بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > مديريت > پيشنهاد و انتقاد

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Thursday 8 April 2010   #46
Teshneh
تشنه

نشان Teshneh

تاريخ ثبت نام: Mar 2007
پاسخ‌ها: 5,427
ج: چرا باشگاه فیلتر شد؟ - چرا باشگاه محدود شد؟

شکر کلام کاربر فلانی بنده اضافه کنم که حق و حقوق معترض چیه؟ضمن اینکه اعتراض به چی به انتخابات و؟اونوقت در کدام قانون جنگلی معترضین سعی می کنن با جنجال و هیاهو اعتراض خودشون رو ابراز کنن تا حکومت تسلیمشون بشه؟!قانون انتخابات این انتخابات رو تایید کرده .......پس اینها با قانون مشکل دارن هیچ مجبور نیستن زیر بار این قانون برن و رای بدن در انتخابات بعدی اگر تعداد رای دهنده ها کمتر از 60 درصد بود ما با شما هم عقیده می شیم که مردم معترض بودن..........البته فراموش نشه که منظور از مردم جنبش سبز نیست
دستم را قلم می کنم و قلمم را ازدست نمی گذارم، چشم هایم را کور میکنم، گوش هایم را کرمی کنم، پاهایمرا می شکنم، انگشتانم را بند بند می برم، سینه ام را میشکافم، قلبم را می کشم، حتا زبانم را می برم و لبم را میدوزم، اما...
قلمم را دست بیگانه نمی دهم
Teshneh حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از Teshneh بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 8 April 2010   #47
Folaani
عضو ثابت

نشان Folaani

تاريخ ثبت نام: May 2006
پاسخ‌ها: 2,487

این سبزها هیچ کاری نکردن واقعا.
تازه داشتیم یخورده به سمت دموکراسی و لیبرالیسم میرفتیم.

الان سبزها چیکار کردن مثلا؟ چه دستاوردی داشتن؟
فقط نشون دادن که یکسری از مردم اصلا شعور آزادی رو ندارن؛ و به این شکل بهانه ای بدست بعضیا برای سوء استفادهء هرچه بیشتر جهت سانسور و ایجاد محدودیت دادن.
دست شما درد نکنه خسته نباشید.
ما که از اولش گفتیم حتی اگر ادعای شما راست باشه اما نتیجه ای جز ضرر نداره این شلوغ بازیها.
شما گفتید نه داره و بدست اومده، اما چیزی از سند و استدلالش ندیدیم.
به این میگن جایی که پای سبزها همیشه میلنگیده!
یعنی وقتی نمیتونن چیزی رو ثابت کنن و به سر منزل درستی برسونن روش پافشاری میکنن.
همین خصیصه نشون میده یک اشکال اساسی یک جا (یا چنتا چندجا!!) درکار هست، و این برای آنتی سبز شدن کافیه.

آخرين ويرايش Folaani ، Thursday 8 April 2010 در 10:32PM.
Folaani حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از Folaani بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 8 April 2010   #48
Folaani
عضو ثابت

نشان Folaani

تاريخ ثبت نام: May 2006
پاسخ‌ها: 2,487

حیف تالار سیاست بسته شده.
وگرنه میخواستم یه تاپیک ضد آمریکایی بزنم هرچی فحش هست بکشم به جونشون.
ملت ایران باید ماهیت حقیقی حکومت آمریکا و سرمایه دارها و سیاستمدارهاش رو بشناسن و از بقیهء مفاهیم جدا کنن.
ما درمقابل آمریکایی ها باید متحد باشیم.
فعلا هم راهی نیست جز بر ضد آمریکا بودن.
اینطوری اگر بیشتر مردم شدیدا از آمریکا تنفر اساسی داشته باشن وضعمون بهتر خواهد بود تا اینکه بخوایم برخلاف جهت حکومت باشیم. برخلاف جهت بودن هم با حقیقت امر هماهنگی کافی نداره (چون آمریکا واقعا مجرم و وحشی هست و به خیر دربستش امیدی نیست) و هم باعث تضعیف کلی ما میشه چون حکومت و مردم در راستای مقابله با خطرات آمریکا قرار نمیگیرن و مردم هم قادر به تغییر چیزی در این زمینه نیستن و اثر این فرایند تعدیل نیست، بلکه درگیری و ایجاد آلرژی در دو طرف هست.
اما از طرف دیگه باید اساس کار رو نه بر تبلیغات مذهبی و دسته ای و حزبی مثل سیستم سیاسی حکومت، بلکه بر اساس سواد و تفکر و فلسفهء خودمون قرار بدیم و نذاریم حکومت به بهانهء آمریکا دموکراسی و لیبرالیسم و بقیهء امکانات رو هم دروغین و کشک و ضد اسلامی و ضد ایرانی خطاب کنه. چون بنظرم اینا دنبال راهی میگردن کار خودشون رو راحت کنن و بقیهء چیزا براشون مهم نیست.
ما باید مثل خود آمریکایی ها زیرک و جنگنده و خشن (از نوع تدافعی) و منفعت طلب باشیم.
از اونها خودخواهی و آزادی طلبی رو یاد بگیریم.
و اینکه هیچکس حق نداره ما رو در معرض کوچکترین تهدیدی قرار بده.
و ما باید قدرتمند بشیم.

Folaani حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 9 April 2010   #49
3Reza
We Will Rise Again

نشان 3Reza

تاريخ ثبت نام: Jan 2008
مكان: گربهء قلب زمين
پاسخ‌ها: 19,266
روزنوشته ها: 10

تمام كشورها طبق منافع مردمشان ، سياستهايشان را تنظيم مي كنند و در آن جهت گام بر مي دارند . اين مسئله مختص امريكا نيست .
اما خب امريكا چون قدرت زيادي داره گاهي اوقات به بقيه كشورها زور هم ميگه . اينكه ما هم بايد قدرتمند بشيم ، شكي نيست . اما اين قدرتمند شدن مسلما برنامه ريزي و همدلي مي خواهد . وقتي ما در داخل كشورمان با مشكلات بسياري روبرو هستيم و از حل مسائل خود عاجزيم ، آيا مي توانيم ادعاي قدرتمند بودن كنيم ؟!
"تمام مسائل و مقوله هایی که پایه های اعتبار و مشروعیت یک نظام را تشکیل می دهد در حال از بین رفتن است. نظام ها معمولا نیروهای سخت افزاری ( نیروی های انتظامی و نظامی و امنیتی ) را در نهایت برای حفظ خود به هر قیمت بکار خود می گیرند اما این در کشور ما اتفاق افتاد و این جای تامل و توجه بسیار دارد . "

جنبش سبز و خواسته هايش هم در درون همين نظام و با توجه به رفتارهاي حكومتي شكل گرفته است و بايد به خواسته هايش توجه كرد . "پایه هر تغییری در جامعه تولد یک ایده است و این ایده در جامعه ما متولد شده و میل به تغییر و باز بینی همه گیر شده است . باید به مردم هشدار داد که منافع عده ای در برخی نهاد ها نمی گذارد که اینها به آسانی تسلیم خواسته های جنبش و ملت شوند و باید صبر به معنای ایستادن ، تامل و پایداری در اینراه را معنا کرد و اینکه حفظ همین منافع است که جلوی برخورد با مفاسد و دانه درشتها را گرفته است ."
"من می پرسم اگر اول انقلاب به نیروهای مذهبی گفته می شد که حاضرید حاکم شوید و آدم بکشید ، هیچکس این را قبول نمی کرد بنابراین ما نمی توانیم نسبت به این وضعیت بی تفاوت باشیم . جنبش سبز مطالبه زیادی ندارد اما ظاهرا اجرای همین خواسته برای آنها بسیار سخت است و از اینرو افسانه سازی در مقابله با این جنبش می کنند و خود در دام این افسانه سازی و دروغ هایی که می بافند ، می افتند. با این حال دعا می کنم که جریان حاکم از این دائره تنگی که برای خود ساخته اند خارج شوند و اداره کشور به مسیر و روال مطلوب باز گردد ."
متاسفانه در كشور ما دو دستگي كاملا مشهود است . براي حل اين مسئله و رسيدن به وحدت هم راهي جز گفتگو و مصالحه وجود ندارد . مسلما امنيت پادگاني كه در كشور حاكم شده است فضا را براي معاندين باز كرده و خواهد كرد و دايره خوديها روز به روز بسته تر خواهد شد و در نهايت يك جمعيت اندك در وسط ميدان خواهيم داشت كه از آن به عنوان "مردم" ياد خواهد شد و يك جمعيت فربه در خارج ميدان كه از آنان به عنوان "غير خودي و غير" نام خواهند برد . چنين وضعيتي به هيچ وجه مطلوب نيست و مسلما ما را قدرتمند نخواهد كرد .
"اگر اینها فکر می کنند که با ادامه این نگاه و بینش مسائل و مشکلات کشور حل می شود اشتباه بزرگی است و ما باید بایستیم تا مسائل و مشکلات حل شود . مردم در این مدت هزینه سنگینی پرداختند و چون آرمان بلند و درستی دارند به این هزینه دادن عادت کردند و الان شما می بینید زندانی ها قهرمان مردم شده اند و چه استقبالی از آنها می شود و این نشانه بی اثری اینگونه کارها در مقابله با جنبش و خواست مردم است و راه حل درست بازگشت به قانون اساسی و اجرای تام و تمام آن است."
كاربران ذيل از 3Reza بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Friday 9 April 2010   #50
Teshneh
تشنه

نشان Teshneh

تاريخ ثبت نام: Mar 2007
پاسخ‌ها: 5,427

نخیرظاهرا این عده نمی خوان بفهمن که اینها نه مردمن و نه ملت ........مردم اونهایی بودن که در روزهای 22 بهمن و نه دی بیرون اومدن و شماها رو مجبور به سکوت کردن
منطق با بی منطقان بی گانه س.......شدید!
دستم را قلم می کنم و قلمم را ازدست نمی گذارم، چشم هایم را کور میکنم، گوش هایم را کرمی کنم، پاهایمرا می شکنم، انگشتانم را بند بند می برم، سینه ام را میشکافم، قلبم را می کشم، حتا زبانم را می برم و لبم را میدوزم، اما...
قلمم را دست بیگانه نمی دهم
Teshneh حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 9 April 2010   #51
3Reza
We Will Rise Again

نشان 3Reza

مسلما تمام كساني كه در اين كشور زندگي مي كنند شامل مردم مي شوند و تقسيم مردم به خودي و غيرخودي و اينكه فقط كساني كه به طور مثال در راهپيمايي 9 دي شركت كردند شامل مردم شوند ، بسيار تنگ نظرانه خواهد بود كه نتيجه اي جز انزواي هر چه بيشتر حكومت نخواهد داشت .
در مورد اينكه همواره از 9 دي و 22 بهمن هم در كنار هم ياد مي كنيد ، كمي بي انصافي است . در 22 بهمن تمامي تشكل هاي اصلاح طلب از مردم و جنبش سبز خواستند كه در اين راهپيمايي شركت كنند . تفاوت جمعيت 9 دي با 22 بهمن خود گوياي بسياري از مسائل است .
باز هم مجبورم يك بند از پست قبلي را كه گويا كلا نخوانده ايد را اينجا كپي كنم .
"تمام مسائل و مقوله هایی که پایه های اعتبار و مشروعیت یک نظام را تشکیل می دهد در حال از بین رفتن است. نظام ها معمولا نیروهای سخت افزاری ( نیروی های انتظامی و نظامی و امنیتی ) را در نهایت برای حفظ خود به هر قیمت بکار خود می گیرند اما این در کشور ما اتفاق افتاد و این جای تامل و توجه بسیار دارد . "
قديمي Friday 9 April 2010   #52
میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com

نشان میرزا عبدالزکی

تاريخ ثبت نام: Mar 2008
مكان: همین نزدیکی ها...
پاسخ‌ها: 16,542
روزنوشته ها: 134
ارسال پيام توسط Yahoo به میرزا عبدالزکی

نقل قول:
در اصل توسط 3Reza نوشته شده است نمايش نوشته
مسلما تمام كساني كه در اين كشور زندگي مي كنند شامل مردم مي شوند و تقسيم مردم به خودي و غيرخودي و اينكه فقط كساني كه به طور مثال در راهپيمايي 9 دي شركت كردند شامل مردم شوند ، بسيار تنگ نظرانه خواهد بود كه نتيجه اي جز انزواي هر چه بيشتر حكومت نخواهد داشت .
در مورد اينكه همواره از 9 دي و 22 بهمن هم در كنار هم ياد مي كنيد ، كمي بي انصافي است . در 22 بهمن تمامي تشكل هاي اصلاح طلب از مردم و جنبش سبز خواستند كه در اين راهپيمايي شركت كنند . تفاوت جمعيت 9 دي با 22 بهمن خود گوياي بسياري از مسائل است .
بله. نشون به اون نشون كه آقاي موسوي به اون دسته از افراد گفت خداجو.
قديمي Friday 9 April 2010   #53
میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com

نشان میرزا عبدالزکی

كاش ميشد غير از اين كپي پيست ها و حرفاي رسانه هاي خارجي و خارج نشينان،‌حرف ديگه اي هم داشتي.
قديمي Friday 9 April 2010   #54
3Reza
We Will Rise Again

نشان 3Reza

نقل قول:
در اصل توسط میرزا عبدالزکی نوشته شده است نمايش نوشته
بله. نشون به اون نشون كه آقاي موسوي به اون دسته از افراد گفت خداجو.
من واقعا نمي دانم به شما چه بگويم . يك بار ديگر به بيانيه هاي ميرحسين موسوي رجوع كرده و براي ما بيان كنيد كه عنوان "مردم خداجو" در كدام برهه زماني و براي چه كساني مورد استفاده قرار گرفت و اصولا چه ربطي به عرايض بنده در پست قبلي دارد ؟!
نقل قول:
كاش ميشد غير از اين كپي پيست ها و حرفاي رسانه هاي خارجي و خارج نشينان،‌حرف ديگه اي هم داشتي.
ما به چنين پاسخ هايي عادت كرده ايم . اصلا مي تونيد فرض كنيد كه شيمون پرز داره با كاربري 3Reza در اين باشگاه فعاليت مي كنه ! مهم نيست .

آخرين ويرايش 3Reza ، Friday 9 April 2010 در 04:14PM.
3Reza حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 9 April 2010   #55
میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com

نشان میرزا عبدالزکی

نقل قول:

ضمناً ميشه بگيد تفاوتش چي بود؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
قديمي Friday 9 April 2010   #56
میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com

نشان میرزا عبدالزکی

نقل قول:
ما به چنين پاسخ هايي عادت كرده ايم . اصلا مي تونيد فرض كنيد كه شيمون پرز داره با كاربري 3Reza در اين باشگاه فعاليت مي كنه ! مهم نيست .
خير. شما به كپي پيست كردن عادت كرديد. نه چيز ديگه.
قديمي Friday 9 April 2010   #57
3Reza
We Will Rise Again

نشان 3Reza

نقل قول:

ضمناً ميشه بگيد تفاوتش چي بود؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
مي توانيد به تصاويري كه رسانه ها از جمله رسانه ميلي پخش كرد رجوع كنيد .
نقل قول:
خير. شما به كپي پيست كردن عادت كرديد. نه چيز ديگه.
يكي از بندهاي امضاي بنده مي تونه مناسب حال شما باشه .
موفق باشيد .
قديمي Friday 9 April 2010   #58
میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com

نشان میرزا عبدالزکی

نقل قول:
مي توانيد به تصاويري كه رسانه ها از جمله رسانه ميلي پخش كرد رجوع كنيد .

موفق باشيد .
خوب بالاخره شما هم تقصيري نداريد. كساني كه چند ماه لقلقه زبونشون مردم بود و سند مردم رو به اسم خودشون زده بودند، با ديدن 9 دي و 22 ، تمام افكار و نقشه هاشون، نقش بر آب شد. شما كه جاي خود داري.
در ضمن من عادت كردم كه تو هر بحثي، منو احمق، نادان و يا نابخرد و هر چيز ديگه اي خطاب قرار بدي.
اما آيا مي توني اين مردم و يا به عيارتي اكثريت مردم رو به اين القاب خطاب كني؟
قديمي Friday 9 April 2010   #59
3Reza
We Will Rise Again

نشان 3Reza

نقل قول:
خوب بالاخره شما هم تقصيري نداريد. كساني كه چند ماه لقلقه زبونشون مردم بود و سند مردم رو به اسم خودشون زده بودند، با ديدن 9 دي و 22 ، تمام افكار و نقشه هاشون، نقش بر آب شد. شما كه جاي خود داري.
در ضمن من عادت كردم كه تو هر بحثي، منو احمق، نادان و يا نابخرد و هر چيز ديگه اي خطاب قرار بدي.
اما آيا مي توني اين مردم و يا به عيارتي اكثريت مردم رو به اين القاب خطاب كني؟
عرض كردم خدمتتون كه 9 دي با 22 بهمن تفاوتهاي بسياري دارد ؛ اما شما ميل شديدي به مصادره همه چيز به نفع خود داريد . بالاخره بحران عدم مشروعيت است و كاريش نميشه كرد .
بارها در تالار سياست عرض شد كه شما وقتي مي توانيد به 9 دي افتخار كنيد كه جمعيت مقابل را هم ديده باشيد . ساده ترين راهش هم صدور يك مجوز براي سخنراني ميرحسين موسوي است . در گذشته جنبش سبز ما روزهايي چون 25 خرداد را داريم كه بدون هيچ گونه اطلاع رساني رسمي و با وجود انواع و اقسام مشكلات براي تبليغ و آگاه سازي مردم و بدون هيچ گونه وعده اي (بلكه با جود تهديدات بسيار) بيش از 2 ميليون نفر را توانست دور هم جمع كند و با شعار سكوت دست به راهپيمايي بزند .
موفق باشيد
قديمي Friday 9 April 2010   #60
میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com

نشان میرزا عبدالزکی

نقل قول:

موفق باشيد .
اميدوارم از اين هدفي كه انتخاب كردي،‌پشيمون نشي. و اميدوارم ديگه (در راستاي هدفت!!!) به همين سادگي به دوستانت توهين نكني!
موفق باشي

Bookmarks

کلیدواژه ها
بالاترین, ضد انقلاب

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 08:25AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه