بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ) > حقیقت تلخ

نکات

ارزیابی این نوشته

رفتارهای عمرعاص -سیاست یا مکر وحیله

درخواست "رفتارهای عمرعاص -سیاست یا مکر وحیله" به Digg درخواست "رفتارهای عمرعاص -سیاست یا مکر وحیله" به del.icio.us درخواست "رفتارهای عمرعاص -سیاست یا مکر وحیله" به StumbleUpon درخواست "رفتارهای عمرعاص -سیاست یا مکر وحیله" به Google
ارسال Friday 14 August 2009 در 09:23AM توسط حقیقت تلخ

بخوانید نکته ای از زندگی و رفتار امر عاص(عمرعاص)
خواه نا خواه وقتی نام منحوس به میان می آید .آدمی بی اختیاریاد شیطنت های او می افتد.برخلاف تصور بعضی ها نام آن رفتارها سیاسی نیست بلکه دغل بازی است.

نقل است اندر احوالاتش
هنگام نماز که میشد برای اقامه نماز درمحضر مولا امیرالمومنین حاضر میشد؟!

وقت خوردن غذا (نهار یا شام و...) خدمتگزار سفره معاویه بود .
زمان جنگ هم بیماری کسالتی .چیزی از این دست را بهانه کرده بر تختخواب مشغول استراحت ؟!

از او حکمت کارهای متفاوتش را سوال کردند. چنین پاسخ دادند اما عادل تر ازحضرت علی اگر سراغ داریید.بگین تا من بروم و نماز را به او اقتدا کنم.

سفره ای چرب تر و رنگین تر از سفره معاویه اگر هست آدرسش را بدین تا من برای خوردن و آشامیدن بر سرآن سفره حاضر شوم.

در هنگام درگیری و جنگ راحت تر از تختخواب وبستر جائی هست بگین تا عمرعاص به آن مکان عزیمت نماید.

بار خدایا فردای قیامت که یکی از نامهایش "یوم الحساب" است .ما را شرمنده پرچمدار مسلمین در آن روز حضرت محمد مفرما .
نوشته شده در اجتماعی ، فرهنگی
نمايشها 2935 نظرات 0 Edit Tags ارسال نوشته روزنوشت
« قبلي     اصلی     بعدي »
همه نظرات 0

نظرات

همه دنبالک ها 0

دنبالک ها

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 01:28PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه