بنده علی که نتونست مطلبی ازمن بیاورد که نشان دهد با پیامبر پدر کشتگی دارم اگر شما سراغ دارید بدون رودرواسی بیار اگر صادقید ؟

بقول دوستمان جناب محسن آیا چون پیامبر مسیح را به عنوان خداو پسر خدا قبول ندارد و قبول ندارد که مسیح به صلیب کشیده شده و فقط می گویند عیسی فقط بنده و فرستاده خداوند است با مسیح پدرکشتگی دارد ؟

دراصل این شما هستید که با خداونددشمنی دارید وبه کلام مبارکش کافرید اگر بخواهید می توانم از مطالبت نمونه بیاورم آن هم نه یک ودومطلب مطالب زیاد برای نمونه هست
کنجکاو1 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي 3 روز پيش   #22
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

نقل قول:

صدرصد خداوند هیچ وقت اشتباه نمی کنند

خداوند وقتی می فرمایند بگو که غیب نمی دانم اشتباه نمی کنند و با کسی هم رودروایسی ندارند

قُلْ لَا أَقُولُ لَكُمْ عِنْدِي خَزَائِنُ اللَّهِ وَلَا أَعْلَمُ الْغَيْبَ وَلَا أَقُولُ لَكُمْ إِنِّي مَلَكٌ إِنْ أَتَّبِعُ إِلَّا مَا يُوحَى إِلَيَّ قُلْ هَلْ يَسْتَوِي الْأَعْمَى وَالْبَصِيرُ أَفَلَا تَتَفَكَّرُونَ ﴿۵۰﴾
انعام
بگو به شما نمى‏ گويم گنجينه ‏هاى خدا نزد من است و غيب نيز نمى‏ دانم و به شما نمى‏ گويم كه من فرشته‏ ام جز آنچه را كه به سوى من وحى مى ‏شود پيروى نمى ‏كنم بگو آيا نابينا و بينا يكسان است آيا تفكر نمى ‏كنيد (۵۰)

قُلْ لَا أَمْلِكُ لِنَفْسِي نَفْعًا وَلَا ضَرًّا إِلَّا مَا شَاءَ اللَّهُ وَلَوْ كُنْتُ أَعْلَمُ الْغَيْبَ لَاسْتَكْثَرْتُ مِنَ الْخَيْرِ وَمَا مَسَّنِيَ السُّوءُ إِنْ أَنَا إِلَّا نَذِيرٌ وَبَشِيرٌ لِقَوْمٍ يُؤْمِنُونَ ﴿۱۸۸﴾

بگو جز آنچه خدا بخواهد براى خودم اختيار سود و زيانى ندارم و اگر غيب مى‏ دانستم قطعا خير بيشترى مى‏ اندوختم و هرگز به من آسيبى نمى ‏رسيد من جز بيم‏ دهنده و بشارتگر براى گروهى كه ايمان مى ‏آورند نيستم (۱۸۸)

اگر ما هم می گوئیم که پیامبر غیب نمی داند از خداوند شنیده ایم .

نه با خداوند دشمنی داریم ونه با پیامبر عزیزمان پدرکشتگی داریم

دراصل خشم وناراحتی شما ازبیان آیات قرآن است نه چیز دیگر

دوستتان بنده علی که نتونست مطلبی ازمن بیاورد که نشان دهد با پیامبر پدر کشتگی دارم اگر شما سراغ دارید بدون رودرواسی بیار اگر صادقید ؟

بقول دوستمان جناب محسن آیا چون پیامبر مسیح را به عنوان خداو پسر خدا قبول ندارد و قبول ندارد که مسیح به صلیب کشیده شده و فقط می گویند عیسی فقط بنده و فرستاده خداوند است با مسیح پدرکشتگی دارد ؟

دراصل این شما هستید که با خداونددشمنی دارید وبه کلام مبارکش کافرید اگر بخواهید می توانم از مطالبت نمونه بیاورم آن هم نه یک ودومطلب مطالب زیاد برای نمونه هست
یهودی زاده مزدور مأبون زنیم این قران هست یا نیست ؟

دشمن خدا ورسول خدا
نومن ببعض ونکقر ببعض

عالِمُ الْغَيْبِ فَلا يُظْهِرُ عَلى‏ غَيْبِهِ أَحَداً (26)
إِلاَّ مَنِ ارْتَضى‏ مِنْ رَسُولٍ فَإِنَّهُ يَسْلُكُ مِنْ بَيْنِ يَدَيْهِ وَ مِنْ خَلْفِهِ رَصَداً
(27)
سوره مبارکه جن
قديمي 3 روز پيش   #23
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

نقل قول:
اگر راست می گویی فقط یکی از این پدر کشتگی های من را بیاور

واگر نیاوری مشخص میشود کافری هستی که بقول خداوند فقط می خواهی حرف لغو در آیات قرآن بیندازی

نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1;2379014
[SIZE=5
نوشته شده است
إِنَّمَا وَلِيُّكُمُ اللَّهُ وَرَسُولُهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا الَّذِينَ يُقِيمُونَ الصَّلَاةَ وَيُؤْتُونَ الزَّكَاةَ وَهُمْ رَاكِعُونَ ﴿۵۵﴾
ولی شما تنها خدا و رسولش و مومنینی هستند که نماز می خوانند( یعنی از کتاب آسمانی و دین حق آگاهند) و زکات می دهند در حالی که مطیع امر پروردگارشان هستند و از روی اکراه و نفاق و ریا چنین نمی کنند.[/SIZE]
کدام حرامزاده ناصبی مابون زنیم یهودی اینطور معنا کرده

هر چه میاوری پدر کشتگی با خدا ورسول خداست
قديمي 2 روز پيش   #24
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

http://www.parsquran.com/data/show.p...ang=far&tran=1

وره ۷۷: المرسلات - جزء ۲۹ - ترجمه فولادوند

وَإِذَا قِيلَ لَهُمُ ارْكَعُوا لَا يَرْكَعُونَ ﴿۴۸﴾
و چون به آنان گفته شود ركوع كنيد به ركوع نمى ‏روند (۴۸)
وَيْلٌ يَوْمَئِذٍ لِلْمُكَذِّبِينَ ﴿۴۹﴾
آن روز واى بر تكذيب ‏كنندگان (۴۹)
فَبِأَيِّ حَدِيثٍ بَعْدَهُ يُؤْمِنُونَ ﴿۵۰﴾
پس به كدامين سخن پس از [قرآن] ايمان مى ‏آورند (۵۰)
http://www.parsquran.com/data/show.p...ng=far&tran=10

و هرگاه به آنها گفته شود که نماز و طاعت خدا را به جای آرید اطاعت نکنند. (۴۸) ترجمه قمشه ای

سوره ۷۷: المرسلات - جزء ۲۹ - ترجمه انصاریان
تغيير سوره و ترجمه
تلاوت
جستجو

و هنگامی که به آنان گویند: [در برابر خدا] رکوع کنید، رکوع نمی کنند. (۴۸)

سوره ۷۷: المرسلات - جزء ۲۹ - ترجمه مکارم شیرازی
تغيير سوره و ترجمه
تلاوت
جستجو

و هنگامي كه به آنها گفته شود ركوع كنيد ركوع نمي‏كنند. (۴۸)

سوره ۷۷: المرسلات - جزء ۲۹ - ترجمه خرمشاهی
تغيير سوره و ترجمه
تلاوت
جستجو

و چون به ايشان گفته مى‏شد نماز بگزاريد، نماز نمى‏گزاردند (۴۸)

اخ الیهود ملعون کدامیک از این ترجمه ها رکوع رو اطاعت گرفته

این اولا

ثانیا ترجمه قمشه ای ارکعوا را نماز گرفته چون نماز بدون رکوع نماز نیست
باز خودت رو به حماقت بزن احمیق ناصبی

حالاجواب بده اخ الیهود العزیز
نقل قول:
قمشه ای مرجع من نیست

دوستتان بنده علی گفتند

من هم نشان دادم که قمشه ای هم راکعون را اطاعت معنی کرده اند
ملعون خبیث این رو گفتم کذاب جواب بده که هرگز جواب نداری ضمنا از این ببعد ایات قران کریم رو که می اوری ترجمه قمشه ای یا غیرش لینکش رو بزار چون غانا هالک ملعون زیاد در ترجمه ها دستکاری می کرد وشما هم

ضمننا عبد العلی یعنی غلام علی یا اخ الیهود

نقل قول:
مگر چه گفتم که چنین به فحاشی متوسل شدن فقط بخاطر اینکه راکعون را مطیع امر پروردگار معنی کردیم ؟

إِنَّمَا وَلِيُّكُمُ اللَّهُ وَرَسُولُهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا الَّذِينَ يُقِيمُونَ الصَّلَاةَ وَيُؤْتُونَ الزَّكَاةَ وَهُمْ رَاكِعُونَ ﴿۵۵﴾
ولی شما تنها خدا و رسولش و مومنینی هستند که نماز می خوانند( یعنی از کتاب آسمانی و دین حق آگاهند) و زکات می دهند در حالی که مطیع امر پروردگارشان هستند و از روی اکراه و نفاق و ریا چنین نمی کنند.

می خواهید بدانید چه کس دیگری هم راکعون را اطاعت معنی کرده است ؟

به این ترجمه قمشه ای توجه کنید ؟

وَإِذَا قِيلَ لَهُمُ ارْكَعُوا لَا يَرْكَعُونَ ﴿۴۸﴾مرسلات
و هرگاه به آنها گفته شود که نماز و طاعت خدا را به جای آرید اطاعت نکنند. (۴۸)

ترجمه قمشه ای
نه منافق مزدور ملحد لایرکعون که به معنای رکوع است وترجمه ایشان اشتباه هست(اگه دستکاری در ترجمه نکردی واون ایه ربطی با به این ایات شریفه ندارد) مثلا قبلا که من دون الله رو بجای خدا معنا می کردنند که گذشت حرفاش

کدام مأبون زنیم نماز رو اینطور معنا کرده ورکوع رو در هم راکعون درحال رکوع نماز رو بگو کدوم مأبون زنیم ملحد حتما شما یا رثول ژنده ما..........
که نماز می خوانند( یعنی از کتاب آسمانی و دین حق آگاهند)و زکات می دهند در حالی که مطیع امر پروردگارشان هستند

این رو جواب بده منافق مزدور

در ضمن خدالعنتت کنه که این ماه مبارک شعبان المعظم اینقدر وقت مارو می گیری
ان یوم الفصل کان میقاتا

پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 09:54PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه