بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ
 
ابزار گفتگو
قديمي Thursday 25 June 2009   #1
صبح
همانا صبح نزديك است
 
نشان صبح
 
تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
سن: 40
پاسخ‌ها: 34,304
روزنوشته ها: 10
همسر ندا آقاسلطان : ندا ازموسوي حمايت نمي کرد

همسر ندا آقاسلطان : ندا ازموسوي حمايت نمي کرد
وي درخصوص عکس جعلي که نامزدش با دسبند سبز منتشر شده، افزود:
ندا، اگر چه به آزادي و دمکراسي اعتقاد داشت ، اما هيچگاه از نامزد خاصي که در عکس هاي منتشر شده به او نسبت دادند ،حمايت نمي کرد.

"کاسپين ماکان" نامزد "ندا آقا سلطان" دختر 26 ساله اي که در ناآرامي هاي شنبه اين هفته تهران کشته شد، برخي شايعات روزهاي اخير را قويا تکذيب کرد و گفت خانواده ندا اساسا قصد ورود به حاشيه سازي ها را نداشته و ندارند.
ماکان در گفت وگو با ايرنا، در خصوص مرگ نامزدش، گفت : طي روزهاي اخير حرف و حديث هاي فراوان و نقل قول هايي از خانواده ندا آقا سلطان در رسانه هاي داخلي و خارجي از جمله سايت ها انتشار يافته که بعضا نادرست است و من و خانواده آقا سلطان اين حرف و حديث ها را تکذيب مي کنيم.
وي گفت : ندا، اساسا اهل مقابله و ماجراجويي و رفتارهاي هيجاني نبود و از خشونت متنفر بود و در عين حال به استقرار آزادي و دمکراسي همراه با منطق اعتقاد داشت.
وي درباره انتشار اطلاعات نادرست از سوي رسانه ها طي روزهاي گذشته گفت: اول اينکه فردي که بالاي سر ندا بود و براي نجاتش تلاش مي کرد، استاد موسيقي وي بود که رسانه ها او را پدر ندا معرفي کرده بودند.
ماکان ، همچنين انتشار عکس دختري را در رسانه ها که نشان مي داد از يک نامزد خاص حمايت مي کند، مورد اشاره قرار داد و گفت که اين رسانه ها آن تصوير را به ندا منتسب کردند که اقدامي غير اخلاقي و نادرست است.
وي درخصوص عکس جعلي که نامزدش با دسبند سبز منتشر شده، افزود: ندا، اگر چه به آزادي و دمکراسي اعتقاد داشت ، اما هيچگاه از نامزد خاصي که در عکس هاي منتشر شده به او نسبت دادند ،حمايت نمي کرد.
نامزد قرباني حوادث شنبه گذشته، همچنين در پاسخ به سوالي در خصوص شايعه اي مبني بر اينکه گفته شده ضارب ندا دستگير شده است، نيز گفت : ما هم شنيده ايم ، اما رسما چيزي به ما اعلام نشده است.
نامزد ندا، همچنين درباره نقل قولي از جانب وي در VOA (صداي آمريکا) و برخي رسانه هاي خارجي که گفته شده "مراسم خاکسپاري ندا تحت شرايط امنيتي سختي برگزار شد"، گفت : من چنين چيزي نگفته ام و به نظر مي رسد برخي رسانه ها قصد دارند از آب گل آلود ماهي بگيرند.
وي افزود: از من سوال شد آيا مشکلي در جريان تدفين ندا وجود داشت که من گفتم مراسم خاکسپاري از سوي بازماندگان ، در آرامش کامل برگزار شد، اين صحبتهاي من با بداخلاقي رسانه اي تحريف و منتشر شد.
ماکان در خصوص برداشتن بخش هايي از بدن ندا جهت عمل پيوند نيز گفت که "من آن روز پزشکي قانوني نبودم و پدر ندا تلفني اطلاع داد که از وي خواسته اند بخش هايي از بدن وي جهت پيوند برداشته شود و مادر ندا هم در انجام يک عمل انسان دوستانه با آن موافقت کرد که در آن شرايط روحي و بحراني که داشتيم آن موضوع را اعلام کردم اما حالا لازم است آن خبر را تصحيح کنم، چرا که بعدا موضوع پيوند منتفي شد و جنازه بدون برداشتن عضو تحويل خانواده گرديد.
نامزد قرباني حوادث اخير که مرگش همچنان درصدر اخبار جهت دار رسانه هاي بين المللي قرار دارد، همچنين نقل قولي از مادر ندا از سوي شبکه VOA را تکذيب کرد و گفت هيچ فردي از خانواده ندا تاکنون مصاحبه اي با رسانه ها انجام نداده است .

خبرگزاری ایرنا
http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=559842
__________________

آخرين ويرايش صبح ، Thursday 25 June 2009 در 08:17AM.
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از صبح بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 25 June 2009   #2
صبح
همانا صبح نزديك است
 
نشان صبح
 
تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
سن: 40
پاسخ‌ها: 34,304
روزنوشته ها: 10
ج: همسر ندا آقاسلطان : ندا ازموسوي حمايت نمي کرد

افشای سناریوی تروریست ها در کشتارهای اخیر تهران
2 تير 1388 ساعت 11:04

انتشار تصاویر و فیلم هایی از صحنه های تیر خوردن مردم بی گناه در آشوب های خیابانی اخیر عاملان اصلی این تیراندازی ها وترور مردم بیگناه را مشخص کرد.

به گزارش جهان، طبق اطلاعات به دست آمده از یک منبع آگاه امنیتی گروهک منافقین با سوء استفاده از ناامنی پدید آمده در برخی مناطق تهران ضمن طراحی سناریوی خطرناک و خونین به پیگیری اهداف خائنانه خود در سلب آرامش عمومی دست زده اند.

بر اساس این گزارش، منافقین که با به کارانداختن ابزارهای ماهواره ای و سایت های اینترنتی خود به پخش شدن هر چه بیشتر آشوب و بحرانی شدن فضا دامن می زدند در تازه ترین اقدام خود با استقرار تک تیراندازهایی در برخی مناطق تهران مردم بی گناه و به خصوص زنان را مورد هدف قرار داده و با استفاده از عوامل خود از صحنه کشته شدن زنان تصویربرداری کرده و به سرعت در رسانه های عمومی و سایت های اینترنتی منتشر می کنند.

این سناریو به گونه ای پی ریزی شده است که پس از شلیک و کشته شدن مردم عده ای از عوامل این گروهک در منطقه مزبور با ایجاد سر و صدا و فریاد زدن، جو را ملتهب کرده و فضای شهر را ناآرام می کردند.

نکته جالب اینکه با بررسی گولوله های خارج شده از بدن کشته شدگان خوادث اخیر مشخص شد که فشنگ های به کار رفته متعلق به هیچ یک از ارگان های نظامی و امنیتی کشور نبوده و از طریق واردات و از خارج از مرزهای کشور به تهران فرستاده شده است. جالب تر اینکه، این تصاویر و آشوب سازی ها در مناطقی روی داده که جزء مناطق درگیری و اغتشاش نبوده است.

در همین حال، منابع انتظامی و امنیتی برای چندمین بار از مردم تهران درخواست کردند که در صورت مشاهده چنین صحنه ها و فضاهایی نیروهای انتظامی را در جریان قرار داده و از تکرار حواث تلخ این چنینی جلوگیری کنند.

کد مطلب: 55510

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/vdcfxtdt.w6dtyagiiw.html

جهان نيوز
http://www.jahannews.com
__________________
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از صبح بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 25 June 2009   #3
صبح
همانا صبح نزديك است
 
نشان صبح
 
تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
سن: 40
پاسخ‌ها: 34,304
روزنوشته ها: 10
ج: همسر ندا آقاسلطان : ندا ازموسوي حمايت نمي کرد

درباره قتل ناجوانمردانه و مشكوك يك هموطن

بخش تحليلي الف
۰۳ تير ۱۳۸۸
انتشار و پخش گسترده فيلم و عكس‌هاي صحنه رقت‌انگيز جان دادن يك خانم جوان ايراني در اينترنت و شبكه‌هاي خبري جهان، موج خبري بسيار پرحجمي عليه كشورمان در جهان ايجاد كرده است.

فيلم و عكس‌هاي دردناك جان دادن اين خانم جوان بلافاصله پس از رخ دادن اين قتل مشكوك در اينترنت پخش شد و پخش كنندگان اين فيلم، كشته‌شدن اين مرحوم را در جريان اغتشاشات عصر شنبه (30 خردادماه) تهران و به دست نيروهاي بسيجي عنوان كرده اند. اين درحالي است كه شنبه عصر در خيابان اميرآباد شمالي (محل اين قتل هولناك) هيچ درگيري خاصي رخ نداده و درگيري‌هاي آن ساعت در خيابان آزادي در جريان بوده است. علاوه بر اين هم نيروهاي بسيجي و هم عوامل نيروي انتظامي در شهر، اساسا به سلاح گرم مجهز نيستند و در روزهاي آشوب، صرفا با كمك باتوم يا اسپري سعي در متفرق كردن اغتشاشگران مي‌كردند.

با گذشت 3 روز از اين حادثه تلخ و تكان دهند و تشكيل يك موج خبري گسترده عليه حيثيت ملي كشورمان، متاسفانه منابع خبري رسمي داخلي هيچ اطلاعات روشن و موثقي درباره ابعاد اين جنايت ارايه نكرده‌اند.

سكوت پليس و مراجع رسمي خبري كشورمان باعث شده قصه پردازي‌هاي بي‌بي‌سي و تلويزيونهاي لس‌آنجلسي درباره هويت و نحوه كشته‌شدن فجيع اين مرحومه، منبع خبري رسانه‌هاي معتبر دنيا قرار گيرد به طوري كه تلويزيونهاي و خبرگزاري‌هاي معتبر بين‌المللي در 72 ساعت گذشته در حاشيه كشته‌شدن اين خانم، اخباري كاملا سياه و يكطرفه عليه كشورمان پخش كرده‌اند.

سكوت خبري در داخل از ابعاد اين قتل مشكوك به حدي است كه در اينترنت اخبار متناقضي از هويت مقتول منتشر شده است و برخي شبكه هاي ماهواره اي با افرادي كه مدعي دوستي يا نسبت خانواددگي با اين مرحومه هستند، مصاحبه تلفني انجام مي دهند و جالب اينكه اخبار مدعيان دوستي و نسبت خانوادگي با اين مرحومه هركدام اطلاعات متناقضي از هويت وي به شبكه هاي ماهواره اي داده اند.

فيلم پخش شده در اينترنت از نحوه كشته‌شدن اين خانم نيز به دلايل زير كاملا مشكوك است:

1 – محل تيرخوردن، از محل آشوب‌هاي عصر شنبه 30خرداد بسيار دور بوده است.

2- نيروهاي انتظامي و بسيجي مستقر در تهران براي مقابله با آشوبگران، اصولا" سلاح گرم همراه ندارند.

3 – بعد از بلند شدن صداي تير و اصابت گلوله به يك نفر در خيابان، معمولا اطرافيان بلافاصله به روي زمين دراز مي‌كشند و سعي در نجات جان خود از اصابت تيرهاي بعدي دارند اما در اين فيلم، بعد از تيرخوردن اين خانم جوان، چندين عكاس و فيلمبردار با خونسردي به فيلمبرداري مشغول هستند.

4 – سوژه قتل طوري انتخاب شده كه تا حداكثر ممكن، افكار عمومي بسياري را تحت تاثير قرار دهد. خانم، جوان، خوش‌رو، دانشجو

4 – فيلم و خبر كشته‌شدن اين مرحومه با آب و تاب از نحوه كشته‌شدن و حتي اطلاعاتي از قاتلان بلافاصله در اينترنت پخش شده و هواداران مجاهدين خلق در اروپا و آمريكا بلافاصله با چاپ عكس‌هاي بزرگي از اين مرحومه، تظاهرات راه‌ انداخته اند و نيروهاي امنيتي كشورمان را خشن و خونخوار معرفي مي كنند.

5 – فيلم تكان‌دهنده اين جنايت، شنبه شب در اينترنت قرار گرفته و روز يكشنبه بسياري از كاربران اينترنتي و بينندگان ماهواره آنرا ديدند. زمان انتخاب شده براي پخش اين فيلم هم بسيار مشكوك است چرا كه از روز يكشنبه 31 خرداد با حضور موثر پليس و نيروهاي بسيجي در ميادين و چهارراه‌هاي تهران، آشوب‌ها فروكش كرد و سازمان دهندگان آشوب براي گرم‌نگه داشتن فضا، به شدت به يك «شوك رواني» براي تهييج مجدد معترضان نياز داشته‌اند.

مجموعا با توجه به سوء استفاده پر سر و صداي شبكه‌هاي ماهواره‌اي و رسانه هاي غربي از فيلم قتل ناجوانمردانه اين هموطن، انتظار مي‌رود مسوولان انتظامي اولا واقعيت‌هاي اين حادثه نفرت‌انگيز را كاملا شفاف و روشن براي افكار عمومي داخل (و تا حد امكان خارج) تشريح كنند و ثانيا در اسرع وقت عاملان اين جنايت فجيع را دستگير و به دست قانون و عدالت بسپارند.
__________________
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از صبح بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 25 June 2009   #4
حران
عضو ثابت
 
تاريخ ثبت نام: Dec 2008
پاسخ‌ها: 5,572
ج: همسر ندا آقاسلطان : ندا ازموسوي حمايت نمي کرد

حران حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Thursday 25 June 2009   #5
حران
عضو ثابت
 
تاريخ ثبت نام: Dec 2008
پاسخ‌ها: 5,572
ج: همسر ندا آقاسلطان : ندا ازموسوي حمايت نمي کرد

__________________


مرگ بر دیکتاتور

حران حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Thursday 25 June 2009   #6
گلک
عضو ثابت
 
نشان گلک
 
تاريخ ثبت نام: Jun 2009
مكان: تهران
سن: 42
پاسخ‌ها: 2,720
ج: همسر ندا آقاسلطان : ندا ازموسوي حمايت نمي کرد

نقل قول:
در اصل توسط Freedom1 نوشته شده است نمايش نوشته
مرحومه مغفوره ندا خانم دارای همسر و شش فرزند بود و از طرفداران آقای احمدی نژاد به شمار می آمد. ایشون در حالی که سعی داشت معترضین رو ارشاد کنه که رای 24 میلیونی احمدی نژاد رو بپذیرن، به دست عامل اجیر شده توسط خبرنگار بی بی سی کشته شد.
http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=52956

6 تا فرزند را خوب اومدی

من سه ساعت تمام خبرگزاریها را در اون یکی تاپیک کپی کردم . یعنی چی اون وقت ؟؟!!
__________________
در پسین روزهای فصل بهار , برگها در هجوم پائیزند
زردها روی شاخه می مانند , سبزها روی خاک می ریزند
از کف سنگفرش هر کوچه , خون نا حق لاله را شستند
غافل از اینکه در تمامی شهر , سروها جای لاله ها رستند
ناله پر شرار مرغ سحر , معنی اش ارتداد و بی دینی ست
در زمستان ذوق و اندیشه , سبز بودن چه جرم سنگینی ست
ای که بر روی ماه چنگ زدی , باش تا صبح دولتت بدمد
گلک حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Thursday 25 June 2009   #7
سفير
عضو ثابت
 
نشان سفير
 
تاريخ ثبت نام: Jun 2009
پاسخ‌ها: 31
ج: همسر ندا آقاسلطان : ندا ازموسوي حمايت نمي کرد

نقل قول:
6 تا فرزند را خوب اومدی
__________________
بسم الله الرحمن الرحيم
إِنَّهُ مِن سُلَيْمَانَ وَإِنَّهُ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
سفير حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Thursday 25 June 2009   #8
مجتبا
تا کی سکوت ؟!
 
نشان مجتبا
 
تاريخ ثبت نام: Nov 2007
پاسخ‌ها: 238
ج: همسر ندا آقاسلطان : ندا ازموسوي حمايت نمي کرد

نقل قول:
، به دست عامل اجیر شده توسط خبرنگار بی بی سی کشته شد.
این ادعا چه فرقی با ادعای کشتن این فرد به دست لباس شخصی ها که شما تو بوق و کرنا کردید داره؟
__________________
مجتبا حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 26 June 2009   #9
صبح
همانا صبح نزديك است
 
نشان صبح
 
تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
سن: 40
پاسخ‌ها: 34,304
روزنوشته ها: 10
ج: همسر ندا آقاسلطان : ندا ازموسوي حمايت نمي کرد

کد خبر: 563220 زمان مخابره: 1388/4/5 - 14:0:1
GMT: 6/26/2009 10:30:01 ق.ظ
هفته نامه آذري :
قتل ندا صالحي توطئه طراحي شده از سوي " سيا " بود

باکو - هفته نامه "نبض" چاپ باکو درمطلبي با اشاره به موضوع کشته شدن ندا صالحي دختر 26 ساله در جريان نا آرامي هاي اخير در تهران، قتل وي را توطئه اي طراحي شده از سوي نهادهاي اطلاعاتي غرب به خصوص سازمان اطلاعات مرکزي آمريکا (سيا) با هدف برهم زدن اوضاع ايران دانست.

به گزارش ايرنا، اين هفته نامه افزود: سازمان اطلاعات مرکزي آمريکا تاکنون خرابکاري هاي مشابهي را طي چند دهه اخير با هدف بر هم زدن اوضاع در کشورهاي مختلف از جمله در سال 1977 ميلادي در ترکيه نيز انجام داده است.
نبض افزود : حادثه مبهم 11 سپتامبر سال 2001 ميلادي در نيويورک که موجب مرگ دو هزار و 974 نفر شد، از جمله اين توطئه ها بود.
اين هفته نامه افزود : سناريوي قتل ندا پيشتر آماده شده بود و به محض کشته شدن وي در تهران رسانه هاي غربي بلافاصله به انعکاس اين رويداد و بزرگ کردن اين موضوع براي پيشبرد اهداف شوم خود در ايران پرداختند.
به نوشته نبض، اين گونه اقدامات خرابکارانه جزو سياست استعماري آمريکا و کشورهاي غربي براي پيش بردن اهداف استعمارگري خود در کشورهاي مختلف جهان مي باشد.
خاورم ** 245**230

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 563220
__________________
صبح حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 26 June 2009   #10
ali jafari
مظلوم
 
نشان ali jafari
 
تاريخ ثبت نام: Oct 2007
مكان: اصفهان
پاسخ‌ها: 251
ارسال پيام توسط Yahoo به ali jafari
ج: همسر ندا آقاسلطان : ندا ازموسوي حمايت نمي کرد

طرفداران آقای موسوی را مقصر شهادت همسر و فرزندم می‌دانم
__________________
قربون لطف وصفاتون شهدا دل ماتنگ براتون شهدا
قربون عهدووفاتون شهدا سروجون ما فداتون شهدا
چقدر شلمچتون صفا داره بوي عطر خاك كربلا داره
هردلي كه عشق كربلا داره آرزوي ديدن شما داره
الّلهُمَّ ارزُقنی شَهادَتَ فِی سَبیلِک
ali jafari حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 26 June 2009   #11
ali jafari
مظلوم
 
نشان ali jafari
 
تاريخ ثبت نام: Oct 2007
مكان: اصفهان
پاسخ‌ها: 251
ارسال پيام توسط Yahoo به ali jafari
ج: همسر ندا آقاسلطان : ندا ازموسوي حمايت نمي کرد

نقل قول:
در اصل توسط حران نوشته شده است نمايش نوشته


طرفداران آقای موسوی را مقصر شهادت همسر و فرزندم می‌دانم
__________________
قربون لطف وصفاتون شهدا دل ماتنگ براتون شهدا
قربون عهدووفاتون شهدا سروجون ما فداتون شهدا
چقدر شلمچتون صفا داره بوي عطر خاك كربلا داره
هردلي كه عشق كربلا داره آرزوي ديدن شما داره
الّلهُمَّ ارزُقنی شَهادَتَ فِی سَبیلِک
ali jafari حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 26 June 2009   #12
imanagha83
الیس الله بکاف عبده
 
نشان imanagha83
 
تاريخ ثبت نام: Apr 2008
مكان: در پناه قادر متعال
سن: 37
پاسخ‌ها: 2,929
ج: همسر ندا آقاسلطان : ندا ازموسوي حمايت نمي کرد


فيلم و عكس‌هاي دردناك جان دادن ندا آقاسلطان بلافاصله پس از رخ دادن اين قتل مشكوك در اينترنت پخش شد و پخش كنندگان اين فيلم، كشته‌شدن اين مرحوم را در جريان اغتشاشات عصر شنبه (30 خردادماه) تهران و به دست نيروهاي بسيجي عنوان كرده اند. اين درحالي است كه شنبه عصر در خيابان اميرآباد شمالي (محل اين قتل هولناك) درگيري گسترده و خاصي رخ نداده و درگيري‌هاي آن ساعت در خيابان آزادي در جريان بوده است.
علاوه بر اين هم نيروهاي بسيجي و هم عوامل نيروي انتظامي در شهر، اساسا به سلاح گرم مجهز نيستند و در روزهاي آشوب، صرفا با كمك باتوم يا اسپري سعي در متفرق كردن اغتشاشگران مي‌كردند.
تلويزيونهاي و خبرگزاري‌هاي بين‌المللي در روزهاي اين هفته، در حاشيه كشته‌شدن ندا، اخباري كاملا سياه و يكطرفه عليه كشورمان پخش كرده‌اند.
* ندا صالحي آقاسلطان چگونه به قتل رسيد؟
با انتشار تصويري از يك جنازه در آشوب‌هاي خياباني اخير، هويت تشكيلاتي عاملان اصلي اين تيراندازي در ترور مردم بيگناه مشخص‌تر شده است.
طبق اطلاعات به دست آمده از منابع آگاه امنيتي، عوامل گروهك تروريستي منافقين با سوء‌استفاده از ناامني پديد آمده در برخي مناطق تهران ضمن طراحي سناريويي خطرناك، اقدام به هدف قرار دادن مسلحانه مردم با هدف سلب آرامش عمومي كرده‌اند.
بر اساس اين اطلاعات، منافقين كه با بكارگيري ابزارهاي ماهواره‌اي و سايت‌هاي اينترنتي به پخش هر چه بيشتر آشوب و بحراني شدن فضا دامن مي‌زدند، در تازه‌ترين اقدام خود با استقرار تك تيرانداز در برخي مناطق تهران، مردم بي‌گناه و بويژه زنان را هدف قرار داده و با استفاده از عوامل خود از صحنه كشته شدن زنان تصويربرداري كرده و به سرعت آنها را در رسانه‌هاي عمومي و سايت‌هاي اينترنتي منتشر كردند، اين سناريو به گونه‌اي پي‌ريزي شده است كه پس از شليك و كشته شدن مردم، عده‌اي از عوامل اين فرقه تروريستي در منطقه مزبور با ايجاد سر و صدا و فرياد‌زدن، جو را ملتهب كرده و فضاي شهر را ناآرام مي‌كردند.
در اين بين بي‌بي‌سي فارسي و صداي آمريكا در ادامه روند تشنج آفريني در قالب انعكاس جهت‌دار اخبار وقايع اخير در تهران از روز يكشنبه با مانور روي تصوير يكي از كشته‌شدگان حوادث اخير مدعي هستند كه اين فرد توسط نيروهاي انتظامي ايران كشته شده است اين در حالي است كه با بررسي گلوله‌هاي خارج شده از بدن برخي كشته شدگان حوادث اخير مشخص شده است كه فشنگ‌هاي به كار رفته متعلق به هيچ يك از سلاح‌هاي سازماني ارگان‌هاي نظامي و امنيتي كشور نبوده و از خارج از مرزهاي كشور به تهران فرستاده شده است.
در روزهاى اخير تعداد زيادى اسلحه گرم از مبادى مختلف وارد شهر تهران شده است به‌طورى كه در برخى مناطق خاص سلاح گرم به‌راحتى و با نازل‌ترين قيمت در دسترس آشوبگران قرار دارد، اوايل هفته نيز ماموران نيروى انتظامى يك محموله حاوى 30 قبضه اسلحه كمرى را كشف كردند.
بر اساس گفته‌هاي مقامات امنيتي، حاميان آشوبگران و چهره‌هاى پشت پرده هدايت‌كننده اغتشاشگران از مدت‌ها پيش و با برنامه‌ريزى درصدد وارد كردن سلاح گرم به تهران جهت بهره‌بردارى در ايام آشوب و اغتشاش بودند.
* عامل تيراندازي به ندا تحت تعقيب است
با تحقيقات به عمل آمده از طريق دوربين‌هاي حاضر در صحنه، اظهارات شهود، بررسي محل حادثه، شناسايي و بازجويي از افراد حاضر در صحنه و گزارش پزشكي قانوني، مشخص شده است فردي به وسيله يك اسلحه قاچاق به طرف تني چند از حاضران در خيابان كارگر شمالي تيراندازي مي‌كند كه يكي از اين گلوله‌ها از پشت به ندا صالحي آقاسلطان اصابت مي‌كند.
تحقيقات نيروهاي امنيتي و انتظامي براي كشف اين ماجرا كه آيا تيراندازي به سوي ندا صالحي به صورت كور يا هدفمند بوده، ادامه دارد.
در هفته‌هاي اخير، نيروهاي امنيتي و انتظامي كشور دهها قبضه اسلحه قاچاق از نوع اسلحه‌اي كه به سمت ندا صالحي شليك شده، از قاچاقچيان سلاح و در برخي منازل تيمي گروهك‌ها كشف كرده‌اند كه اين محموله‌‌ها عمدتاً از مرزهاي غربي وارد كشور شده بود.
طبيعتا مسئوليت خون ندا آقاسلطان نيز همانند ساير قربانيان اغتشاشات خرداد ماه ۸۸ در تهران با ميرحسين موسوي است كه مردم را قرباني خودخواهي‌اش كرد ...
__________________


imanagha83 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 26 June 2009   #13
PersianGulf
عضو ثابت
 
نشان PersianGulf
 
تاريخ ثبت نام: Nov 2008
پاسخ‌ها: 371
ج: همسر ندا آقاسلطان : ندا ازموسوي حمايت نمي کرد

__________________
( افشاگري ) عضو هسته مركزي ستاد مير حسين موسوي + فيلم
اظهارات محمد علي ابطحي در دادگاه + فیلم


----------------------------------------------
خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار


PersianGulf حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 28 June 2009   #14
jacob
عضو ثابت
 
نشان jacob
 
تاريخ ثبت نام: Jun 2009
پاسخ‌ها: 1,591
ج: همسر ندا آقاسلطان : ندا ازموسوي حمايت نمي کرد

میگم خدا رو شکر که آرش حجازی(همون دکتره)کنار ندا بود و خدا رو شکر که یه شبکه ای پیدا شد و رفت باهاش مصاحبه کرد و معلوم شد هر چی "صبح"نوشته{...}بیش نیست.(البته درباره ی ندا) آخه آدم حسابی اون صدای گلوله هایی که میاد پس از کجا میآد؟؟هان؟؟؟نکنه منافقان پشت میکروفون دارن صدا درمیآرن؟؟؟چقدر میخوای سر خودتو شیره بمالی؟؟؟
__________________
زان یار دلنوازم شکریست با شکایت گر نکته دان عشقی بشنو تو این حکایت
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت
رندان تشنه لب را آبی نمی‌دهد کس گویی ولی شناسان رفتند از این ولایت
در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کان جا سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت
jacob حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 28 June 2009   #15
Freedom1
عضو
 
نشان Freedom1
 
تاريخ ثبت نام: Nov 2002
پاسخ‌ها: 7,093
روزنوشته ها: 6
ج: همسر ندا آقاسلطان : ندا ازموسوي حمايت نمي کرد

نقل قول:
در اصل توسط PersianGulf نوشته شده است نمايش نوشته
اگه منظور شما اینه که ندا تیر نخورده و اون فیلم ساختگیه، باید به عرضتون برسونم که سیمای جمهوری اسلامی دیروز گزارش پزشکی قانونی رو در مورد علت مرگ ایشون پخش کرد که به نوع و مشخصات گلوله هم اشاره داشت.
__________________
خورشید به گل نهفت می‌نتوانم/ و اسرار زمانه گفت می‌نتوانم
از بحر تفکرم برآورد خرد/ دُری که ز بیم، سُفت می‌نتوانم
Freedom1 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از Freedom1 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
صالحی, ندا, ندا آقاسلطان


كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)
 
ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر


كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 05:57PM مي‌باشد.


© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه
Powered by: vBulletin Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Theme & Persian translation by Iranclubs technical support team
اين وبگاه صرفا خدمات گفتمان فارسي بر روي اينترنت ارائه مي‌نمايد .
نظرات نوشته شده در تالارها بعهده نويسندگان آنهاست و لزوما نظر باشگاه را منعكس نمي‌كند
no new posts