بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ) > من و این ردپای سرگران

نکات

من و قایق کوچک اوریگامی ام
اینجا، درست در میان اقیانوس زندگانی
گم شده ایم!
حالا ما سرگردانیم
سرگردان...

ارزیابی این نوشته

I want to know what love

درخواست "I want to know what love" به Digg درخواست "I want to know what love" به del.icio.us درخواست "I want to know what love" به StumbleUpon درخواست "I want to know what love" به Google
ارسال Sunday 19 February 2017 در 01:02AM توسط میرزا عبدالزکی

آسمان ابری می شود، باران اما عصبی، سیل می آید خانه ها را خراب می کند، رودهای خشک را اما جاری. انسان گناه می کند و در دره ی پر ارتفاعِ جهل خویش سقوط. بلند می شود دست بر گردن امید می اندازد، تمام دره را بالا می رود. مرگ حوصله اش سر می رود. فاصله بی معنی می شود و کلام نفوذ پیدا می کند بر دلهای تیره. روشنی نقش پیدا می کند و آفتاب، درون مایه ما می شود. ناگهان گلی پر پر می شود، آقتاب قهرش می گیرد، درون ما را پر ز کینه می شود. درون مایه ما خالی می شود. خیال ما ناسوده. روشنی کوله بارش را می بندد، کلام بی تاثیر می شود، فاصله به بزرگی خدا می شود، مرگ هیجان زده می شود، انسان دوباره به دره سقوط می کند... ناگهان دلی می شکند. خدا رحمتش را می گستراند. آسمان دستش را تا زمین پایین می آورد. دستانش را می گیرد و می برد او را به باغ پروانه. و من، میان این همه بالا و پایین های زندگی، هنوز عشق را با وجودم لمس نکردم. چه زیبا گفت شاعر، حالا ای مرگ ای برادر، ای بیم ساده آشنا، تا تو دوباره باز آیی من هم دوباره عاشق خواهم شد.
نمايشها 5505 نظرات 2 Edit Tags ارسال نوشته روزنوشت
« قبلي     اصلی     بعدي »
همه نظرات 2

نظرات

1. Old Comment
    نشان -پیرمرد-
    !grammatical error!
    ارسال Thursday 23 February 2017 در 01:36PM توسط -پیرمرد- -پیرمرد- حاضر نيست
  2. Old Comment
    نشان asalbanoo
    قشنگ بود.
    ارسال Tuesday 18 April 2017 در 02:50PM توسط asalbanoo asalbanoo حاضر نيست
ارسال نظر ارسال نظر
همه دنبالک ها 0

دنبالک ها

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 08:25AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه