بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > مديريت > پيشنهاد و انتقاد

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Thursday 1 April 2010   #31
گلک
عضو ثابت

نشان گلک

تاريخ ثبت نام: Jun 2009
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 2,720
ج: چرا باشگاه فیلتر شد؟ - چرا باشگاه محدود شد؟

خیلی مهم نیست که چرا سایت فیلتر شد . مهم این است که چطور ادعای آزادی مطلق میکنند . مهم این است که یک مشت خس و خاشاک که تیمشان شکست خورده و مردم هم در راهپیمایی 22 بهمن در دهان آنها زده اند و دستشان برای همه رو شده در یک محیط مجازی و یک سطح مساوی با مردم غیور قرار ندارند و اگر حرفی بزنند ممکن است , به ضرر حکومت جهانی تمام شود !

مهم این است که تمام خوش خدمتیهای امثال حران و صبح و ... جواب نداد . هر چقدر عکس مردم را به در و دیوار این سایت زدند و ختم صلوات گرفتند و از آیت الله بهجت تا پایینترین اشخاص هزینه کردند باز هم پایه های این دولت محکم نشد , با پوتین خوابیدند و صفحه پشت صفحه مقاله های کودتای سبز را به اندازه ی یک مفاتیح نمایش دادند اما پاسخی حاصل نشد .
این خس و خاشاک که قدرتمندترین دولتهای دنیا به آنها پول دادند و ریگی و پژاک از آنها مراقبت کردند و روی سیاه سبزشان , به خاک مالیده شد این نفوذ کلام را ازکجا آورده اند که کلامی از صحبت مجازی شان ممکن است دولتی را سرنگون کند ؟!

تالار سیاست تا قبل از این فیلترینگ هم قانون تساوی را اجرا نمیکرد با این حال فضایی برای صحبت و تبادل بود که از این بابت سپاسگذاریم . اما مسیولین سایت به خوبی واقف هستند که اخبار و گزارشهای سبزها باید حتمن مستدل و تایید شده ی کودتاچیان میبود در حالیکه کودتاچیان عکس مردم و افراد حقیقی و حقوقی را براحتی و با هر توهینی نگارش میکردند و هیچ اما و اگری هم نداشتند . با این حال و این وضعیت فیلتر مطمینن به نفع سایت نخواهد بود و ضررهای اقتصادی و اعتباری به دنبال خواهد داشت , که البته جنبش سبز سایت راضی به این ضرر برای مسیولین محترم سایت نیست .
بهتر است مدیران به تقابلی با مسیولین برسند و از حرانها و صبحها هم بخواهند که فعالیتشان را چند برابر کنند . مقاله های کودتا و عکس قورباغه ی سبز و غیره را هم از سر در تالار آویزان کنند . روزی 5 تاپیک دشنام به سبزها و ختم صلوات برای دولت قرمزها ایجاد شود . اعلام کنند با پوتین تنها نخوابید و زره بپوشید و خنجر و باطوم در یک دست , کلاشینکف در دست دیگر بخوابید . انشاالله که مورد پسند واقع شود و دولت استوار و جهانی پایه های محکمتری پیدا کند که با دروغهای مجازی سبز در یک فاروم سطحی به لرزه نیفتد .

ایام عزت مستدام

غافل از اینکه در تمامی شهر , سروها جای لاله ها رستند
ناله پر شرار مرغ سحر , معنی اش ارتداد و بی دینی ست
در زمستان ذوق و اندیشه , سبز بودن چه جرم سنگینی ست
ای که بر روی ماه چنگ زدی , باش تا صبح دولتت بدمد
گلک حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 3 كاربر از گلک بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 1 April 2010   #32
A+CH
Im not alone

نشان A+CH

تاريخ ثبت نام: Apr 2007
مكان: Your monitor
پاسخ‌ها: 6,569
روزنوشته ها: 4

کلا آزادی تو این مملکت موج می زنه، انقدر که خودشونم فیلتر میکنن
A+CH حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از A+CH بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 1 April 2010   #33
A+CH
Im not alone

نشان A+CH

تاريخ ثبت نام: Apr 2007
مكان: Your monitor
پاسخ‌ها: 6,569
روزنوشته ها: 4

آخ آخ آخ

عجب اشتباهی کردم

من باز محتوای بدون استناد به منابع گذاشتم الآن مهرداد دعوام میکنه

بیا مهرداد جون اینم منبع:

www.iranclubs.net
www.iranclubs.org

حالا هی سنگ اینا رو به سینه بزن
A+CH حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 3 كاربر از A+CH بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 1 April 2010   #34
هومان
عضو ثابت

نشان هومان

تاريخ ثبت نام: Jan 2009
پاسخ‌ها: 3,671

نقل قول:
در اصل توسط گلک نوشته شده است نمايش نوشته
با پوتین خوابیدند و صفحه پشت صفحه مقاله های کودتای سبز را به اندازه ی یک مفاتیح نمایش دادند اما پاسخی حاصل نشد .
این خس و خاشاک که قدرتمندترین دولتهای دنیا به آنها پول دادند و ریگی و پژاک از آنها مراقبت کردند و روی سیاه سبزشان , به خاک مالیده شد این نفوذ کلام را ازکجا آورده اند که کلامی از صحبت مجازی شان ممکن است دولتی را سرنگون کند ؟!

چه بگوييم به نسل جوان تر ...كه مي پرسد ...مگر ملاك ها و اصول تغيير كرده ؟چرا در زمان شاه ظالم ......خروش و اعتراض خياباني ...ازاده گي بود و الان فتنه است ؟
چرا حاميان ان دولت .....نتوانستند معترضين را به دول خارجي مرتبط سازند ؟ولي الان به راحتي اب خوردن ...همه مي شويم انگليسي .....
كدام فتنه است ؟
قديمي Wednesday 7 April 2010   #35
هلنا
عضو ثابت

نشان هلنا

تاريخ ثبت نام: Feb 2008
پاسخ‌ها: 9,913
ارسال پيام توسط Yahoo به هلنا

پاسخ خيلي واضحه
يك عده محيط اجتماعي را بر نمي تابند. دوست دارند ان چيزي كه انها ميخواهند باشد .
در كجاي دنيا ازادي بيان بدون در نظر گرفتن قانون معني ميشود ؟
با يك نگاه به همين پست هاي بعضي كاربران حرف من ثابت ميشود
عناويني مثل سبز و موج و غيره غير قانونيست . اينجا محل تبليغ يك فرقه منحط بر انداز نيست .
البته نميفهمند . منجر به فيلترينگ ميشود .چرا ؟
چون هنوز به اين مر حله از فهم سياسي نرسيده اند كه قانون و طرف مقابل را در نظر بگيرند .
من خودم احتمالا يكي از اشخاصي بوده ام كه گزارش تخلفات اين تالار سياست را داده ام

هلنا حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Wednesday 7 April 2010   #36
3Reza
We Will Rise Again

نشان 3Reza

تاريخ ثبت نام: Jan 2008
مكان: گربهء قلب زمين
پاسخ‌ها: 19,266
روزنوشته ها: 10

نقل قول:
عناويني مثل سبز و موج و غيره غير قانونيست . اينجا محل تبليغ يك فرقه منحط بر انداز نيست .
نقل قول:
چون هنوز به اين مر حله از فهم سياسي نرسيده اند كه قانون و طرف مقابل را در نظر بگيرند .
تعداد 3 كاربر از 3Reza بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Wednesday 7 April 2010   #37
گلک
عضو ثابت

نشان گلک

تاريخ ثبت نام: Jun 2009
پاسخ‌ها: 2,720

نقل قول:
در اصل توسط 3Reza نوشته شده است نمايش نوشته

تشنگان قدرت چه نمی کنند .

غافل از اینکه در تمامی شهر , سروها جای لاله ها رستند
ناله پر شرار مرغ سحر , معنی اش ارتداد و بی دینی ست
در زمستان ذوق و اندیشه , سبز بودن چه جرم سنگینی ست
ای که بر روی ماه چنگ زدی , باش تا صبح دولتت بدمد
گلک حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از گلک بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Wednesday 7 April 2010   #38
a_d
ali

نشان a_d

تاريخ ثبت نام: Dec 2007
مكان: آنجا!
پاسخ‌ها: 8,142
روزنوشته ها: 3

نقل قول:
در اصل توسط هلنا نوشته شده است نمايش نوشته

عناويني مثل سبز و موج و غيره غير قانونيست .
ببخشید شما ؟
تعداد 2 كاربر از a_d بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 8 April 2010   #39
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

تاريخ ثبت نام: Nov 2002
پاسخ‌ها: 7,012
روزنوشته ها: 6
نقل قول:
من خودم احتمالا يكي از اشخاصي بوده ام كه گزارش تخلفات اين تالار سياست را داده ام
احتمالا منهم در محیطی که چند نفر از دوستان به اون دسترسی دارن گفتم که پرنده بعد از توقف شناسه ش حتما به دنبال چنین کاری میره.

نقل قول:
يك عده محيط اجتماعي را بر نمي تابند. دوست دارند ان چيزي كه انها ميخواهند باشد .
تعداد 3 كاربر از Freedom1 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 8 April 2010   #40
هلنا
عضو ثابت

نشان هلنا

تاريخ ثبت نام: Feb 2008
پاسخ‌ها: 9,913
ارسال پيام توسط Yahoo به هلنا

سلام . موضوع تالار سياست براي باشگاه قطعا يك اخطار و تذكر معمولي بوده . الان هم كه فيلتر نيست . در حد اصلاح رفتار
اگر با پرنده بود كه ..........
قطعا نبايد توقعي وجود داشته باشد . درزي منفذي براي معاند باز باشد .

به شما ها دقيقا چهار سال و اندي مهلت داده شد در مقام مخالف حرفتان را بزنيد . و زديد و چه ها كه نگفتيد . مگر شما ها نبوديد كه همه اركان نظام و حاكميت و حتي اعتقادات ديني مردم را به مسخره گرفته بوديد . مگر شما ها نبوديد كه حتي از دين براي پيش بردن كارتان استفاده كرديد . يعني تا روز انتخابات و حتي بعد انهم فرصت داشتيد . و ما صبر كرديم .
مشكل شما انروز شروع شد كه علم عناد و دشمني را بلند كرديد . در جاييكه با ريزش فراوان ثابت شد كه چيزي نيستيد . يعني هيچ پتانسيلي نداريد . نه از بابت گفتگو و تعامل و نه تغيير .

روند اين نه ماهه خودش مويد اين موضوع هست . بنا بر اين خودتان را از يك مخالف تبديل به معاند كرديد . معاند هم كه تكليفش معلوم هست . كدام عاقلي به دشمنش رحم ميكند .
از نه دي به بعد هم كه ديگر رسما به همه نخبگان و دستگاهها اخطار اخر داده شد . و در 22 بهمن . من وغيره جزو اين مردميم و براي ما بيشتر از منويات شما كه انسجامي هم ندارد و البته ارزش .
حفظ ارامش و امنيت در يك فضاي سازنده مهم هست .
قطعا همين موضوع تكليفي را بر ما واجب ميكند كه اينجور اغتشاشات كه شما عاشق ان هستيد . و فضاي تنفستان محسوب ميشود را بر نتابيم . و بي تعارف در اين زمينه ساز و كار قانوني وجود دارد و به انهم عمل ميشود . نه الان و فردا بلكه فردا ها هم چنين خواهد بود .

هلنا حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از هلنا بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 8 April 2010   #41
a_d
ali

نشان a_d

نقل قول:

روند اين نه ماهه خودش مويد اين موضوع هست . بنا بر اين خودتان را از يك مخالف تبديل به معاند كرديد . معاند هم كه تكليفش معلوم هست . كدام عاقلي به دشمنش رحم ميكند .
از نه دي به بعد هم كه ديگر رسما به همه نخبگان و دستگاهها اخطار اخر داده شد . و در 22 بهمن . من وغيره جزو اين مردميم و براي ما بيشتر از منويات شما كه انسجامي هم ندارد و البته ارزش .
حفظ ارامش و امنيت در يك فضاي سازنده مهم هست .
قطعا همين موضوع تكليفي را بر ما واجب ميكند كه اينجور اغتشاشات كه شما عاشق ان هستيد . و فضاي تنفستان محسوب ميشود را بر نتابيم . و بي تعارف در اين زمينه ساز و كار قانوني وجود دارد و به انهم عمل ميشود . نه الان و فردا بلكه فردا ها هم چنين خواهد بود .
یک تحلیل بسیار اشتباه از اوضاع جاری مملکت .
این تحلیل فقط در نگاه به ظاهر قضایا پذیرفتنی است . امیدوارم مسئولین این تحلیل رو نسبت به اوضاع نداشته باشند و یکم واقع بینانه تر به اوضاع مملکت نگاه کنند. یعنی شما فکر میکنید یهو همه منتقدا ن و مخالفان شما به صف شما پیوسته اند ؟! یا موافق شدهاند ؟ خیر بسیاری از مردم به خاطر کشورشان و اینکه در این شرایط بحرانی دشمنان سوء استفاده نکنند سکوت کرده اند. این سکوت را به پای پیروزی روشهای اشتباه خود مگذارید و درکش کنید. (شما را نمیگویم مسئولین را میگویم. )
بهتر است بستر اعتراضات سیاسی در فضای ارام را ایجاد کنند و هزار حرف دیگر ....
قديمي Thursday 8 April 2010   #42
Teshneh
تشنه

نشان Teshneh

تاريخ ثبت نام: Mar 2007
پاسخ‌ها: 5,427

فقط موندیم که این سکوت چقدر دیر صورت گرفت........بعد از اینکه دشمنان کاملا سوئ استفاده هاشونو کردن اما با بیداری و هوشیاری عده ای که مسلما از شماها نبودن تیرشون به سنگ خورد.....باز هم موندیم چقدر دیر تصمیم به سکوت گرفتن اون هم بعد از اینکه برای چندمین بار مشت محکم از سوی مردم خوردن و اخرین بارش هم در روز 22 بهمن بود........
حالا خودتون متوجه شدین که بهتر ساکت بشینین و سکوت اختیار کنین یا مردم متوجه تون کردن........می خوایم ببینیم شهامت گفتنشودارین یا نه!
دستم را قلم می کنم و قلمم را ازدست نمی گذارم، چشم هایم را کور میکنم، گوش هایم را کرمی کنم، پاهایمرا می شکنم، انگشتانم را بند بند می برم، سینه ام را میشکافم، قلبم را می کشم، حتا زبانم را می برم و لبم را میدوزم، اما...
قلمم را دست بیگانه نمی دهم
Teshneh حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Thursday 8 April 2010   #43
a_d
ali

نشان a_d

نقل قول:
در اصل توسط Teshneh نوشته شده است نمايش نوشته
فقط موندیم که این سکوت چقدر دیر صورت گرفت........بعد از اینکه دشمنان کاملا سوئ استفاده هاشونو کردن اما با بیداری و هوشیاری عده ای که مسلما از شماها نبودن تیرشون به سنگ خورد.....باز هم موندیم چقدر دیر تصمیم به سکوت گرفتن اون هم بعد از اینکه برای چندمین بار مشت محکم از سوی مردم خوردن و اخرین بارش هم در روز 22 بهمن بود........
حالا خودتون متوجه شدین که بهتر ساکت بشینین و سکوت اختیار کنین یا مردم متوجه تون کردن........می خوایم ببینیم شهامت گفتنشودارین یا نه!
مردم این مملکت کیا هستن ؟ مطمئنن دولت هم طرفدارانی داره و هم غیر طرفدارانی که اون غیر طرفداران و کسانی که اندیشه های اصلاح طلبی دارن رو خیلی ها جزو مردم نمیدونن .
اتفاقا بیداری و هوشیاری هم دقیقا از طرف همون مخالفین بود . اگر میخواستند ادامه بدن تهران پتانسیل هر کاری رو داشت شما که تهرانی هستید باید بهتر از ما بدونین ...
اینکه دیر صورت گرفت بعضی فکر میکردند میشه مثلا با اعتراض یا تظاهرات به خواسته هاشون رسیدگی بشه . کاری به این نداریم که چقدر واسه خاطر سرکوب از اعتراضشون صرف نظر کردند . یه عده هم دیدن اتلاف انرژیه و هیچ وقت به خواسته هاشون توجهی نمیشه ...بیخیال شدن. و از دلایل دیگشم همون خارجی هایی بودن که خودشونو وصله کردن .
مهم نیست موج سبز باشه قرمز باشه یا صورتی ... مهم اینه که معترضینی توی کشور هستند این باید به رسمیت شناخته بشه که نمیشه.
قديمي Thursday 8 April 2010   #44
Teshneh
تشنه

نشان Teshneh

تاريخ ثبت نام: Mar 2007
پاسخ‌ها: 5,427

نقل قول:
در اصل توسط a_d نوشته شده است نمايش نوشته
مردم این مملکت کیا هستن ؟ مطمئنن دولت هم طرفدارانی داره و هم غیر طرفدارانی که اون غیر طرفداران و کسانی که اندیشه های اصلاح طلبی دارن رو خیلی ها جزو مردم نمیدونن .
اتفاقا بیداری و هوشیاری هم دقیقا از طرف همون مخالفین بود . اگر میخواستند ادامه بدن تهران پتانسیل هر کاری رو داشت شما که تهرانی هستید باید بهتر از ما بدونین ...
اینکه دیر صورت گرفت بعضی فکر میکردند میشه مثلا با اعتراض یا تظاهرات به خواسته هاشون رسیدگی بشه . کاری به این نداریم که چقدر واسه خاطر سرکوب از اعتراضشون صرف نظر کردند . یه عده هم دیدن اتلاف انرژیه و هیچ وقت به خواسته هاشون توجهی نمیشه ...بیخیال شدن. و از دلایل دیگشم همون خارجی هایی بودن که خودشونو وصله کردن .
مهم نیست موج سبز باشه قرمز باشه یا صورتی ... مهم اینه که معترضینی توی کشور هستند این باید به رسمیت شناخته بشه که نمیشه.
مسلما اون مردم از جنبش سبز نبودن......مردم همونهایی بودن که روز 22 بهمن و نه دی ریختن تو خیابونا و شماها رو محبور به سکوت کردن.......یه زمانی اصلاحاتی ها فقط خودشون رو جزو مردم می دونستن و بقیه رو مستثنا حالا جلبه که دارن قیافه مظلومانه به خودشون می گیرن......کی تهرانی یه؟!الحمد لله ما از تهرانی ها مبراییم!
خارجی ها که اتفاقا از همون اول وصله شما شدن و به مرور زمان ازتون جدا شدن......تاریخ رو یه مرور بفرماین.........پس طبق این حرفتون این عامل عقب نشینی شما نبوده....پس قبول دارین عامل همون زور و سرکوب بوده حالا چه از طریق عوامل دولتی و چه مردمی که به صحنه اومدن
دستم را قلم می کنم و قلمم را ازدست نمی گذارم، چشم هایم را کور میکنم، گوش هایم را کرمی کنم، پاهایمرا می شکنم، انگشتانم را بند بند می برم، سینه ام را میشکافم، قلبم را می کشم، حتا زبانم را می برم و لبم را میدوزم، اما...
قلمم را دست بیگانه نمی دهم
Teshneh حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Thursday 8 April 2010   #45
Folaani
عضو ثابت

نشان Folaani

تاريخ ثبت نام: May 2006
پاسخ‌ها: 2,487

ببخشید حالا مثلا ما بخوایم خود قانون تخلفات رایانه ای رو زیر سوال ببریم نامشروع و غیرقانونی هست و فیلتر میشیم؟
بنظر شما معقوله؟
هر قانونی ممکنه اشتباه باشه، افراطی باشه، تفریطی باشه یا حتی بر اثر فساد وضع شده باشه.
و هر حکومت و هر مرجعی.
پس باید راهی برای به چالش کشیدن اینها بدون محدودیت و هراس وجود داشته باشه.
چطور معیار تخلف رو راحت با دست باز وضع میکنن، اما معیاری اینچنین برای سوال و بازخواست و انتقاد وجود نداره؟ آیا قانون و حقوقی رسمی در این زمینه وجود دارن؟

Folaani حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از Folaani بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
بالاترین, ضد انقلاب

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 08:44AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه