بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > دين و دنيا

نکات

گفتگوي بسته شده

ابزار گفتگو
قديمي Friday 13 October 2017   #3691
abtahisina
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Sep 2017
پاسخ‌ها: 472
ج: دین مادری؛ حق یا ناحق؟

نقل قول:
در اصل توسط hosyn نوشته شده است نمايش نوشته
دوست گرامی، دقت نکردید ایشون چی به شما گفت!!!
ایشان میگویند این تاپیک مال خودمه، کسی حق نداره از من سوال بپرسه. تاپیک زده میشود که تویش بحث شود.
قديمي Friday 13 October 2017   #3692
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

تاريخ ثبت نام: Dec 2013
مكان: نعیم
پاسخ‌ها: 16,672

یا علی

السلام علیک ایهاالصراط المستقیم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم

لعن الله قاتلیک وظالمیک یا فاطمة الزهراء سلام الله

لَبيْكَ يٰا عَليْ

ان ربی علی صراط مستقیم

وعلی علیه السلام هو صراط المستقیم

السلام عليك يا اول مظلوم يااميرالمومنين ياعلي بن ابيطالب

امیرالمومنین علیه السلام

السلام علیک ایهاالصراط المستقیم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم

جوابها وسوالات اقای حسین از غانت هالک ملحد کافر بالله وانبیائه ورسله وکتبه وحججه بهائی ملحد زنیم مابون شیطان پرست مدعی پیامبری وهدایت مردم ایران

وجالب این است اصل عنوان سوال از بی بی سی انگلیس هست

http://www.iranclubs.org/forums/showthread.php?t=139971

جوابهای اقای حسین به معاندین در باره شبهه تحریف کلام الله مجید

پاسخ های بی جواب اقای حسین به احتجاج امیرالمومنین علیه السلام به غدبر

جمع اوری جوابهای اقای حسین به منکر غدیر

جوابها بی پاسخ اقای حسین به منکر توسل

پیامبر دروغین ؛ غانت هالک ملحد کافر بالله وانبیائه ورسله وکتبه وحججه بهائی ملحد زنیم مابون شیطان پرست مدعی پیامبری وهدایت مردم ایران وابلهان شقی طرفدارش

اللهم صل علی محمد وآ ل محمد وعجل فرجهم والعن من عاداهم

یا مرتضی علی مددی" وهوالعلی العظیم "1001 ,اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
اللهم العن قاتلی فاطمة الزهراء
عبدالعلی69 حاضر نيست  
كاربران ذيل از عبدالعلی69 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Friday 13 October 2017   #3693
abtahisina
عضو ثابت

نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است نمايش نوشته
نصّ قرآن چنین خبری به ما نمی دهد. شما این را جعل می‌کنید.
استنباط شما دیگر «فقط قرآن» نمی‌شود. دیگری ممکن است استنباط مختلفی داشته باشد.
و در این مواقع به مرجع حل اختلاف مراجعه می‌کنیم ! او کیست؟ شمائید؟ همسایه است؟ رشاد خلیفه است؟ روبوت غانت است؟ یا رسول الله ؟ قرآن چه می گوید؟
جناب صبح لطفا شما خودتان برداشتتان از آیه عزیر را بفرمایید؟
abtahisina حاضر نيست  
قديمي Friday 13 October 2017   #3694
abtahisina
عضو ثابت

سوره فاتحه دارای نوزده حرف ب و م است. همانطور که می دانیم این دو حرف تنها حرفهایی هستند که بوسیله لب تلفظ میشوند و نه بوسیله زبان. این سوره که مخصوص نماز نازل شده است، باید بزبان عربی خوانده شود. و این نقطه اشتراک تمام مسلمانان از هر زبان و نژادی خواهد بود. حرف ب و م در تمام زبانها با یک فرم تلفظ میشوند زیرا ب و م بوسیله زبان تلفظ نمیشوند و بوسیله لب تلفظ میشوند. اقامه نماز در این حالت در زمانها و با کلمات معینی مهمترین حربه علیه شیاطین است. ساختار سوره فاتحه با ساختار سوره های دیگر مقدار زیادی فرق دارد ، زیرا مخصوص نماز نازل شده است. کسانی که نماز را اقامه نمی کنند و فقط مدیتیشن می کنند، مهمترین حربه را علیه شیطان از دست داده اند و دو دستی خود را در اختیار شیطان قرار می دهند.
abtahisina حاضر نيست  
قديمي Saturday 14 October 2017   #3695
abtahisina
عضو ثابت

در قرآن چندین خصوصیت برای نماز ذکر شده است:
1- مثل زکات و روزه باید هر مسلمانی انجام دهد و حتی مقدم بر زکات آمده است.
2- از لفظ اقامه استفاده شده است نه صرفا خواندن و یا دعا کردن و ارتباط برقرار کردن
3- در زمانهای مشخصی از روز انجام میشود
4- باید پیش از انجام آن وضو گرفت. وضو هم مراحل مشخص و معینی دارد.
5- در آن قیام و رکوع و سجده بکار میرود.
6- باید حتما رو به کعبه اقامه کرد.
7- حتی در زمان جنگ باید اقامه شود و در ابن حالت ابتدا گروه اولی اقامه می کنند و بعد گروه بعدی به نوبت.
8- در زمان مسافرت، میتواند کوتاه شود
9- نمازه وسطی اهمیت فراوانی دارد.

تمام موارد فوق نشان می دهند که اقامه نماز صرفا دعا کردن و ارتباط با خدا نیست، بلکه یک عمل عبادیست باید طی حرکات و کلمات مشخصی در زمانهای مشخصی از روز انجام شود.
abtahisina حاضر نيست  
قديمي Saturday 14 October 2017   #3696
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

نقل قول:
در اصل توسط abtahisina که همان غانت هالک ...............................نوشته شده است
ملک نوشته میشود اما مالک میخوانم
hosyn
به چه دلیل ملک نوشته شده شما به خود حق میدهید مالک بخوانید؟ مگر پیامبر نمیتوانستند مالک بنویسند؟! یا توضیح دقیق ریاضی بدهید و یا دلیل قرآنی بیاورید، مگر قل اعوذ برب الناس ملک الناس را شما مالک الناس میخوانید؟ چطور یک جا ملک را مالک میخوانید و جای دیگر ملک؟
.
تعداد 4 كاربر از hosyn بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
حذف تشكر شما !bisetareh, صبح, عبدالعلی69, علوی
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
عبدالعلی69 حاضر نيست  
تعداد 2 كاربر از عبدالعلی69 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 14 October 2017   #3697
ghanet
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Mar 2016
پاسخ‌ها: 1,226

وقتی برای آدمی، شیاطینی از جنس انسان و جن قرار داده شده و آنها اقوال و احادیث دروغ خود را در قالبی آراسته و تزئین شده به او عرضه می کنند:

با این حال آیا غیر از خداوند حاکمی برای دین و شریعت خود جویم؟! آن هم در حالی که او قرآن را، که هر چیزی در آن به تفصیل بیان شده، برایتان فرستاده است؟ کسانی که به آنها کتاب داده شده می دانند که قرآن به حق از طرف پروردگارت نازل شده ، پس از شک کنندگان مباش! 113

این یک فصل الخطاب است، پس وای به حالت اگر باز هم به بهانه واهی مجمل بودن قرآن، به دنبال حرف و حدیث شیاطین راه بیفتی و احکام دینت را از حاکمی دیگر بستانی!
وای به حالت اگر بر پیام مولایت پیشی گیری و قبل از اینکه آن را تمام بخوانی و بررسی کنی، به تبع حرف و حدیث شیاطین و پیش دانسته های دین مادری، درباره آیاتش اظهار نظر نمایی و گمان کنی یکتاپرستی!
خداوند به طور صریح اعلام می کند: این شرکاء و این پسران و دختران و آل و خاندانی که برای او قرار داده اند در حقیقت کسی نیستند جز اجنه و شیاطین ، اولیاء و پیامبران پسر و ملائکه دختر به هیچ وجه حقیقت خارجی ندارند فقط باورهایی تهی و بدون پشتوانه علم الهی هستند.
متأسفانه اکثریت قریب به اتفاق انسانها عوض اینکه به حقیقت جلوی چشمشان بنگرند به دور دستها خیره شده اند تا فرشته ای یا مفسری ماورایی که به گمانشان حرف خدا را بهتر می فهمد از ره برسد و کلام الله را برایشان توضیح دهد و آنها را از سردر گمی درآورد، دیگر غافل از اینکه انتظار نمی کشند مگر شیاطین را و اینگونه می شود که از نبی تقلبی بر زد نبی واقعی استفاده می کنند و سخنان فریبنده و دروغ را به شیاطین انسی وحی می کنند و دسته های چهارگانه و ششگانه می آفرینند و به خداوند افتراء می بندند.

ghanet حاضر نيست  
قديمي Saturday 14 October 2017   #3698
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 33,721
روزنوشته ها: 10

نقل قول:
در اصل توسط abtahisina نوشته شده است نمايش نوشته
جناب صبح لطفا شما خودتان برداشتتان از آیه عزیر را بفرمایید؟
ما از یک آیه دو نوع برداشت داریم ، یک برداشت ظاهری یکی تفسیر که از اجزائی مثل شأن نزول تشکیل شده و منوط به رعایت شرایط تاریخی «ابلاغ کننده» و «أسوه» و «مرجع حل اختلاف» است.

دین دستورالعمل است، نه ذوق و سلیقه، ما در دین، چیزی به نام «استنباط شخصی» نداریم. اگر استنباطهای شخصی وارد دین شد، چیزی به نام دین نخواهد ماند. آن‌چه که از تفاسیر می‌بینید محدود است به این مبانی. نه این که فلانی چه فکری می‌کند یا همسایۀ او چه فکری می‌کند.

کسانی که ذوق و سلیقۀ خود را به مثابۀ «استنباط شخصی» وارد دین کنند، این دین خودشان است، نه دین خدا.

پس دریافت من از این آیه چیزی است که در آن آمده، نه بیشتر و نه کمتر. اگر به شکل مکمّل در شأن نزول آیه، چیزی آمده باشد ، آن قابل استناد است. و چیزی که می فرمائید در شأن نزول این آیه (بر طبق علم تاریخی حدیث) هم نیامده است.

حتی اجتهاد در شیعه که مظهر انعطاف پذیری است وابسته به این مبانی قرآن و سنت است و از این مبانی تجاوز نمی‌کند. چون این دین من یا شما یا همسایه نیست، دین خداست.

آخرين ويرايش صبح ، Saturday 14 October 2017 در 10:34AM.
صبح حاضر نيست  
كاربران ذيل از صبح بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 14 October 2017   #3699
abtahisina
عضو ثابت

نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است نمايش نوشته
ما از یک آیه دو نوع برداشت داریم ، یک برداشت ظاهری یکی تفسیر که از اجزائی مثل شأن نزول تشکیل شده و منوط به رعایت شرایط تاریخی «ابلاغ کننده» و «أسوه» و «مرجع حل اختلاف» است.

دین دستورالعمل است، نه ذوق و سلیقه، ما در دین، چیزی به نام «استنباط شخصی» نداریم. اگر استنباطهای شخصی وارد دین شد، چیزی به نام دین نخواهد ماند. آن‌چه که از تفاسیر می‌بینید محدود است به این مبانی. نه این که فلانی چه فکری می‌کند یا همسایۀ او چه فکری می‌کند.

کسانی که ذوق و سلیقۀ خود را به مثابۀ «استنباط شخصی» وارد دین کنند، این دین خودشان است، نه دین خدا.

پس دریافت من از این آیه چیزی است که در آن آمده، نه بیشتر و نه کمتر. اگر به شکل مکمّل در شأن نزول آیه، چیزی آمده باشد ، آن قابل استناد است. و چیزی که می فرمائید در شأن نزول این آیه (بر طبق علم تاریخی حدیث) هم نیامده است.

حتی اجتهاد در شیعه که مظهر انعطاف پذیری است وابسته به این مبانی قرآن و سنت است و از این مبانی تجاوز نمی‌کند. چون این دین من یا شما یا همسایه نیست، دین خداست.
من فقط برداشت شما را خواستم. یعنی شما هیچ تعقل و تفکری روی ایات نمی کنید؟
abtahisina حاضر نيست  
قديمي Saturday 14 October 2017   #3700
abtahisina
عضو ثابت

قانت چه جوری نماز میخوانی، روشش را مختصر بگو.
abtahisina حاضر نيست  
قديمي Saturday 14 October 2017   #3701
ghanet
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Mar 2016
پاسخ‌ها: 1,226

نقل قول:
در اصل توسط abtahisina نوشته شده است نمايش نوشته
قانت چه جوری نماز میخوانی، روشش را مختصر بگو.
سینا اینجا محل گفتمان است و من دوست ندارم متکلم وحده باشم اما باور کن فایده ای ندارد!
نحوه پاسخگویی شما انگیزه گفتمان را از من گرفته و بکلی دلسردم کرده است. من در این چند باری که با شما بحث کردم به این نتیجه رسیدم که از قرآن حرف زیادی برای گفتن نداری و میزان آگاهیت کم است و تصور می کنم به همین خاطر است که بطور گزینشی و سربالا پاسخ می دهی و با آنچه برایت می نویسم درگیر نمی شوی و گرایشت به فرقه سابمیترها، مزید بر علت شده و به تو اجازه نمی دهد زیر بار چیزی بروی.
شما آدم مودبی هستی و ادب گفتمان را رعایت می کنی اگر رویه فوق را کنار بگذاری و با آنچه برایت می نویسم درگیر شوی، با کمال میل جوابت را خواهم داد.
ghanet حاضر نيست  
قديمي Saturday 14 October 2017   #3702
abtahisina
عضو ثابت

نقل قول:
در اصل توسط ghanet نوشته شده است نمايش نوشته

شما آدم مودبی هستی و ادب گفتمان را رعایت می کنی اگر رویه فوق را کنار بگذاری و با آنچه برایت می نویسم درگیر شوی، با کمال میل جوابت را خواهم داد.
باشه هرجور که تو بخواهی، من با بحث تو درگیر میشوم. ولی سوال را با سوال جواب نده. شما نظرات خاصی در مورد نماز داری. قطعا شما تصمیم خود را در مورد چگونگی انجام نمازها گرفته اید و پاسخ این سوال را میدانی. این حق من است که بدانم، تا روی آن بحث کنم. پس لطفا بگو که چطوری نماز میخوانی؟
abtahisina حاضر نيست  
قديمي Saturday 14 October 2017   #3703
abtahisina
عضو ثابت

نقل قول:
صبح:

پس دریافت من از این آیه چیزی است که در آن آمده، نه بیشتر و نه کمتر.
جناب صبح به نظر شما برداشت نکات زیر از آیه 18 سوره نمل که براثر تفکر و تعمق در آیه بدست می آید صحیح است؟

حَتَّى إِذَا أَتَوْا عَلَى وَادِي النَّمْلِ قَالَتْ نَمْلَةٌ يَا أَيُّهَا النَّمْلُ ادْخُلُوا مَسَاكِنَكُمْ لَا يَحْطِمَنَّكُمْ سُلَيْمَانُ وَجُنُودُهُ وَهُمْ لَا يَشْعُرُونَ
تا آنگاه كه به وادى مورچگان رسيدند مورچه‏اى [به زبان خويش] گفت اى مورچگان به خانه‏هايتان داخل شويد مبادا سليمان و سپاهيانش نديده و ندانسته شما را خرد کنند.

1- کلمه وادی در آیه فوق نشان از این دارد که مورچگان شهر دارند
2- از آنجا که قالت نمله مونث گفته شده است، پس رئیس مورچه ها مونث است.
3- مساکنکم نشان از این دارد که مورچگان ساختمان و خانه دارند
4- کلمه لایحطمنکم به معنای شکستن است و نشان از این دارد که بدن مورچگان از ماده ای شکننده مثل شیشه درست شده است.
5- آنها سلیمان را می شناختند.
6- مورچه ها با هم حرف می زنند.
abtahisina حاضر نيست  
قديمي Saturday 14 October 2017   #3704
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

کفور عنود ظلوم جهود جهول و.........
سوپر پرفسور که به اندازه یه جوجه ادرک نمی فهمی وخود رو به نفهمی می زنی
وبه انذازه یه بچه گربه حیا نداری
http://www.iranclubs.org/forums/show...55542&page=180

زکی جوابت رو مثل اد م بدم خای گف نفهمیدم
مثل بحث دون الله
قال الله عزوجل
مثل الذین اتخذوا من دون الله اولیائ کمثل العنکبوت اتخذت بیتا وان اوهن البیوت لبیت العنکبوت لو کانوا یعلمون سوره مبارکه عنکبوت ایه شریفه41
نهی و ذم فرموده از اینکه من دون الله ولی وسرپرست باشد
در سوره مبارکه مائده ایه شریفه 55و56می فرمایند
قال الله عزوجل
انما ولیکم الله ورسوله والذین امنوا الذین یقیمون الصلاه ویوتون الزکاه وهم راکعون
ومن یتول الله ورسوله والذین امنوا فان حزب الله هم الغالبون
می فرماید ولی وسرپرست شما خدا وپیامبروکسانیکه ایمان اوردند واقامه صلاه می کنندودر حال رکوع زکات می دهند .وکسانی که ولایت وسرپرستی خدا ورسولش ومومنانی (چون علی بن ابی طالب )را بپذیرند حزب خدایند ویقینا حزب خدا غالب است ........
جمع این ایات چطوره حق تعالی در کلامش تناقض هست؟!
یا ایه سوره مبارکه عنکبوت نسخ شده؟
یا اطلاق ایه شریفه قید خورده ؟ یعنی مقید شده ؟
یا عمومیت ایه شریفه تخصیص خورده ؟ از باب عام وخاص ؟
یا مراد از من دون الله چیزی است غیر متفاهم عرف وهابیت؟
چون نمی شود نهی وذم بفرماید ازولی گرفتن دون الله ؛
مثل الذین اتخذوا من دون الله اولیائ .
وحصرومدح بفرماید از ولایتش در ولایت خود ودر ولایت من دون الله (به تعبیر وهابیت )
دوستان وهابی مسلک بدون حاشیه رفتن جواب بفرمائید
بسم الله الرحمن الرحیم
من دون الله در آیه قرآن را چه معنا کنیم؟ در مقابل خدا؟ یا معنای دیگری؟
کلمه دون، اصل اینکه مقصود چیست، مشکلی نیست.
بهترین واژه ای که در فارسی معادلش باشد، مشکل ماست.
اگر می گوییم که پیامبر و ائمه دون الله هستند، پس آیه قران چه می فرمایند: انما یبایعونک تحت الشجره، انما یبایعون الله.
این آیه دارد می گوید کسانی که با تو بیعت کرده اند، یعنی منِ قرآن تو را قبول دارم که با تو مبایعه صورت گرفته است. نظیر و ما رمیت اذ رمیتَ
هر کس این را فهمید آنجا هم می فهمد که مثل الذین اتخذوا من دون الله اولیاء کمثل العنکبوت
در آیه دیگر می فرماید: انما ولیکم الله و رسوله و الذین آمنوا ...
حالا
و رسوله و الذین آمنوا دون الله هستند یا هم الله هستند؟
اگر دون الله هستند، پس آیه عنکبوت را چه بگوییم؟
پس معلوم می شود آن دون الله یعنی کسانی که مسیرشان مسیر خدا نیست. یعنی اگر یبایعونه، یعنی یبایعون الله.
مثال
کسی می گوید هر کس دنبال کتابی برود غیر از قرآن به انحراف کشیده شده است و فردا جوابی ندارد.
فردا بهش خبر می دهند که یکی از افراد مستمع شما، هرچه کتاب تفسیر در خانه داشت، بیرون ریخته است! چرا چون شما گفتی!
جواب چیست؟
جوابش این است که این غیر قرآنی که گفتم یعنی کتابهایی که رویکردش غیر قرآنی باشد نه تفسیر و کتابهایی که جهت قرآنی دارد.
کلمه دون در این آیات شریفه در اوج فصاحت و بلاغت ادبیات عرب است.
این دون استعمال فلسفی ندارد. بلکه این دون یعنی دونیت حسی و گرایشی.
و من یتول الله و رسوله و الذین امنوا ... حزب الله.
حزب الله دون الله ام هو الله؟
اینجا جای بحث فلسفی نیست که بگویی حزب الله خداست یا غیر خداست.
هر کس در حزب خداست خدایی است و در فضای ادبیات عرب، خدائی ست. یعنی با او دوستی کنید با خدا دوستی کرده اید و با او دشمنی کنید، با خدا دشمنی کرده اید.
---http://www.iranclubs.org/forums/showthread.php?p=2177231#post2177231
یا علی جواب بفرمایند

جوجه وهابیها 11سال پیش نتوستن جواب بدن
شما جواب داری بده "
الله مشرک ؟؟؟؟؟!!!!
http://www.iranclubs.org/forums/showthread.php?t=3944

بسم الله الرحمن الرحیم

وهابیها به تبع سلف ضال مضل خود که اشکال به پیامبر صلی الله علیه واله وسلم می کرد .

اینها به تبع سلف گمراه و گمراه کننده خود کاسه داغتر ازآش هستند .
از خدا موحدتر وازمحمد صلی الله علیه واله وسلم مسلمان تر واز پاپ کاتولیک تر و.......

اینها بدون اینکه کوچکترین تصوری (نه تصد یقی )ولو بسیار ساده وابتدائی ازتوحید وشرک داشته باشند داد توحید وشرک می زنند وهرکس مخالفشان بود او را مشرک مهدور الدم و...می دانند .

اینها وسیله قرار دادن دیگری را در کاری شرک می دانند.

اینها حتما خدا را هم مشرک می دانند چون در مواردی از آیات شریفه در کنارخودش دیگری (وبقول اینها دون الله ) را هم مطرح فرموده به عنوان نمونه به چند ایه شریفه اشاره می شود .
1-

درسوره مبارکه انفال آیه شریفه 64 می فرمایند : یا ایها النبی حسبک الله ومن اتبعک من المومنین .
ای پیامبر ( صلی الله علیه وآله وسلم ) تر ا بس است وکفایت می کند ؛ خداالله تبارک وتعالی و آنانکه از تو پیروی کردند از مومنین .
ایاخداوند مشرک است ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! که می فرماید به حبیبش ترا بس است الله ومومنین . یا قدرت خدا کم است ونقصی دراوست العیاذ بالله .
2-

در سوره مبارکه تحریم قسمتی از ایه شریفه 4می فرما ید : وان تظاهرا علیه فان الله مولاه وجبریل وصالح المومنین والملائکة بعد ذلک ظهیرا .
واگرشما دو زن ( به اتفاق اهل قبله مراد عایشه وحفصه) چیرگی کنید بر علیه پیامبر ( صلی الله علیه وآله وسلم )هما نا خدا الله هست دوست او وجبرئیل و صالح المومنین ( به اتفاق اهل قبله مراد امیرالمومنین علی علیه السلام ) و ملائکه پس از آن پشتیبان است .
آیادوستی وپشتیبانی الله جل جلا له به تنهائی کفایت نمی کند وکافی نیست؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!ودوستی وپشتیبانی
جبر ئیل وصالح المومنین وملائکه لازماست ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
ایا خدا مشرک شده وجبرئیل وعلی علیه السلام وملائکه را در کنا ر خود قرار داده ؟؟؟؟؟!!!!!!!!
3-

در سوره مبارکه رعد آیه شریفه 43میفرماید : ویقول الذین کفروا لست مرسلا قل کفی با لله شهیدا بینی وبینکم ومن عندهعلم الکتاب .
کفارومشرکین گویند تو رسول نیستی ؛ بگو کفایت می کند مرا الله جل جلا له بهعنوان شاهد وگواه بین من (رسول ) وشما (کفارو مشرکین ) وآنکه نزد او علم کتاب است ( به اتفاق اهل قبله مراد امیر المومنین علیه السلام ) .
آیاگواهی خدا ناقص است که گواهی علی علیه السلام هم باید در کنار گواهی الله باشد؟؟؟
آیاخداوند متعال مشرک شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!..العیاذ بالله .
4-

سوره مبارکه انفال آیه شریفه 62می فرماید خدای متعال : وان یریدوا ان یخدعوکفان حسبک الله هو الذی ایدک بنصره وبالمومنین .
واگر( مشرکین وکفار )بخواهند با تو نیرنگکنند همانا بس است ترا خدا ؛ خدا کسی است که کمک می کند ترا به یاری خویش و بهمومنین .
آیا نصرت خدا به تنهائی کفایت نمی کند ؟؟؟؟ ومومنین کمکشان لازم است ؟؟؟؟
آیا کمک خدا ناقص است ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
آیا خدا اینجا هم مشرک شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... ...العیاذ بالله .و...........

مقلدین چشم وگوش بسته ابن تیمه و عبدالوهاب وبرقعی اینجا و در اینگونه موارد وامثال ا ن چه جوابی دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینها اتمام حجتی بود بر علیه :عاملة ناصبة تصلی نارا حا میة تسقی من عینآنیه لیس لهم طعام الا من ضریع لایسمن ولا یغنی من جوع .{{{ البته اگر عاملة باشدوبه حسب ظاهر نماز ی بخواند و.......}}}.

ونور چشمی برای کسانی که از نعمت عظمیطیب المولد برخوردارند وآل الله را دوست دارند .

یا علی ؛ وهو العلیالعظیم
یامرتضی علی مددی 1001اللهم عجل لولیکالفرج
اللهم العن الجبت والطاغوت واللات والعزی وابنتیهما ومحبیهما بعدد مااحاط به علمک وبعدد فضائل امیر المؤمنین علیه السلام.

عبدالعلی69 حاضر نيست  
كاربران ذيل از عبدالعلی69 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 14 October 2017   #3705
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

نقل قول:
در اصل توسط abtahisinaهمان غانت هالک ملحد بهائی شیطان پرست مابون زنیم و......مدعی پیامبری وهدایت مردم ایران و.. نوشته شده است http://www.iranclubs.org/forums/imag...s/viewpost.gif
شهدا زنده هستند اما نه توی این دنیا بلکهنزد خدا

نقل قول:
در اصل توسط abtahisinaهمان غانت هالک ملحد بهائی شیطان پرست مابون زنیم و......مدعی پیامبری وهدایت مردم ایران و.. نوشته شده است http://www.iranclubs.org/forums/imag...s/viewpost.gif
مرد حسابی اینکه خدا دعاهای شما را میشنود، ثابت کردن می خواهد!!!!
خدا از رگ گردن به شما نزدیکتر است، حتی از خود خودتان به شما نزدیکتر و آگاهتر است.

احیمق میگی شهدا زنده اند امانه توی این دنیا بلکه نزد خدا

معنای سخن گه ر بار شما اینه خدا در دنیا نیست
هر احیمقی این رو می فهمد

اما شمای سوپر علامه خود رو به نهفمی می زنی

غانت تو کوره ای گیر کردی که هیچ شغالی اینطور گیر نکرده

واز شغال عذر میخام چون وجه شبه مفقود است ها هنا

خذ واغتنم که هذا من نفحات الاهوت فی لعن الجبت والطاغوت

عبدالعلی69 حاضر نيست  
گفتگوي بسته شده

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 06:58AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه