PDA

نمايش نسخه نهائي : از کجا میشه بفهمی یه پسر دوست داره یا دروغ میگه؟

ghazal2
Tuesday 29 May 2012, 01:25PM
از کجا باید احساسه یه پسرو تشخیص بدیم؟به نظرم پسرا خیلی عجیبن چون نمیشه فهمید تو فکرشون چی میگذره.شما اگه راه حلی دارین بهم بگید چون خیلی بهش نیاز دارم:confused:

سپهسالار
Tuesday 29 May 2012, 02:12PM
از همون جایی که میشه فهمید دختری راست میگه:D

ghazal2
Tuesday 29 May 2012, 02:47PM
na pesara ba dokhtara fargh daran.dokhtara hameye ehsaseshono boroz midan vali pesara na.:smile09:

Mizhbod
Tuesday 29 May 2012, 03:44PM
باید از دستگاه دروغ سنج پکاپنک استفاده کنی

هلال نو
Tuesday 29 May 2012, 03:47PM
مژبد که حرف بزنه سریع میشه تشخیص داد چون فقط روم به دیوار راست می گه:D

هلال نو
Tuesday 29 May 2012, 03:47PM
ولی جدی جدی تو این دوره زمونه تشخیص راست گفتن دخترا نسبت به پسرا سخت تر شده:confused:

Mizhbod
Tuesday 29 May 2012, 03:59PM
مژبد که حرف بزنه سریع میشه تشخیص داد چون فقط روم به دیوار راست می گه:D
حرف راست رو میگن از یچه بشنو
اما اگه منتظری من حرفی بزنم ، سخت در اشتباهی:D

هلال نو
Tuesday 29 May 2012, 04:02PM
تو همون بهتر که حرف نزنی چون چیز به درد بخوری ازت در نمیاد

Mizhbod
Tuesday 29 May 2012, 04:10PM
حالا اگه می گفتم دوست دارم که حرف خوب زنه بودم :D

هلال نو
Tuesday 29 May 2012, 04:16PM
اون موقع شاید دیگه زنده نبودی

Mizhbod
Tuesday 29 May 2012, 04:33PM
نه شما دخترا هم دوست ندارید کسی از این حرفا بهتون بزنه !!!!!:D

هلال نو
Tuesday 29 May 2012, 04:36PM
شما که کشته مرده هستید بگید

Mizhbod
Tuesday 29 May 2012, 04:43PM
من که نفهمیدم چی گفتی !!!

هلال نو
Tuesday 29 May 2012, 04:44PM
اون دفعه هم بهت گفتم تو وقتی حالت خوب نیست باشگاه نیا. برو استراحت کن بلکه مغزت آروم بشه

Mizhbod
Tuesday 29 May 2012, 04:45PM
حالا بذار ببینمش بهش بگم ببینم چی میگه !!!!
من کشته مرده کیم!!!!
ببین حرف تو دهن من نگذار خواهشن!!
حالا اگه دوست داری که من بهت بگم که دوست دارم، اونو بگوو :D

هلال نو
Tuesday 29 May 2012, 04:47PM
تو کلا مشکل داری نمیشه باهات حرف زد

Mizhbod
Tuesday 29 May 2012, 04:49PM
آره من خدای مشکلم
حسن مشکل معروفه :D

هلال نو
Tuesday 29 May 2012, 05:00PM
بروبابا دلت خوشه. چقد می خوای تو چشم باشی آخه

Mizhbod
Tuesday 29 May 2012, 05:02PM
چی؟؟
خوشد باشه
خدافظ

ghazal2
Tuesday 29 May 2012, 06:49PM
باید از دستگاه دروغ سنج پکاپنک استفاده کنی
اگه میشد حتما استفاده میکردم:smile22:

ghazal2
Tuesday 29 May 2012, 06:51PM
ولی جدی جدی تو این دوره زمونه تشخیص راست گفتن دخترا نسبت به پسرا سخت تر شده:confused:
ولی پسرا میتونن با دروغاشون زندگیه یه دخترو خراب کنن.ولی پسرا خیلی ضربه بخورن چند وقت ناراحتن

roozbeh.
Tuesday 29 May 2012, 10:45PM
هیچ کس بیشتر از پدر و مادر ؛ آدم رو دوست نداره

شما باید ببینید که دوست داشتنش چقدر واقعیه

ghazal2
Tuesday 29 May 2012, 10:52PM
اون که 100در100 .اما از کجا بفهمم؟

سپهسالار
Tuesday 29 May 2012, 10:56PM
اون که 100در100 .اما از کجا بفهمم؟
به رابطه ای که والدینتون ازش بی اطلاع باشند زیاد اطمینان نکنید!

هلال نو
Wednesday 30 May 2012, 07:44AM
با سپهسالار کاملا موافقم. حتی اگه مطمئن باشید دوستتون داره اعتمادی بهش نیست.

ghazal2
Wednesday 30 May 2012, 10:59AM
به رابطه ای که والدینتون ازش بی اطلاع باشند زیاد اطمینان نکنید!
خوانواده هم یه جورایی مطلع اند.ولی کلا واسم خیلی جالبه که بدونم دوست داشتن پسرا بنا بر چیه.وچجوری باید بفهمی دوست داشتنشون واقعیه .
متاسفانه با چیزایی که تو جامعه میبینیمو نامردیا اعتماد کردن خیلی سخته.

سپهسالار
Wednesday 30 May 2012, 12:07PM
خوانواده هم یه جورایی مطلع اند.ولی کلا واسم خیلی جالبه که بدونم دوست داشتن پسرا بنا بر چیه.وچجوری باید بفهمی دوست داشتنشون واقعیه .
متاسفانه با چیزایی که تو جامعه میبینیمو نامردیا اعتماد کردن خیلی سخته.
اگر پسری واقعا شما رو دوست داشته باشه، با خانواده و خیلی رسمی پا پیش میذاره.
کسایی که به بهانه شناخت و این قبیل حرفا(مثل سربازی نرفتم و کار ندارم و دارم درس میخونم و ...) به شما پیشنهاد دوستی میدن توی فکر خرابشون چیزهای دیگه ای میگذره.

ghazal2
Wednesday 30 May 2012, 01:33PM
اگه اون پسر حرفی نداشته باشه واسه پا پیش گذاشتن ولی خانواده شرایطو قبول نکنن چی؟

سپهسالار
Wednesday 30 May 2012, 04:15PM
اگه اون پسر حرفی نداشته باشه واسه پا پیش گذاشتن ولی خانواده شرایطو قبول نکنن چی؟
دیگه اون بستگی به شما داره؛ شما باید بین اون و خانواده یکی رو انتخاب کنید.

هلال نو
Wednesday 30 May 2012, 04:19PM
باید دلیل خانواده برای قبول نکردنشو سنجید. باید خوب بشناسیس. خانواده تو می شناسی پس می دونی بد تورو نمیخوان

ghazal2
Wednesday 30 May 2012, 04:46PM
دیگه اون بستگی به شما داره؛ شما باید بین اون و خانواده یکی رو انتخاب کنید.
اگه وضعیت الان درست نباشه ولی فوقش یکی دو سال دیگه شرایط درست میشه و شاید خانواده موافقت کنن.بازم با این حال این رابطه اشتباهه؟:confused:

سپهسالار
Wednesday 30 May 2012, 04:49PM
اگه وضعیت الان درست نباشه ولی فوقش یکی دو سال دیگه شرایط درست میشه و شاید خانواده موافقت کنن.بازم با این حال این رابطه اشتباهه؟:confused:
چه تضمینی وجود داره یکی دو سال دیگه شرایط مهیا بشه؟
رابطه اشتباهه؛ مگر اینکه بخواین خودتونو گول بزنین.

ghazal2
Wednesday 30 May 2012, 04:55PM
باید دلیل خانواده برای قبول نکردنشو سنجید. باید خوب بشناسیس. خانواده تو می شناسی پس می دونی بد تورو نمیخوان
اون که اره چون هیچکس به جز خانواده خوبی ادمو نمیخواد.ولی بعضی ایرادایی که میگیرن زیاد مهم نیست ولی واسه اونا مهمترین ایراده:(

ghazal2
Wednesday 30 May 2012, 04:58PM
چه تضمینی وجود داره یکی دو سال دیگه شرایط مهیا بشه؟
رابطه اشتباهه؛ مگر اینکه بخواین خودتونو گول بزنین.
هیچ تضمینی وجود نداره منم واسه همین این سوال واسم پیش اومد که چجوری میشه احساسه پسرارو تشخیص داد

سپهسالار
Wednesday 30 May 2012, 05:19PM
بهتون پیشنهاد میکنم سخنرانیهای دکتر انوشه رو حتما گوش کنید

هلال نو
Wednesday 30 May 2012, 05:41PM
ببین عزیزم من نمی دونم چیا بهت گفته. هیچی ازش نمی دونم که بتونم به عنوان کسی که بیرون از گود داره شما رو می بینه قضاوت کنم. فقط یه چیزایی رو خوب می دونم. اینکه طریق آشناییتون چه طور بوده خیلی خیلی مهمه. به رابطه هایی که الکی با یه شماره تلفن یا سرسری شروع می شه نمیشه تکیه کرد.

ghazal2
Wednesday 30 May 2012, 09:15PM
نه عزیزم من اصلا از دوستی هایه خیابونی خوشم نمیاد.از طریق یکی از اطرافیان با هم اشنا شدیم

tirana
Wednesday 30 May 2012, 10:24PM
نوع رابطه معلوم می کنه که صادق هستند یا نه

اشک غم
Thursday 31 May 2012, 04:40AM
پسرا اصلا راستش رو نمیگن تازه شما هر جوری که با یه پسر اشنا شده باشی درست نیست ایشون برای چی با شما دوست شدن بخاطر ازدواج یا چیز دیگه مشخص است که کسی که برای ازدواج پا پیش میگذارد اینطوری عمل نمیکنه پدر ومادرش رو میفرسته برای ازدواج وکاملا دروغ میگه الان دوستی خیابونی ودوستی تلفنی ودوستی که یکی معرفی کرده باشه هیچ فرقی با هم ندارن الکی هم خودتون رو معتل این پسرا نکن اگه قصد ایشون خوبه چرا نباید پدر ومادرها بدونن در مورد این رابطه ها اصلا چرا رابطه ها باید پنهانی باشه
تازه اگه خانواده هم بدونن اشتباه شما اینه که سریعا قبول کردی خانواده اش با این مسئله مشکل دارن از کجا میدونی خانواده اش مشکل دارن با ازدواج از کجا دروغ نگفته باشه تازه ما دخترا با چهار کلام حرف این پسرا خام میشیم وتمام وفکر میکنیم این اقا همون شاهزاده است با اسب بالدار که اومده ما رو ببره خوشبخت کنه درسته ما رو میبره ولی خوشبخت نمیکنه وگاها دستمایه شهوتشونم میشیم اصلا بهشون اعتماد نکن
تازه من تمام نظرات را خوندم دیدم که شما هر نظری را پاسخی دادید که قبول اینکه بهتون بگن اشتباه میکنید را ندارد
راستی من به شما میگویم در اشتباه محض هستید

هلال نو
Thursday 31 May 2012, 07:54AM
نمی خوام کلا بدبینت کنم ولی خیلی از اونا قصدشون فقط دوستی با شخص مقابلشونه. وقتی فکر کنن که طرف مقابلشون حاضر به ادامه دوستی نیست بحث ازدواج رو پیش می کشن تا شخص مقابل رو برای مدتی نگه دارن. البته این تنها نظر بنده نیست. روانشناسها هم این موضوع رو تأیید می کنند. شما خودت فقط می تونی خودتو مطمئن کنی. با شخص پخته و رازداری مشورت کن. سعی کن احساسات رو در تصمیمی که می گیری دخیل نکنی. انشاءالله که خوشبختی در انتظارته

ghazal2
Thursday 31 May 2012, 09:46AM
پسرا اصلا راستش رو نمیگن تازه شما هر جوری که با یه پسر اشنا شده باشی درست نیست ایشون برای چی با شما دوست شدن بخاطر ازدواج یا چیز دیگه مشخص است که کسی که برای ازدواج پا پیش میگذارد اینطوری عمل نمیکنه پدر ومادرش رو میفرسته برای ازدواج وکاملا دروغ میگه الان دوستی خیابونی ودوستی تلفنی ودوستی که یکی معرفی کرده باشه هیچ فرقی با هم ندارن الکی هم خودتون رو معتل این پسرا نکن اگه قصد ایشون خوبه چرا نباید پدر ومادرها بدونن در مورد این رابطه ها اصلا چرا رابطه ها باید پنهانی باشه
تازه اگه خانواده هم بدونن اشتباه شما اینه که سریعا قبول کردی خانواده اش با این مسئله مشکل دارن از کجا میدونی خانواده اش مشکل دارن با ازدواج از کجا دروغ نگفته باشه تازه ما دخترا با چهار کلام حرف این پسرا خام میشیم وتمام وفکر میکنیم این اقا همون شاهزاده است با اسب بالدار که اومده ما رو ببره خوشبخت کنه درسته ما رو میبره ولی خوشبخت نمیکنه وگاها دستمایه شهوتشونم میشیم اصلا بهشون اعتماد نکن
تازه من تمام نظرات را خوندم دیدم که شما هر نظری را پاسخی دادید که قبول اینکه بهتون بگن اشتباه میکنید را ندارد
راستی من به شما میگویم در اشتباه محض هستید
حق با شماست ولی خانواده ی اون مشکلی ندارند خانواده ی من سختگیری میکنند وحق دارند چون بلاخره سختی کشیدن تا دخترشونو به اینجا رسوندن.ولی من تو 2راهی موندم من عاشق کسی که میگم نیستم فقط عادته و دوست داشتن که اگه بخوام این رابطرو تموم کنم شاید واسه طرف مقابلم مشکل پیش بیاد.اون از همه ی لحاظ شرایط منو قبول کرده و تا حدودی به دوست داشتنش اعتماد دارم.ولی از این میترسم که این هم مثل بقیه پسرها نامردی کنه.اگه بخوام به راهتی جدا بشم باید تمام وقتمو با سرگرمیا ی مختلف پر کنم که بهش فکر نکنم ولی با این حال نمیتونم فراموشش کنم.از یک طرف امکانش هست که پدرم کلا با شرایط زندگیو وبعضی چیزا مخالفت کنه.اگه الان پدرم موافقت کنه و بهمون کمک کنه تا بتونیم کارامونو بکنیم خیلی چیزا درست میشه.اگه الان بشه اون هیچ هرفی واسه پا پیش گذاشتن نداره.من انتقاد پذیر هستم ولی باید ا ز همه لحاظ قانع بشم:(

ghazal2
Thursday 31 May 2012, 09:48AM
نوع رابطه معلوم می کنه که صادق هستند یا نه
از چه لحاظ؟

هلال نو
Thursday 31 May 2012, 10:01AM
اگر واقعا بهش ایمان داری. جوری که میشناسیش به خانواده ت بشناسونش که برای اوئا هم قابل قبول باشه. اگر واقعا قابل باشه خانواده ت با منطق شما قبولش می کنن.

ghazal2
Thursday 31 May 2012, 10:17AM
اگر واقعا بهش ایمان داری. جوری که میشناسیش به خانواده ت بشناسونش که برای اوئا هم قابل قبول باشه. اگر واقعا قابل باشه خانواده ت با منطق شما قبولش می کنن. سعیمو میکنم ولی هیچوقت خانواده از دیدی که من نگاه میکنم نگاه نمیکنن.دعا کنین اگه صلاحه درست بشه:smile05:مرسی از راهنماییاتون خیلی خوب بود

tirana
Thursday 31 May 2012, 01:10PM
از چه لحاظ؟

خب نوع رابطه چی هست؟
می خواید دوست باشید؟
نامزد باشید؟
ازدواج کنید ؟

ghazal2
Thursday 31 May 2012, 01:16PM
الان دوستیه.ولی اکه بشه نامزد کنیم چند سال بعدشم ازدواج!

tirana
Thursday 31 May 2012, 01:21PM
خانواده ها هم خبر دارند؟

ghazal2
Thursday 31 May 2012, 01:26PM
خانواده ی اون همه خبر دارن.خانواده ی من مادرم کامل در جریانه پدرم هم یه جورایی میدونه

tirana
Thursday 31 May 2012, 01:32PM
خب ظاهرا مشکلی نباید باشه
فردی قصد ازدواج داره باید از راهش وارد بشه
این راهش نیست
وقتی از راهش وارد بشه دروغ کمتر می تونه بگه و به خاطر مسئولیت هایی که باید بپذیره باید صاق باشه

هر چیزی رسم درستی داره

ghazal2
Thursday 31 May 2012, 01:36PM
خب ظاهرا مشکلی نباید باشه
فردی قصد ازدواج داره باید از راهش وارد بشه
این راهش نیست
وقتی از راهش وارد بشه دروغ کمتر می تونه بگه و به خاطر مسئولیت هایی که باید بپذیره باید صاق باشه

هر چیزی رسم درستی داره
وقتی میدونیم اگه از راه رسمی الان بیاد جلو به هیج جا نمیرسم چیکار کنیم؟

tirana
Thursday 31 May 2012, 01:40PM
اولا می خواید به کجا برسید؟ و ثانیا چه مانعی بر سر راه هست؟

ghazal2
Thursday 31 May 2012, 01:46PM
یعنی میدونم که اگه الان بیاد جلو پدرم قبول نمیکنه.مانعم شرایطه مثل کار سربازی درسو....

tirana
Thursday 31 May 2012, 01:51PM
بله متاسفانه این موضوع هست
خانواده ها شرایط ازدواج رو سخت کرده اند
فرهنگمون مشکل داره

نگرانی اول باید این باشه که شکل ارتباط غیر راه معمول به همدیگر آسیب نزنه تا نگرانی در مورد صداقت طرفین

ghazal2
Thursday 31 May 2012, 01:53PM
مثلا چه جور اسیبی؟

tirana
Thursday 31 May 2012, 01:58PM
قبول دارید که احساسات رو به غیر از وضعیت ازدواج کنترل کرد؟
نمی شه که احساسات رو که در طی ارتباط روز به روز شدیدتر می شه رو کنترل کرد.
یه جا باید هدایتش کرد
این مسیر هدایتش باید ازدواج باشه
حالا اگر شرایط ازدواج مهیا نباشه رابطه گرفتار آسیب می شه

ghazal2
Thursday 31 May 2012, 02:02PM
چجوری جلو اسیب هارو بگیریم.وقتی بزرگترها شرایطو درک نمیکنن؟

tirana
Thursday 31 May 2012, 02:04PM
وقتی بزرگتر ها به ما رحم نمی کنند خودمون باید به خودمون رحم کنیم
کافیه که هر کاری رو شروع می کنیم به آخرش هم فکر کنیم
بابد فکر کنیم
نباید احساساتی بشیم
من که نمی تونم یک تز کلی بدم
راه کلی درست فکر کردن هست و عاقبت اندیشی

ghazal2
Thursday 31 May 2012, 02:12PM
سعیمو میکنم.مرسی که با نظراتتون بهم کمک کردین.اگه به مشکل خوردم باز هم ازتون کمک میگیرم.ممنووووووووووووووووووووووووووووووووون:smile05:

tirana
Thursday 31 May 2012, 02:15PM
خواهش می کنم
موفق باشید
خداحافظ

اشک غم
Saturday 2 June 2012, 04:35AM
حق با شماست ولی خانواده ی اون مشکلی ندارند خانواده ی من سختگیری میکنند وحق دارند چون بلاخره سختی کشیدن تا دخترشونو به اینجا رسوندن.ولی من تو 2راهی موندم من عاشق کسی که میگم نیستم فقط عادته و دوست داشتن که اگه بخوام این رابطرو تموم کنم شاید واسه طرف مقابلم مشکل پیش بیاد.اون از همه ی لحاظ شرایط منو قبول کرده و تا حدودی به دوست داشتنش اعتماد دارم.ولی از این میترسم که این هم مثل بقیه پسرها نامردی کنه.اگه بخوام به راهتی جدا بشم باید تمام وقتمو با سرگرمیا ی مختلف پر کنم که بهش فکر نکنم ولی با این حال نمیتونم فراموشش کنم.از یک طرف امکانش هست که پدرم کلا با شرایط زندگیو وبعضی چیزا مخالفت کنه.اگه الان پدرم موافقت کنه و بهمون کمک کنه تا بتونیم کارامونو بکنیم خیلی چیزا درست میشه.اگه الان بشه اون هیچ هرفی واسه پا پیش گذاشتن نداره.من انتقاد پذیر هستم ولی باید ا ز همه لحاظ قانع بشم:(
سلام
شما به پدرتون حق بدین یه عمری رو پای یکی از گلهای زندگیش گذاشته با مهر ومحبت بزرگش کرده وحالا به محض اینکه یکی شاید بیاید واز این گل زندگیش خواستگاری کندسریعا موافقت کند اشتباه ما همین جاست این پسر اگر شما را خواهان است باید بیاید وخواستگاری کند اگر دوستیش ومهرش واقعی است بیاید خواستگاری اینکه شاید پدرشما نگذاردهمه اش احتمال است مگرچندبار امده که جواب نه شنیده است میدانم که یکبار هم نیامده است اصلا دختر باید ناز کندوپسر احساس نیازایا چنین هست یا نه چرا ایشان تا بحال نیامده به خواستگاری وبهانه کرده است اینها را قبول ندارم باید وباید خانواده این پسر به خواستگاری بیاید اگر راست میگویندوشما میگویی احتمال دارد پدرتان مخالفت کنند بگویید بیایند میدانم که پدرهم خوشبختی دختر را میخواهدواگر پسر شرایطی که دختر میخواهد را بتواند بعدا محیا کند بدان که پدرتان هم حاضر نیست خوشبختی دخترش را از او بگیرد..حال امتحان کن این پسر را بگو مادرش زنگ بزند برای خواستگاری ویک شب به همراه همین پسربه خانه شما بیایند اگر امدند که معلوم میشود پسر راست میگوید واگر این مسئله را قبول نکرد بیاید برای خواستگاری دروغ میگوید بیخودی هم خودت را معتلش نکن دروغگویی بیش نیست

هلال نو
Thursday 7 June 2012, 08:18AM
اشک غم داره زیادی سخت می گیره;)

.M***S.
Thursday 7 June 2012, 01:24PM
ازیه جایی..نمی گم بمونیدتوکفش...:D:D:D

اشک غم
Saturday 9 June 2012, 03:45AM
سخت گیری اول خیلی بهتر از سخت گیری های حین زندگی است زندگی وقتی زیر یه سقف با یه نفر دیگه شروع شد دیگه سخت گیری احتیاج نداره اون موقع است که مهر ومحبت می خواد واز خودگذشتگی وقبل از اون در هنگام نامزدی وقبل دوست پسر دختری که قربون صدقه هم میرن ولی وقتی بهم رسیدن تازه متوجه میشن مثل اینکه زندگی خیلی سخته.هلال جان اینطور سخت گیری ها خیلی خوبه اونم از طرف دخترومگه پدر دختر دختر رو براش تلاش نکرده تا الان تا به اینجا برسونتش پس چی میگی من دارم سخت گیری میکنم

وبرای اینکه سخت گیری من تموم بشه بهتون میگم این خانم از اون اقا پسر بخواد تا بیاد خواستگاری معلومه داره دختررو می پیچونه والکی دارن حرف میزنن راست میگه بیاد خواستگاری مخالفت میکنن حرف درستی نیست
اینم اخرین حرفم بود ودیگه نمیام این جور حرفها رو بزنم بای

مهساM
Friday 15 June 2012, 08:34PM
اصولا نباید بخ ای مسئله گیر بدی :D

شاخه نبات
Sunday 17 June 2012, 10:19PM
اٍی بابااااااااااا چقدر بحثو جدیش کردین....
اگه خودتونو بکشینم هیچ وقت نمیتونین بفهمین همه حرفای یه پسر یا یه دختر راسته یا دروغ.....
پسرا پشت قول مردونشون و دخترا هم پشت چهره معصومشون دروغاشونو قایم میکنن...
البته بعضی از پسر دخترا.....http://www.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_yes2.gif.

اشک غم
Thursday 21 June 2012, 03:51AM
موفق باشین

سین سین
Monday 27 August 2012, 06:43PM
اوصولا شما روی همون دروغ میگه حساب کنید ب نفع خودتونه:D;):D

f.chivaei
Monday 27 August 2012, 07:01PM
چه سوالاتی میپرسید ها؟:Dسعی کنید از لحظات زندگیتون لذت ببرید:smile28:

-پیرمرد-
Monday 27 August 2012, 07:17PM
از روی شماره کفشش

صحرا
Thursday 20 September 2012, 06:33PM
از چشماشون ............:)

تک ستاره
Friday 1 March 2013, 04:51PM
:D:D

ساز دهنی
Friday 1 March 2013, 04:59PM
از کجا باید احساسه یه پسرو تشخیص بدیم؟به نظرم پسرا خیلی عجیبن چون نمیشه فهمید تو فکرشون چی میگذره.شما اگه راه حلی دارین بهم بگید چون خیلی بهش نیاز دارم:confused:

ما همیشه راست میگیم حتی وقتایی که دروغ میگیم :D

-پیرمرد-
Friday 1 March 2013, 07:17PM
از روی شکل دماغش

ماه من
Saturday 2 March 2013, 09:16PM
باید به احساسمون اعتماد کنیم راه دیگه ای نداره :)

افشین A
Saturday 2 March 2013, 09:18PM
راهای مختلفی داره اما نمیگم:D

-پیرمرد-
Saturday 2 March 2013, 09:18PM
از روی برق نگاهش

ماه من
Saturday 2 March 2013, 09:19PM
ببین روت تعصب داره یا نه رگ غیرتش نشونه احساسشه :)

افشین A
Saturday 2 March 2013, 09:21PM
یه کم بهش محل نزاری میفهمی

ماه من
Saturday 2 March 2013, 09:22PM
از نوع صدا کردن اسمت اگر دوست داشته باشه یه طور خاصی اسمتو صدا میکنه :)

ساز دهنی
Sunday 3 March 2013, 08:17AM
دروغ میگه دروغ میگه , اصنم اینطور نیس :D

RAHA ASIRI
Sunday 3 March 2013, 11:08AM
همشون دروغ تو ذاتشونه :D
یه روده راست ندارن

RAHA ASIRI
Sunday 3 March 2013, 11:09AM
پسرا غیر از مامانشون کسی دیگه رو دوس ندارن

SAFA
Sunday 3 March 2013, 11:20AM
همه دخترها جذابيت هايي دارند كه همه پسرها دوست دارند :D
اما آنچه كه يك دختر بايد تشخيص دهد اين است كه طرفش و قسمتش "مرد" پايمردي و مسئوليت پذيري براي تحصيل اين جذابيت ها هست يا نه

ماه من
Sunday 3 March 2013, 12:00PM
دروغ میگه دروغ میگه , اصنم اینطور نیس :D

من دروغ میگم ؟؟ :) جرات داری بگو مهسا :D

RAHA ASIRI
Sunday 3 March 2013, 12:02PM
دروغ نمیگه چاخان میگه :D

ماه من
Sunday 3 March 2013, 12:05PM
نه بابا داره فرافکنی میکنه خودش همچین که میگه مهسا قلب من سه بار بالانس میزنه تو سینم :)

RAHA ASIRI
Sunday 3 March 2013, 12:41PM
من ک به هیچ کدومشون اعتماد ندارم نه به راستی شون نه به دروغشون :D

zahra90
Sunday 3 March 2013, 01:20PM
نیاز به فهمیدن نیست، داره دروغ میگه :D

ساز دهنی
Sunday 3 March 2013, 06:15PM
ما فقط تو رختخواب راس میگیم :D

افشین A
Sunday 3 March 2013, 08:49PM
:smile31::smile31: