بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان

نکات

چی تو فکرته؟

[140]

جریان زندۀ تالارها
boosal به سرنگار دلتنگي‌هاي ميرزا پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط افشین A نوشته شده است نمايش نوشته
دلتنگی واژه اشنا و غریب! واژه ای که در زندگی هر انسانی روزهایی را سپری کرده ....
وقتی حرف دل میشود محال است از تنگ شدنش حرفی نباشد ،ازشکستنش، از عاشق شدنش و......
و این واژه این روزها در زندگی من زیاد به چشم می اید. این روزها طبق قرار همیشگی خودم به اینجا می ایم جایی که روزگاری را در ان زندگی کردیم !خندیدیم ،دعواکردیم ،قهر و خیلی زود اشتی! نوشتیم و خواندیم مثل روزگار مدرسه!
گاهی موافق و گاهی ساز مخالف ،هرچه بود گذشت! گاهی میگویم کاش نمگذشت و میماندیم در همان روزها با همه دوستان و با همه خوب و بدش! این روز ها کلمه گذشت بیشتر ازار میدهد مرا! اگر گذشت پس چرا من هنوز همه را به یاد دارم ؟ پس چرا من هنوز به اینجا میایم و چرا هنوز دلم تنگ میشود برای اینجا باهمه اعضا و پست هایش؟! برای تمام سرنگار هایی که روزی در ان پست زده ام برای همه کسانی که با انها در باره یک موضوع بحث کردم!
چرا؟ چرا این همه دلتنگم !
احساس میکنم مشکل از من و دل من است نه از اینجا و ......
وقتی زمان زیادی گذشته و از دلتنگی های میرزا خبری نیست شاید من هم نباید دلتنگ باشم !

راستی میرزا کجایی؟دلت دیگر تنگ نیست؟ یا از نوشتن خسته ای و یا دلی نمانده که تنگ شود؟؟؟ شاید هم دلتنگی هایت با امدن کسی تمام شده!نمیدانم کدام یکی جواب درست است اما من دلتنگم! دلتنگ میرزا! دلتنگ دلتنگی های میرزا...میرزا بیا قراری بگذار و ماهی یک بار بنویس از دلتنگی حتی اگر دلتنگ نبودی؟!بنویس به یاد روزهایی که دلتنگ بودی و بنویس برای کسانی که دلتنگ دلتنگی هایت هستند !اصلا بنویس شاید دوباره روزی دلتنگ شدی بنویس تا اگر دلتنگ شدی فراموش نکرده باشی نوشتن را و دلتنگی برایت واژه غریبی نباشد!
دلتنگی های من زیاد است میرزا !اما نمیدانم کدام را بگویم میترسم جا بماند بعضی از انها ....
مثل دلتنگی مصطفی و پیرزن هایش !پیرزن هایی که مردند و مصطفی با میراث انها موتور گازیش را بنزین کرد و به دیدارمعشوقه رفت دختر یکی از همان پیرزن ها!(با ارزوی خوشبختی برای مصطفی) دلتنگم :دلتنگ شیخ دوست داشتنی که دیگر نیست اینجا ،چقدر اذیتش کردیم با میلاد! راستی میلاد هم نیست تا با او اذیت کنیم و سربه سر مدیسا ،لویال ، فرشاد ،اسنا و شنل و...بگذاریم میبینی میرزا حواسم نیست اینها هم هیچکدام نیستند...
راستی یاد گلبهار افتادم تنها وفادار باشگاه!!! یاد .........گلی
و من هنوز دلتنگم ،دلتنگ نوشته های زیبایی که دوستان مینوشتند. مثل نوشته های نیما 64(هرچي خواستي بنويس اگر نخواستي بخون)یا نوشته های عسل بانو (خدايا،هر متن و شعر و داستاني كه دوست داري بنويس،و...)
دلتنگ نوشته های احتشام ، امید، A+CH،سالومه،مریم(scholar)، زهرا و همه کسانی که مینوشتند روزی در تالار نظم و نثر ادبي....... چقدر هم زهرا داشت باشگاه زهرا90 ،یاد یاران،صحرا،وزهرا.....مثل مریم و مهسا و علی که زیاد بودند اما حالا خیلی کم می ایند یا اصلا نمی ایند!دلتنگ رفتن های یهویی !!!مثل اسنا، چکاوک، سایه و......
راستی میرزا پدربزرگ هم خیلی وقت است خبری ازش نیست !اوکه همیشه فعال بود دیگر چرا؟؟؟(با ارزوی شادی و سلامتی برای جناب شمع) فقط جناب صبح مانده و بعضی از این اصلاحطلبان که اینها هم به خاطر انتخابات امده اند و کل کل میکنند!کاش من هم حال کل کل در تالار سیاست را داشتم البته اگر حالش هم بود سوادش نیست!
سیاست را بی خیال میرزا بیا مسابقه قرانی را ادامه بدهیم با همان شور حال اولش با تمام شرکت کنندگانش!
کسانی که در شروع مسابقه تشکر کردند ولی هیچکدام نمانده اند(-پیرمرد-, a_d, beatrice, boosal, f.chivaei, L2RA, mohammad62, mostajir, nahid.beihaghi, P E Y M A N, parastoo_ofogh, SAFA, sylvester, Zaynab, ZYGORAT, افشین A, حیدریم, خیرالبریه, راحـیل, رضا3, سایه, شنل قرمزی, شيعه الزهراء, صبح, علوی, غلامعلی80, مقداد, هلال نو, یادیاران)
میبینی میرزا دلتنگی هایم کم نیست!تازه نگفته ام دلتنگ دایی امین مشهدی ،محموت کچل باشگاه،سعیده خاله ریزه ،نگارینا و نگار66(نگار هم کم نبودند ان روزها میرزا!) دلتنگ اسیر باشگاه(رها) ماه باشگاه،سایه های باشگاه،(سایه ،و همشهری خودم سایه)فاطمه و علی رضا و خیلی های دیگه .....
اما میرزا اینجا کسی نمانده اگر هم مانده خیلی کم.... مثل جناب صبح یا گلبهار خودمان، اما من هر روز اینجا در تالار ها ، در سرنگارها میگردم و میگردم بدون اینکه بدانم دنبال چه چیزی هستم !و با مرور خاطرات باز میگویم
یادش بخیر......
گلی به گوشه جمال مخزن معرفت!
خوبی داداش؟
دلمو بردی به اون دوران
هی
چه روزایی داشتیم
راستی اول کاری بگو چجوری این همه نامو ردیف کردی؟تقلب دیگه اره؟تا بعدیاشو بعدا بگم خخخ

و ضمن ارادت به همه دوستان که دلمو ببراشون غش رفت همین الان یهویی "

2 ساعت پيش

boosal به سرنگار باز اینک یاد "یاد یاران "کرده ام یاد بهشت بهاران کرده ام(تولد ابجی زهرای فسقلی) پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط افشین A نوشته شده است نمايش نوشته
به به دوباره متولد شدی اون داداشت که یک عمر منا مسخره میکرد میگفت زن ذلیل حالا دیدی چه به سرش اومد که دیگه کلا جرات نداره از پیش زنش تکون بخوره حالا من هیچی نباید بیاد تولد ابجی شا تبریک بگه بی معرفت معلوم نیس کجاس به قول معروف (مصطفی که مسخره میکردی متاهل ها را همه عمر*دیدی که متاهل شدی و خودت بدتر از همه زن ذلیل ها شدی تا اخر عمر) ولش کن اینا را تولدت مبارک ابجی انشالله که زندگی شاد و موفقی داشته باشی در کنار خانواده و به دور از غم و غصه روزهات بگذره زیر سایه امام الزمان
نخیرشم اصلا از این خبرا نی
اگه فک کردی کلاهی که سرت گذاشتم و تشویقت کردم ازدواج کنی و کله طاست کچل بشه .همون کلاه سر خودمم رفته دروغ نگفتماصلا یکی نبود بگه نونت کم بود ابت کم بود مزدوج شدنت به چی بند بودخدایا با الها منزل نیاد اینا رو بخونه
بعدشم این ابجی فسقلی رو عروسش کردم رفت الان داره کهنه های بچشو میشوره و شوشوی اونجانب هم اجازه دسترسی به گوشی و نت و کلا زندگی رو ازش سلب امتیاز کرده.باشد تا بیش از این چنین کند برایش "

2 ساعت پيش

justbluem به سرنگار همین الان دلت برا کی تنگ شده ؟؟؟ پاسخ داد.
" خوب نیشت چرا بازه "

12 ساعت پيش

justbluem به سرنگار امروز چه آرزویی داری؟ پاسخ داد.
" فردا میافته "

12 ساعت پيش

justbluem به سرنگار انگیزتون از عضو شدن در این باشگاه چی بود؟ پاسخ داد.
" رفتن سینما "

12 ساعت پيش

justbluem به سرنگار همین الان چه حسی داری؟ پاسخ داد.
" حس یکی قلنجم بگیره "

12 ساعت پيش

justbluem به سرنگار انیمشین پاسخ داد.
" اره
خودم ندیدم ولی فک کنم خوبه "

12 ساعت پيش

justbluem به سرنگار 20سوالی پاسخ داد.
" مثلا حساب کتاب؟
نوازندگی
اصا نزدیکم شدم؟ "

12 ساعت پيش

میرزا عبدالزکی به سرنگار اول جواب قبلی رو بده ...از بعدی بپرس..! پاسخ داد.
" امید...
بعدی قشنگترین فیلمی که دیده چیه؟ "

13 ساعت پيش

میرزا عبدالزکی به سرنگار همین الان دلت برا کی تنگ شده ؟؟؟ پاسخ داد.
" فکرشم نکن... من بی تو یه درد بی نهایتم، گمون کنم تا آسمون رسیده این شکایتم "

13 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار الان چی می چسبه؟!! پاسخ داد.
" خواب "

14 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار همین الان دلت برا کی تنگ شده ؟؟؟ پاسخ داد.
" قهوه های کافه نگار "

14 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار بهش بگو پاسخ داد.
" نگو
پیام بزن "

14 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار امروز چه آرزویی داری؟ پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط justbluem نوشته شده است نمايش نوشته
افتاد؟
نه
اتفاق خاصی نیفتاد "

14 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار اول جواب قبلی رو بده ...از بعدی بپرس..! پاسخ داد.
" فکر نمی کنم
بعدی چه حسی نسبت به خودش داره؟ "

14 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار همین الان چه حسی داری؟ پاسخ داد.
" گشنگی
خواب "

14 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار انگیزتون از عضو شدن در این باشگاه چی بود؟ پاسخ داد.
" اسکل کردن "

14 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار انیمشین پاسخ داد.
"
نقل قول:
the boss baby
همینه که فاطمه استیکراشو میذاشت؟ "

14 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار الان چه تئاتری روی صحنه س؟ پاسخ داد.
" تئاتر لیما

کارگردان: سمانه زندی نژاد
بازیگر: ماکان اشگواری

15 آذر تا 1 دی 1396
تهران- تئاتر مستق تهران
ضلع شرقی چهارراه ولیعصر- خیابان رازی- نبش کوچه زند وکیل- پلاک ۵۰- تئاتر مستقل تهران "

14 ساعت پيش

نگارینا به سرنگار الان چه تئاتری روی صحنه س؟ پاسخ داد.
"
نقل قول:
نمیدونم
تو‌معرفی کن ما بریم
هدف شومم همین بود "

14 ساعت پيش

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 05:01AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه