بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > دين و دنيا

نکات

گفتگوي بسته شده

ابزار گفتگو
قديمي Monday 25 September 2017   #2911
abtahisina
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Sep 2017
پاسخ‌ها: 472
ج: دین مادری؛ حق یا ناحق؟

نقل قول:
صبح:
خوب ما توسل به حجج الهی را تست کردیم و دیدیم جواب می‌دهد!
دفتر امام جمعه ایذه ضمن عذر خواهی از مردم ایذه اعلام کرد که *تا اطلاع ثانوی امامزاده امیرالمومنین که در ورودی شهر ایذه قرار دارد تعطیل میباشد!
شخصی که اصالت ایشان ایذه ای است ولی از کودکی ساکن آمریکا بوده با در دست داشتن سند رسمی مربوط به محل فعلی امامزاده امیرالمومنین به سازمان اوقاف و اماکن مذهبی مراجعه و ثابت کرده که محل مذکور مقبره پدربزرگ ایشان میباشد و امام زاده ای در کار نیست!!!در حال حاضر تمام تابلوها و بنرهایی که در سطح شهر و خود مکان؛محل امامزاده را نشان میداده جمع آوری شده!!!!

حالا جواب دهید که کسانی که در طول مدت زمانی از این امام زاده جواب گرفته اند، چطوری جواب گرفته اند؟

آخرين ويرايش abtahisina ، Monday 25 September 2017 در 07:56PM.
abtahisina حاضر نيست  
قديمي Monday 25 September 2017   #2912
abtahisina
عضو ثابت

نقل قول:
سؤال: چرا با اینکه خداوند وعده داده دعاء را استجابت میکند همه دعاها مستجاب نمیشود؟ آیا خدا نمیشنود؟
خدا هیچوقت خلف وعده نمی کند. خدا همه دعاها را مستجاب می کند، بشرطی که دعا خاضعانه و خاشعانه و از سر نیاز باشد.
یشتر مردم در دعاهای خویش خدا را خالصانه نمی خوانند و به چیزهای دیگری توسل می کنند. آنان خواسته خویش را مستقیم از خدا نمی خواهند، بلکه یک واسطه برای آن می تراشند. مثلا یکی می گوید که ای خدای من بیست میلیون تومان برای من جور کن تا با آن زن بگیرم. در حالی که می بایست نیاز اصلی خویش را از خدا درخواست می نمود و می گفت از خدای من یک همسر مناسب سر راهم قرار بده. بیشتر مردم به خدا اطمینان ندارند و خواسته اصلی خویش را از خدا نمی خواهند، بلکه برای خدا تعیین تکلیف می کنند و یک واسطه مثل پول سر راه خود و خدا قرار می دهند.
و الا وقتی خدا می فرماید مرا بخوانید تا اجابت کنم؛ وعده های خدا دروغ نیست و واقعی ترین وعده روی زمین است.
abtahisina حاضر نيست  
قديمي Monday 25 September 2017   #2913
saeed_s58
عضو ثابت

نشان saeed_s58

تاريخ ثبت نام: May 2008
پاسخ‌ها: 457
ارسال پيام توسط Yahoo به saeed_s58

باسمه تعالی
نقل قول:
در اصل توسط abtahisina نوشته شده است نمايش نوشته
خدا هیچوقت خلف وعده نمی کند. خدا همه دعاها را مستجاب می کند، بشرطی که دعا خاضعانه و خاشعانه و از سر نیاز باشد.
یشتر مردم در دعاهای خویش خدا را خالصانه نمی خوانند و به چیزهای دیگری توسل می کنند. آنان خواسته خویش را مستقیم از خدا نمی خواهند، بلکه یک واسطه برای آن می تراشند. مثلا یکی می گوید که ای خدای من بیست میلیون تومان برای من جور کن تا با آن زن بگیرم. در حالی که می بایست نیاز اصلی خویش را از خدا درخواست می نمود و می گفت از خدای من یک همسر مناسب سر راهم قرار بده. بیشتر مردم به خدا اطمینان ندارند و خواسته اصلی خویش را از خدا نمی خواهند، بلکه برای خدا تعیین تکلیف می کنند و یک واسطه مثل پول سر راه خود و خدا قرار می دهند.
و الا وقتی خدا می فرماید مرا بخوانید تا اجابت کنم؛ وعده های خدا دروغ نیست و واقعی ترین وعده روی زمین است.
باز که شد تکرار مدعا! استدلال خواسته شد بر اثبات مدعا و نه تکرار و توضیح بیشتر مدعا.
saeed_s58 حاضر نيست  
تعداد 3 كاربر از saeed_s58 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 25 September 2017   #2914
abtahisina
عضو ثابت

نقل قول:
آنچه از آن فرار می‌کنی:
چگونه به پزشک مراجعه می‌کنی و از او استعانت می‌کنی؟
چگونه به آیات قرآن مراجعه می‌کنی و از آنها استعانت می‌کنی؟
چگونه از دست و سایر اندام‌هایت استعانت می‌کنی؟
و حال آنکه هیچ یک از آنها را الله نمی‌دانی و با این حال «إیّاک نستعین» می‌گویی؟
شما اگر پیش پزشک می روید، پزشک به شما جواب می دهد و این منافاتی با ایاک نستعین ندارد. اما امامزاده های شما ، به شما جوابی نمی دهند و صدای شما را هم نمیشنوند.
abtahisina حاضر نيست  
قديمي Monday 25 September 2017   #2915
saeed_s58
عضو ثابت

نشان saeed_s58

باسمه تعالی
نقل قول:
دفتر امام جمعه ایذه ضمن عذر خواهی از مردم ایذه اعلام کرد که *تا اطلاع ثانوی امامزاده امیرالمومنین که در ورودی شهر ایذه قرار دارد تعطیل میباشد!
شخصی که اصالت ایشان ایذه ای است ولی از کودکی ساکن آمریکا بوده با در دست داشتن سند رسمی مربوط به محل فعلی امامزاده امیرالمومنین به سازمان اوقاف و اماکن مذهبی مراجعه و ثابت کرده که محل مذکور مقبره پدربزرگ ایشان میباشد و امام زاده ای در کار نیست!!!در حال حاضر تمام تابلوها و بنرهایی که در سطح شهر و خود مکان؛محل امامزاده را نشان میداده جمع آوری شده!!!!

حالا جواب دهید که کسانی که در طول مدت زمانی از این امام زاده جواب گرفته اند، چطوری جواب گرفته اند؟
مدعی حتی فرق بین قدمگاه و امامزاده را هم نمی‌داند و البته این ادعای مدعی هم با جست‌وجوی کوتاهی وضعیتش معلوم می‌شود!
http://shayeaat.ir/post/947
متن شایعه

" خبر واقعی؛خنده دار و از طرفی مایه شرم و تاسف: خبر فوری و ناراحت کننده برای مردم ایذه؛دفتر امام جمعه ایذه ضمن عذر خواهی از مردم ایذه اعلام کرد که تا اطلاع ثانوی امامزاده امیرالمومنین که در ورودی شهر ایذه قرار دارد تعطیل میباشد!!! شخصی که اصالت ایشان ایذه ای است ولی از کودکی ساکن آمریکا بوده با در دست داشتن سند رسمی مربوط به محل فعلی امامزاده امیرالمومنین به سازمان اوقاف و اماکن مذهبی مراجعه و ثابت کرده که محل مذکور *مقبره پدربزرگ ایشان میباشد و امام زاده ای در کار نیست!!!در حال حاضر تمام تابلوها و بنرهایی که در سطح شهر و خود مکان؛محل امامزاده را نشان میداده جمع آوری شده!!!! 1-واقعا خیلی خنده دار و تاسف آوره تا حالا ملت قبر چه کسی را زیارت میکردند؟!؟! 2-آیا فکر نمیکنید مابقی این امامزاده ها که اکثریت آنها با اسامی عجیب و غریب هم شناخته میشوند؛شبیه همین امامزاده امیرالمومنین باشد؟؟؟؟"

پاسخ شایعه

1.ادعای ملک شخصی بودن قدمگاه امیرالمؤمنین ایذه صحت ندارد و توسط اداره اوقاف این شهر تکذیب شد!
2. فردی که در شایعه بعنوان مدعی به او اشاره شده اصلاً وجود خارجی ندارد و تا کنون کسی ادعایی در خصوص مالکیت زمین این بقعه نداشته است!
3. زمین این بقعه در سال 1392 با شماره الف-92/540532 به نام قدمگاه امیرالمؤمنین ایذه به ثبت رسیده است و سند تک‌برگ آن نیز اخذ شده است!

4. تمام امامزادگان موجود، بر اساس اسناد و معیارهای مختلف تاریخی، توسط سازمان اوقاف ثبت شده و دارای شناسنامه و شجره نامه مشخص هستند و این سازمان از احداث بقعه های جدید بدون اعتبار جلوگیری می کند.

این هم از ادعاهای این مدعیان کوردل!!!!! و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!
وانگهی، آن کسی که بالاصالة از او درخواست می‌شود، خدای متعال است و او خواسته که این خاندان مورد توجه قرار گیرند و معارف و حقایق، از اهلش اخذ شوند و اینکه بنده‌ای برای تکریم جایگاه این اولیاء‌ الهی عملی انجام دهد و درخواستی از خدای متعال به واسطه آنان که اهلیت توسل و واسطه قرار گرفتن را دارند، در جایی که ولو ظاهراً منسوب به آنان است، داشته باشد و خدای متعال به او جواب دهد، هیچ استبعادی ندارد، بلکه مطابق حکمت است، حتی اگر این نسبت، واقعاً هم درست نبوده باشد.
و اتفاقاً با توجه به اینکه درخواست شونده بالاصالة خدای متعال است، اینگونه مسائل در درخواست و جواب، نقشی ندارند و بر اهل فهم پوشیده نیست.
saeed_s58 حاضر نيست  
قديمي Monday 25 September 2017   #2916
saeed_s58
عضو ثابت

نشان saeed_s58

باسمه تعالی
نقل قول:
شما اگر پیش پزشک می روید، پزشک به شما جواب می دهد و این منافاتی با ایاک نستعین ندارد. اما امامزاده های شما ، به شما جوابی نمی دهند و صدای شما را هم نمیشنوند.
چطور با «إیّاک نستعین» منافاتی ندارد؟ از صدر تا ذیلش منافات است.
یاللعجب! با همین ملاک، اگر به اعداء الله هم عرض حاجت کنید و از سلطان جائر هم درخواست کنید، چون پاسختان را می‌دهد، پس منافات با در خواست «فقط از خدا» ندارد!!!!

آخرين ويرايش saeed_s58 ، Monday 25 September 2017 در 08:07PM.
saeed_s58 حاضر نيست  
قديمي Monday 25 September 2017   #2917
saeed_s58
عضو ثابت

نشان saeed_s58

باسمه تعالی
بهتر است بیش از این خود را با اصرار بر ادعاهای بی‌مبنای خود، مفتضح نسازید.
این هم دیگر آخر استدلال بود و تا کنون اینگونه استدلال کردنی را ندیده بودیم!
عجب!
چون او می‌گوید که منافاتی ندارد، پس ما هم باید بپذیریم که منافات ندارد و از هر کس که جوابش را با گوش خود بشنویم، می‌توانیم درخواست کنیم و منافاتی هم با «إیّاک نستعین» ندارد!
واقعاً ما را له کرد این استدلال!
saeed_s58 حاضر نيست  
قديمي Monday 25 September 2017   #2918
saeed_s58
عضو ثابت

نشان saeed_s58

باسمه تعالی
نقل قول:
در اصل توسط ghanet نوشته شده است نمايش نوشته
پست 1597 صفحه 107:
درست مثل صفوف نماز جماعت که باید بگونه ای باشد که اتصال برقرار شود و الا نماز خواندن بی نتیجه خواهد بود و به الله نمی رسد مثل سیمی که در مسیر قطع شده و قادر به عبور دادن جریان برق نیست!
اوّلاً اتصال با خدای متعال، ربطی به صفوف نماز جماعت ندارد و نماز به صورت فرادی نزد هر مسلمانی مشروع است و اگر شما یا هر کدام از غیر اهل قبله، قدری با احکام دین اسلام آشنایی بیشتری می‌داشتید، اینگونه اشکالات مفتضح را به قصد استهزاء دین خدا مطرح نمی‌کردید.
ثانیاً اگر توان فهم حکمت‌هایی که در بحث اتصال و نظم‌هایی که در جماعت وجود دارد، ندارید بهتر است به این نحوه زشت، پلیدی‌های خود را آشکار نسازید و به دیگران توهین نکنید.
شما می‌توانید بدون هیچ نظم و حسابی به عبادت‌های «من‌درآوردی» خود برای شیطان مشغول باشید و در آن می‌توانید از سروکول هم نیز بالا بروید و اسم آن را عبادت بگذارید.

آخرين ويرايش saeed_s58 ، Monday 25 September 2017 در 08:25PM.
saeed_s58 حاضر نيست  
قديمي Monday 25 September 2017   #2919
abtahisina
عضو ثابت

نقل قول:
در اصل توسط saeed_s58 نوشته شده است نمايش نوشته

این هم از ادعاهای این مدعیان کوردل!!!!! و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!
وانگهی، آن کسی که بالاصالة از او درخواست می‌شود، خدای متعال است و او خواسته که این خاندان مورد توجه قرار گیرند و معارف و حقایق، از اهلش اخذ شوند و اینکه بنده‌ای برای تکریم جایگاه این اولیاء‌ الهی عملی انجام دهد و درخواستی از خدای متعال به واسطه آنان که اهلیت توسل و واسطه قرار گرفتن را دارند، در جایی که ولو ظاهراً منسوب به آنان است، داشته باشد و خدای متعال به او جواب دهد، هیچ استبعادی ندارد، بلکه مطابق حکمت است، حتی اگر این نسبت، واقعاً هم درست نبوده باشد.
و اتفاقاً با توجه به اینکه درخواست شونده بالاصالة خدای متعال است، اینگونه مسائل در درخواست و جواب، نقشی ندارند و بر اهل فهم پوشیده نیست.
پس بنا به گفته شما واقعی بودن امام زاده زیاد تاثیری ندارد و مهم همان نیت است.
abtahisina حاضر نيست  
قديمي Monday 25 September 2017   #2920
saeed_s58
عضو ثابت

نشان saeed_s58

باسمه تعالی
نقل قول:
پس بنا به گفته شما واقعی بودن امام زاده زیاد تاثیری ندارد و مهم همان نیت است.
اینگونه برداشت کردن شما از عبارات واقعاً جای تعجب دارد.
آنچه نوشته شد، این بود که اساس مطلب، آن است که بنده به واسطه آنان که خدا مراجعه و توسیط ایشان را و تکریم آنها را بر ما لازم کرده، از خدای متعال بخواهد و البته جهت انتساب مکان یا زمان، به لحاظ عرفی، در نظر گرفته می‌شود.
مثل اینکه شما به واسطه کلماتی خدا را می‌خوانید که در عرف برای معانی خاصی قرارداد شده‌اند، اما اگر زمانی معلوم شد که بعضی از آن کلمات در اصل برای چیز دیگری قرارداد شده بوده و به اشتباه در مدت زمانی نزد عرف عام برای آن معنایی که شما قصد کرده بودید به کار می‌رفته‌اند، آیا باید بگویید که هرآنچه پیش از این خدا را خوانده‌اید به باد رفته؟ یا اینکه فوراً بگویید پس مهم نیست که معنای یک کلمه چه باشد و برای چه معنایی قرارداد شده باشد؟
قطعاً هر انسان عاقلی پس از آنکه عرف، به اشتباهی که مرتکب شده بود پی برد، از الفاظ صحیح استفاده خواهد کرد و همه هم می‌دانند که در آنچه پیشتر استعمال شده، مقصود و نسبت عرفی کافی بوده و آن استعمال هم عقلایی بوده است.
saeed_s58 حاضر نيست  
قديمي Monday 25 September 2017   #2921
bisetareh
عضو ثابت

نشان bisetareh

تاريخ ثبت نام: Aug 2014
مكان: قم
پاسخ‌ها: 886

نقل قول:
چه جالب یعنی تا الان تمام مترجمین دنیا اشتباه ترجمه کردن ایاک نستعین را
کجای این آیه به زنده بودن اشاره کرده

نمیدانی بدان که رجوع به پزشک که زنده هست هم اگر به این امید باشد که فقط دکتر درمان میکند همان خواندن غیر خدا و رد آیه ای هست که خدا می فرماید شفا از من است. اما اگر به این امید پیش پزشک برود که به اذن خدا وی را شفا بدهد همان توسل صحیح است و قطعا برای خدا اهل بیت بسیار عزیز تر از یک پزشک هستند. به قول شما که آیات را بد میفهمید هم نهایت یک کار عبس کرده ایم نه کفر و شرک چون پزشک توانسته کار ما را به اذن خدا انجام دهد اما حضرت نتوانسته. برای اینکه روشن تر بشوی من به دیوار میگویم به من آب بده هیچ آدم عاقلی نمیگوید من مشرک شده ام بلکه میگویند دیوار نمیتواند اجابت کند . اگر مثال زنده هم بخواهیم شما به من متوسل شوید که به اذن خدا یک صندلی بسازم چون شغلم این است نمیتوانم بی آنکه شما شرکی انجام شده باشید.
پس زنده مردن مهم نیست بلکه واسطه مهم است مستقل نباشد.
یاعلی
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و لعن اعدائهم
لبیک یا حسین علیه السلام
فقط حیدر امیرالمومنین است
یاعلی
bisetareh حاضر نيست  
تعداد 2 كاربر از bisetareh بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 25 September 2017   #2922
hosyn
عضو ثابت

پاسخ‌ها: 2,263

نقل قول:
همینطور است، بر منکرش لعنت! و عین همین مطلب برای اولیاء خدا که هیچ ندارند، هیچ ندارند، هیچ ندارند، صفر صفرند، و هر چه هست او داده و هر وقت بخواهد میگیرد، عین همین مطلب برای آنها هم ثابت است.

سؤالات قبلی را پرسیدم، برای این بود که عقیده شیعه را توضیح دهم، و فردا نتوانید بگویید خدایا نمیدانستم.

مثال بزنم:

در زیارت ششم امیرالمؤمنین ع که در مفاتیح هست این جمله آمده:

السلام علیک یا عین الله الناظرة

ببینید شیعه وقتی به زیارت حضرت میروند به ایشان چه میگویند؟ میگویند شما چشم بینای خدا هستي، یعنی خودت هیچ نیستی، اگر میبینی، خداست که میبیند، و این همه مقام، خدا به تو داده، چون در مقابل او صفر هستی.

اگر بگویند: از صفر درخواست کنید که یک عدد به شما بدهد، جواب میدهد من صفر هستم، صفر که نمیتواند عدد بدهد، ندارد تا بدهد، اما اگر بگویند از صفر در این پرانتز درخواست عدد کنید: (1+0) میتواند صفر در این پرانتز به شما یک عدد بدهد، اما میگوید: اگر (به اضافه‌ی) نبود نمیتوانستم بدهم، بدون اضافه به یک، صفر هستم، اما وقتی یک، خودش را در کنار من قرار میدهد، میتوانم از او بدهم.

حال اگر پرانتز چنین باشد: (بینهایت+0) در اینجا این صفر، همنشین بینهایت شده است، (مقام عندیت)، و میتواند بینهایت بدهد، اما از خودش هیچ نیست، هر چه هست از این پرانتز و همنشینی است، خودش دارد داد میزند من صفرم، و هر چه دارم از اضافه من و همنشین من است، یعنی اگر میبیند، جز چشم بینای خدا چیزی نیست، السلام علیک یا عین الله الناظرة.

مثال واضح‌تر بزنم، شبها مهتاب، به خوبی، زمین تیره و تاریک را روشن میکند، اما همه میدانیم کره ماه جز یک کره تاریک خاکی بیش نیست، نورش بازتاب نور خورشید است، در حالی که شک نداریم خدای متعال توسط ماه است که شب را روشن میکند، اما در عین حال شک نداریم که ماه از خودش نور ندارد، و تنها نور خورشید را باز میتاباند.

حال فرض بگیریم که خدای متعال، کره ماه را خاکی قرار نداده بود، بلکه درست یک آیینه تمام عیار شفاف و زلال بود! آیا میدانید چه میشد؟ شبها با روز، فرقی نمیکرد! به هیچ وجه نمیتوانستید در قرص ماه نگاه کنید! ماه هم به نوبه خود، یک خورشید تابان بود! اما فرقش با خورشید چه بود؟ فرقش با خورشید، همان چیزی بود که شیعه راجع به وليّ خدا میگویند، هر چند نمیتوانستید در قرص ماه، چشمتان را باز کنید، و همه کره زمین هم مثل روز روشن بود، اما ذره‌ای از این نور، مال خود ماه نبود، ماه فقط آیینه بود، اتفاقا چون مثل آیینه، هیچ خودنمایی نداشت، میتوانست نقش خورشید را ایفا کند، ولی باز سر سوزن، خودش نور پیدا نمیکرد، بلکه هر چه نور میتابانید، دقیقا همان نور خورشید بود.

حال ببینید شیعه خطاب میکنند در نجف اشرف به امیرالمؤمنین ع و میگویند: شما چشم بینای خدا هستید، آیا این شرک است؟ چشم خدا، شریک خداست؟ نگویید فردا نمیدانستم و به من نگفتند.
.
hosyn حاضر نيست  
تعداد 4 كاربر از hosyn بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 25 September 2017   #2923
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

تاريخ ثبت نام: Dec 2013
مكان: نعیم
پاسخ‌ها: 24,724

نقل قول:
در اصل توسط abtahisina نوشته شده است
شهدا زنده هستند اما نه توی این دنیا بلکهنزد خدا

نقل قول:
در اصل توسط abtahisina نوشته شده است
مرد حسابی اینکه خدا دعاهای شما را میشنود، ثابت کردن می خواهد!!!!
خدا از رگ گردن به شما نزدیکتر است، حتی از خود خودتان به شما نزدیکتر و آگاهتر است.

قال رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم :عنوان صحیفة المؤمن حب علی بن ابی طالب علیه السلام
یا مرتضی علی مددی" وهوالعلی العظیم "1001 ,اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
اللهم العن قاتلی فاطمة الزهراء
عبدالعلی69 حاضر نيست  
قديمي Monday 25 September 2017   #2924
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

نقل قول:
در اصل توسط ghanet نوشته شده است نمايش نوشته
می دانی چرا تا حالا از میان دوستانت فقط جواب تو را می دادم، چون ادب و حرمت گفتمان را تقریباً رعایت می کردی.
اگر تمایل به ادامه گفتمان داری باید مؤدب باشی و الا از من پاسخی نخواهی شنید.
اصلاً بیا یه کاری کن: اگر خیلی دلت برای مردم می سوزد، من به شما پیشنهاد می کنم تاپیکی مجزا احداث کنی و در آنجا با نقد مطالب این تاپیک، اجازه ندهی دیگران گمراه شوند.
الحمد لله سالهاست تو فکر بودم که چطور کودتا چیهای سقیفه مانع کتابت وصیت خاتم الانبیاءصلوات الله علیه واله وسلم شدند وبا گفتن بخ بخ لک یابن ابی طالب
غصب خلافت کردن ومنکر غدیر شدند وحدیث جعل کردند که نبوت وخلافت در خاندان ما جمع نمیشه
چطوری پیوند اخوت خاتم الانبیاء وامیرالمومنین علیهما سلام الله را منکر شدند
با چه روئی و.........................
الحمد لله از نسلشان وپیروانشان پیدا شدند و با کمال پروئی و..........
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
عبدالعلی69 حاضر نيست  
كاربران ذيل از عبدالعلی69 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 25 September 2017   #2925
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

نقل قول:
به به علامه دهر وفاضل معاصر وفاضل گم نام
استاد بفرمائید از کجای ایاک نستعین در اورید که استعانت از زنده اشکال نداره ؟
استاد الاساتید مرقوم بفرمائید که ما در دنیا که نزد خدا نیستم طبق فرمایش گه ر بار شما چطور استعانت از خداوند متعال بکنیم
منتظریم استاد

اعضای انجمن رو محروم نفرمائید

هر وقت نزد خدا مشرف شدید سلام بنده حقیر رو برسونید

جناب غانت ..........معنی تبارک الله احسن الخالقین رو امروز کمی متوجه شدیم با مخلوفی مثل شما

خیلی التماس دعا داریم مخصوصا

ایامی که عینیت می بخشید

به معادن الابن

وادعیا

عبدالعلی69 حاضر نيست  
كاربران ذيل از عبدالعلی69 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
گفتگوي بسته شده

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 10:12AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه