نمايش تك نوشته ( اين نوشته بخشي از يك رشته گفتگو است - براي مشاهده گفتگوي اصلي بر عنوان گفتگو در قسمت مقابل كليك نمائيد )
قديمي Monday 9 July 2012   #9
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

تاريخ ثبت نام: Nov 2002
پاسخ‌ها: 6,659
روزنوشته ها: 6
ج: مناظره شیخ مفید(رحمه الله) با عمر ابن خطّاب!! (کفر ابوبکر در آیه غار!)

من خود استدلال رو رد کردم.. نخوندین مگه؟ دلایلم مستند به آیات قرآن هم بود.
درباره ی بنی عباس هم نوشتم، اونها از بنی هاشم بودن و با خلافت علی (که از بنی هاشم بوده) مشکلی نداشتن. این عصبیت قبیله ای عرب به نفع اونها بود که حکومت رو متعلق به بنی هاشم (یعنی خودشون!) بدونن و طبیعی بود که در واقعه عاشورا هم حق رو به امام حسین بدن و یزید اموی رو سرزنش کنن. چون اونها متعلق به گذشته بودن و رقیبی برای عباسیان به حساب نمیومدن. در سال 352 هجری و در بغداد مقر عباسیان، مراسم عاشورا گرفته شده و در سریال امام رضا هم نشون دادن که شاعری شیعه، مصیبت عاشورا رو در طوس و در دربار مامون میخوند.

شما تحصیلات حوزوی دارین؟

اگه خوشحال میشین باشه، من قبول کردم ابوبکر کافر بوده (راستش برای من فرقی نداره) اگه دوست دارین عمر و عثمان رو هم کافر بدونین من مخالفتی ندارم, اصلا کل عشره ی مبشره غیر از حضرت علی رو اگه میخواین بگین کافر هستن که قضیه حل بشه. من به شما کمک میکنم که از تکفیری ها هم جلو بزنین و حال این سنی ها رو بگیرین و تفرقه افکنی کنین تا هزینه هایی که انگلیس و صهیونیست ها برای اینکار صرف کردن حروم نشه.
زیارت قبول

حالا بگین، شما تحصیلات حوزوی دارین؟

آخرين ويرايش Freedom1 ، Monday 9 July 2012 در 11:00PM.
Freedom1 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول