بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ) > من و این ردپای سرگران

نکات

من و قایق کوچک اوریگامی ام
اینجا، درست در میان اقیانوس زندگانی
گم شده ایم!
حالا ما سرگردانیم
سرگردان...

آزاد هر چه می خواهد دل تنگت بگو
قديمي

وقتی یک دوست می میرد...

ارسال Friday 26 April 2013 در 10:49PM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)
کلیدواژه ها صفری تبار

یک معلم می میرد. یک کارگر می میرد. یک دکتر و یک مهندس هم روزی می میرند. همه روزی خواهیم مرد اما گاهی یک مرگ، وزن ارزشی زمین را کم می کند. به یکباره همه چیز پوچ می شود وقتی یک دوست می میرد. یک دوستی که وزن ارزشی اش سنگین است و ارزشش نزد دوستان و همکارانش فراوان.
وقتی یک دوست ارزشی می میرد انگار که همه مرده اند.
++پی نوشت++
درگذشت آیت الله صفری تبار، یک دوست ارزشی و معلم اخلاق، امام جمعه اسلامشهر را تسلیت عرض می کنم.
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نوشته شده در آزاد
نمايشها 3100 نظرات 1 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags
قديمي

گاهی فاصله تمام زندگی ات می شود!

ارسال Monday 18 February 2013 در 12:04AM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)
کلیدواژه ها فاصله

فاصله گاهی اوقات بسیار عذاب آور است. مخصوصاً اینکه بین دو فصل قرار گیرد. یک فصلی که با تمام خوبی ها و دلتنگی ها و ناراحتی هایش سپری شد، و فصلی که با دلواپسی های فراوان به خاطر بیم از آینده قرار است رخ دهد.
درست مثل اینکه خارج از جو زمین، ثابت بایستی، همه بچرخند و در تکاپو باشند، از زمین و زمان و مریخ و مشتری و غیره گرفته تا اورانوس و دیگر سیارات. اما تو فقط بایستی در خلأ، در یک فضای تهی و فقط نظاره گر باشی.
فاصله گاهی یک حرف ساده نیست. فاصله گاهی تمام زندگی ات می شود!
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نوشته شده در آزاد
نمايشها 3278 نظرات 2 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags
قديمي

این آقای دکتر...

ارسال Tuesday 9 October 2012 در 07:18PM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)

داشتم در فیس بوک، این شبکه اجتماعی غول پیکر و مزخرف گشت می زدم و اطلاعیه ها (notifications) را بررسی می کردم... از بین 95 اطلاعیه، به صورت تصادفی از 4 تای آن میگذشتم و پنجمی را بررسی می کردم... (مثل بازی هوب)
از قضا تمام این مضارب 5 یا "هوب ها"، نوشته های دکتر مجید میرزا وزیری از اساتید...
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نوشته شده در آزاد
نمايشها 3592 نظرات 4 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags
قديمي

The Secret

ارسال Monday 16 February 2009 در 10:39PM توسط میرزا عبدالزکی (من و این ردپای سرگران)
کلیدواژه ها راز

كلامي نو، سطر و صفحه‌اي ديگر، كتابي تازه گشوده مي‌شود، تولدي رقم مي‌خورد و انسان چشم مي‌گشايد به سوي جهاني كه در انتظار اوست، تا او را در سرنوشت خويشتن سهيم كند. در روزگار شادي و اندوه، در كاميابي و رويش، در شكوه و شگفتي و در تلخكامي و غم. هستي آهنگ‌هاي بسيار دارد. پرده‌هاي بي...
نشان میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com
نمايشها 4352 نظرات 2 میرزا عبدالزکی حاضر نيست Edit Tags

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 08:27AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه