PDA

نمايش نسخه نهائي : ختم حدیث شریف کساء برای شفای یکی از هم نوعان(محمد دهقان)

mehrdad_123
Wednesday 26 August 2009, 03:51PM
:smile07::smile07::smile07:بسم ا...الرحمن الرحیم:smile07::smile07::smile07:
ا...هم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)
:smile07::smile07::smile07:السلام علیکم:smile07::smile07::smile07:

باخبر شدم که از آشناهای یکی از کاربران " محمد دهقان" در حال حاضر بیمار هستند و در بیمارستانی بستری شده اند!

این کاربر عزیز از شما مومنین تقاضای ختم حدیث شریف کساء برای گرفتن شفای این بیمار را دارند از مومنین عزیز تقاضا می کنم با ختم 5 دقیقه ای این حدیث شریف و هدیه ی آن به حضرت زهرا(س) شفای این عزیز "محمد دهقان" را طلب نمایند! و با این 5 دقیقه ای که صرف می نمایند خداوند حاجات خودشان را عطا خواهد کرد!
که در مفاهیم دینی داریم که اگر کسی در حق دیگری دعا نماید خداوند مهربان تر از مهربانان اول حاجات خود او را عطا می کند!

البته ذکر این مسئله نیز مخفی نماند که استجابت دعا تنها یکی از فواید دعا کردن می باشد فواید دعا فراوانند من جمله: کفاره ی گناهان - مقرب شدن - آرامش یافتن و..

اینکه دعای ما مستجاب بشود و یا بنا به مصلحت و حکمتی مستجاب نشود تفاوتی ندارد و طبق قرآن و عترت بر ماوظیفه است که دعا نماییم و از فواید آن بهره مند شویم ضمن آنکه مایوس شدن از رحمت خداوندی القای شیطان و شیوه ی کافران است! شیطان با هر چه در توان دارد می خواهد ما از رحمت خداوندی مایوس شویم و از ارتباط با خدا بپرهزیزم و از او دور شویم...
امید است که ان شاا...الرحمن ما از این امتحان سر بلند بیرون آمده و القائیات شیطان را دفع کرده و هر چه بیشتر به خداوند نزدیک شویم و تا می توانیم دعا کنیم!

که رسول خدا (ص) فرمودند هر حاجتی باشد با اصرار دست بدان پیدا می کنید پس اصرار نماییم و ناامید نشویم و برضای خدا راضی باشیم که البته این راضی بودن هیچ منافاتی با اصرار در طلب حاجت ندارد!

التماس دعای فراوان
دست به دامان توام یاحسین(صلوات ا...وسلامه علیه)
یاحق

mehrdad_123
Wednesday 26 August 2009, 03:55PM
لیست اسماء مومنین و مسلمین
تاریخ ختم :روز جمعه ی هفته ی بعد
هر ختم حدود 5 دقیقه وقت می برد!!!

دوست و برادر و استاد عزیزم عبد من عبادا...(آقا محمد عزیز):8
خواهر گرامی سرکار خانم محترم مریم:5
استاد بزرگوارعبدالحسین حفظه ا...تعالی:7
خواهر گرامی سرکار خانم محترم فهیمه:12
خواهر گرامی سرکار خانم محترم کاربر"یاعلی اصغر(ع)":3
مهرداد:5
.
.
.

ختم ها انتخاب شدند.

ان شاا...الرحمن قبول شود.

:smile07::smile07::smile07:

mehrdad_123
Wednesday 26 August 2009, 04:22PM
شرایط دعا کردن:
با رعایت شرایط دعا که به برخی در زیر اشاره می شود دعایتان مستجاب خواهد شد ان شاا...الرحمن

اول: اعتراف به گناهان
دوم: شکر نعمتها
سوم: صلوات بر محمد و آل محمد
چهارم: دعا کردن و حاجت خواستن
پنجم: صلوات بر محمد و آل محمد

عبد من عبادالله
Wednesday 26 August 2009, 05:06PM
با سلام و آرزوی شفاهی ایشان و همه بیماران - جسمی و روحی و قلبی-
من هم 5 ختم انشاءالله

با تشکر و التماس دعای فراوان
یا علی مدد

mehrdad_123
Wednesday 26 August 2009, 05:28PM
سلام آقا محمد عزیز(اگر اشتباه نکنم) اجرکم عندا...

التماس دعای فراوان

mehrdad_123
Wednesday 26 August 2009, 05:31PM
اگر دعایتان مستجاب شده مواظب سه حالت باشید

اول: آن که عجب نکنی و نگویی من معلوم می شود آدم خوبی هستم که دعایم مستجاب شد زیرا عجب و خودپسندی باعث فساد عمل و غلبه شیطان (http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=873&productid=1353&shopid=1&dollarsale=0) است.
دوم: شکر و حمد خدا نمایی که تفضل کرد بر تو به اجابت دعای تو، بلکه مستحب است دو رکعت نماز شکر بجا آوری.
سوم: همین که دعای تو مستجاب شد ترک دعا نکنی و باز در خانه خدا بروی تا بیگانه نشوی و در وقت حاجت خواستن دوباره آشنا باشی.

اگر دعایتان به اجابت نرسید مواظب این سه حالت باشید.

اول: آن که مایوس نشوی از رحمت خدا، زیرا به اجابت نرسیدن دعا ممکن است به سبب گناهان تو باشد که مانع اجابت است پس در صدد رفع آن به توبه و تهذیب نفس برای.
دوم : ترک دعا نکنی.
سوم: راضی باش به تقدیر الهی تا همان رضای تو باعث اجابت دعایت بشود.
امام حسن (ع) می فرماید: من ضامنم از برای کسی که در قلب او چیزی خطور نکند بجز رضا و خشنودی به قضای خدا این که دعا کند پس مستجاب شود.

دعا سه حالت دارد که به هر حالتی که باشد برای انسان اجر معنوی دارد.

حالت اول: آن که صلاح بنده در آن هست و به او می رسد و مشروط به دعا نیست و در این صورت ثمره دعا تقرب بنده است به خدا.
حالت دوم: آن که صلاح بنده در آن هست و رسیدن به آن مشروط است به دعا کردن و در این صورت ثمره دعا دو چیز است یکی رسیدن به مطلوب و دیگر تقرب به خدا.
حالت سوم: آن که صلاح بنده در آن نیست و به آن نمی رسد، چه دعا بکند و چه نکند، و در این صورت ثمره دعا دو چیز است یکی تقرب به خدا دوم عوض آن که در دنیا از او منع شده در آخرت به اضعاف آن به او عطا می شود.

برگرفته از تبلیغ و فروش کتاب "گنج های معنوی" در سایت تبیان (http://www.tebyan.net/onlineshopping/ecommerce_articles/2009/5/31/93158.html)

mehrdad_123
Wednesday 26 August 2009, 05:36PM
حالت سوم: آن که صلاح بنده در آن نیست و به آن نمی رسد، چه دعا بکند و چه نکند، و در این صورت ثمره دعا دو چیز است یکی تقرب به خدا دوم عوض آن که در دنیا از او منع شده در آخرت به اضعاف آن به او عطا می شود.

در مورد این حالت سوم عرض می کنم خداوند با اصرار زیاد هر حاجتی را عطا می کند در این رابطه خاطره ای به ذهنم رسید...خاطره ای زیبا و پر از نکته!!!!!

شخصی هست زمانی مریض بود اما به جهت دعای خانواده و اصرار زیادشان خداوند فرصت ادامه ی حیات به او داد... چند وقتی گذشت اما در حال حاضر روزی هزار بار شیون و زاری می کند که ایکاش همان زمان می مرد و مرتکب گناهی که شده است نمیشد! آری این همان مصلحت است که بنده بدان توجه نمیکند!!!

فقط بگویم تا در جایگاه او نباشیم درک نخواهیم کرد که او چه می گوید!!!

بیان
Wednesday 26 August 2009, 08:12PM
سلام

به درگاه خداوند متعال دعا میکنیم که ایشون به لطف حق شفا پیدا کنن
با لطف و مرحمت خدا و بوسیله اطبا انشاالله ایشون سلامتی خودشون رو بدست خواهند آورد.

mehrdad_123
Thursday 27 August 2009, 10:56AM
سلام

به درگاه خداوند متعال دعا میکنیم که ایشون به لطف حق شفا پیدا کنن
با لطف و مرحمت خدا و بوسیله اطبا انشاالله ایشون سلامتی خودشون رو بدست خواهند آورد.

سلام
بوسیله؟!
آیا این وسیله ی شما غیر خدا نیست؟! آیا هنوز وقت آن نرسیده که از خواب غفلت بیدار شوید و بفهمید چگونه دیگران را ناجوانمردانه متهم می کنید؟
آیا بهتر نیست به جای متهم کردن دیگران بروید اندکی در بتی که بنام "خدا" ساخته اید اندیشه کنید و بت پرستی را رها کنید و مسلمان شوید و خدای یگانه و بی همتا را پرستش نمایید؟؟؟
ضمنا دعوت از مومنین است نه حضرتعالی که به حکم صریح قرآن نامسلمان هستید!
حکم صریح نامسلمانیتان و بطلان عقیده یتان:
خط بطلان (1) (http://iranclubs.net/forums/showthread.php?t=15871)
خط بطلان (2) (http://iranclubs.net/forums/showthread.php?t=17117)
باتشکر
یاحق

mehrdad_123
Thursday 27 August 2009, 10:56AM
30 ختم باقیست!!!

ان شاا...الرحمن منتظریم!

بیان
Thursday 27 August 2009, 11:33AM
سلام
بوسیله؟!
آیا این وسیله ی شما غیر خدا نیست؟! آیا هنوز وقت آن نرسیده که از خواب غفلت بیدار شوید و بفهمید چگونه دیگران را ناجوانمردانه متهم می کنید؟
آیا بهتر نیست به جای متهم کردن دیگران بروید اندکی در بتی که بنام "خدا" ساخته اید اندیشه کنید و بت پرستی را رها کنید و مسلمان شوید و خدای یگانه و بی همتا را پرستش نمایید؟؟؟
ضمنا دعوت از مومنین است نه حضرتعالی که به حکم صریح قرآن نامسلمان هستید!
حکم صریح نامسلمانیتان و بطلان عقیده یتان:
خط بطلان (1) (http://iranclubs.net/forums/showthread.php?t=15871)
خط بطلان (2) (http://iranclubs.net/forums/showthread.php?t=17117)
باتشکر
یاحق

سلام

دوست من
برای شما هم دعا میکنم انشاالله حال شما هم خوب بشه
ولی خوب شدن حال شما بوسیله اطبا غیر ممکن بنظر میرسه و باید الرحم الرحمین شفاتون بده!!

mehrdad_123
Thursday 27 August 2009, 11:56AM
سلام

دوست من
برای شما هم دعا میکنم انشاالله حال شما هم خوب بشه
ولی خوب شدن حال شما بوسیله اطبا غیر ممکن بنظر میرسه و باید الرحم الرحمین شفاتون بده!!

سلاما:)

mehrdad_123
Thursday 27 August 2009, 12:04PM
30 ختم باقیست!!!

ان شاا...الرحمن منتظریم!

maryam57s
Thursday 27 August 2009, 12:56PM
سلام آقا مهرداد
برای منهم 5 ختم منظور کنید .

من برای ایشون یک ختم یاسین هم نذر میکنم . انشاءالله که هر چه زودتر خبر سلامتی ایشون رو بشنوم .

التماس دعا

mehrdad_123
Thursday 27 August 2009, 01:32PM
سلام خانم مریم

متشکرم - ان شاا... بحق سوره ی "یس"اجر جزیلتان را هم در دنیا و در آخرت بطور مستمر از فضل خداوند دریافت نمایید.

التماس دعای فراوان%

mehrdad_123
Thursday 27 August 2009, 01:34PM
25 ختم باقیست!!!

ان شاا...الرحمن منتظریم!

تاریخ ختم: روز جمعه ی هفته ی بعد

Abdolhusain
Friday 28 August 2009, 06:19PM
بسمه تعالی شانه
بنده حقیر نیز اگر توفیق باشد از فردا تا روز جمعه روزی یک مرتبه این حدیث شریف را به نیت شفای آن دوست بزرگوار قرائت خواهم کرد.
فقط سوالی از دوست عزیز جناب مهرداد دارم، شیوه این ختم چگونه است؟ آیا شما 5 حدیث را در روز جمعه می خوانید؟ یا تا روز جمعه؟ اگر قرار بر این است که تمام تعداد احادیث انتخاب شده در همان روز جمعه خوانده شود بنده نیز همینگونه عمل کنم.منتظر فرمایش شما هستم.
متشکرم و التماس دعای بسیار.

mehrdad_123
Friday 28 August 2009, 06:26PM
السلام علیکم

افتخاری است بر ما که در این ختم با شما همراه هستیم و ان شاا...الرحمن قطعا به برکت دعای شما این عزیز شفایشان عطا خواهد شد.
در خصوص شیوه ی ختم عرض می کنم قرار است تمامی احادیث در خود روز جمعه بطور دسته جمعی باشد ان شاا...الرحمن
که به نظر حقیر این نوع دعا کردن بهتر است البته اگر شما نوع دیگری را مصلحت بدانید ما نیز همانگونه انجام خواهیم داد ان شاا...الرحمن.

استاد عزیز التماس دعای فراوان دارم%%%
یا مولا علی صلوات ا...علیه

شهرعشق
Saturday 29 August 2009, 03:32PM
سلام من هم 7 ختم میخوانم انشا ا...

mehrdad_123
Saturday 29 August 2009, 11:28PM
سلام من هم 7 ختم میخوانم انشا ا...

سلام بر شما خوش آمدید
بی نهایت متشکر از حضورتان -اجرتان با مادرتان
التماس دعای فراوان خاصه وقت سحر و افطار که بهترین وقتها همانا سحر است...:smile07:

---------------------------------------------------------------------------------------

11ختم باقیست!!!

ان شاا...الرحمن منتظریم!

mehrdad_123
Sunday 30 August 2009, 12:13PM
11ختم باقیست!!!

ان شاا...الرحمن منتظریم!

mehrdad_123
Sunday 30 August 2009, 11:00PM
11ختم باقیست!!!

ان شاا...الرحمن منتظریم!

تاریخ ختم: روز جمعه ی این هفته

yaaliasghar
Sunday 30 August 2009, 11:30PM
سلام
بنده 3ختم میخونم
به امید شفای عاجل ایشون به دستان مهربان مهربانترین مادر عالم

یازهرا

mehrdad_123
Sunday 30 August 2009, 11:40PM
سلام
بنده 3ختم میخونم
به امید شفای عاجل ایشون به دستان مهربان مهربانترین مادر عالم

یازهرا

سلام بر شما
خوش آمدید
خیلی متشکر از حضورتان-اجرتان با مادرتان با شد ان شاا...الرحمن

التماس دعای فراوان خاصه وقت سحر و افطار که بهترین وقتها همانا سحر است...:smile07:

mehrdad_123
Sunday 30 August 2009, 11:40PM
8ختم باقیست!!!

ان شاا...الرحمن منتظریم!

گلک
Monday 31 August 2009, 01:33AM
جناب مهرداد یک سوال داشتم .
نظر شما در مورد نظریه آیت الله عسگری که این دعا را جزو دعاهای بدون منبع می دانستند چیست ؟
شما قطعن می دانید که دعاهایی مثل دعای کمیل سند و مدرک معتبری دارند که به معصوم متعلق هستند , اما حدیث کسا جزو دعاهایی است که از اعتبار تاریخی برخوردار نیست و طبق نظریه آیت الله عسگری مرحوم , این حدیث دارای شبهه بوده است . کسانی که در مورد اسناد معتبر دعاها و احادیث تلاش می کنند , وظیفه ی سنگینی دارند و بعضن در تلاشند که استدلالهای مناسب و بدون خدشه ای را بیابند .
دوست دارم نظر شما و دلیل اینکه بین این همه دعا , حدیث کسا را انتخاب کردید , بدانم و البته این مهم که سندیت این دعا را از باب شفا از کجا ذکر می کنید .

و من الله توفیق .
:smile28:

mehrdad_123
Monday 31 August 2009, 03:29AM
السلام علیکم

ضمن تشکر از حضورتان-:)
مرجع بزرگوار آیت ا...العظمی بهجت(ره) وقتی این سخن به گوش ایشان رسید (نقل به مضمون)فرمود عقل سلیم در مورد حدیث کساء دنبال سند حدیث نمی رود و حدیث واضح است و سراسر معجزه ..!!!:)

اما بعد:
اولا این حدیث سند دارد:
شیخ عبدالله بن نورالله بحرانی در کتاب العوالم سند «حدیث کساء» را تا جابر چنین نقل کرده است:

رأیت بخط الشیخ الجلیل السید هاشم البحرانی عن شیخه الجلیل السید ماجد البحران، عن الشیخ الحسن بن زین الدین الشهید الثانی، عن شیخه المقدس الاردبیلی، عن شیخه علی بن عبدالعالی الکرکی، عن الشیخ علی بن هلال الجزایری، عن الشیخ احمد بن فهد الحلی، عن الشیخ علی بن الخازن الحائری، عن الشیخ ضیاء الدین علی بن الشهید الاول عن ابیه، عن فخر المحققین، عن شیخه و والده العلامة الحلی، عن شیخه المحقق، عن شیخه ابن نما الحلی، عن شیخه محمد بن ادریس الحلی، عن ابن حمزة الطوسی صاحب ثاقب المناقب، عن الشیخ الجلیل محمد بن شهر آشوب، عن الطبرسی صاحب الاحتجاج، عن شیخه الجلیل الحسن بن محمد بن الحسن الطوسی، عن ابیه شیخ الطائفة الحقة، عن شیخه المفید، عن شیخه الکلینی، عن علی بن ابراهیم، عن ابیه ابراهیم بن هاشم، عن احمد بن ابی نصر البزنطی، عن قاسم بن یحیی الجلاء الکوفی عن ابی بصیر، عن ابان بن تغلب عن جابر بن یزید الجعفی عن جابر بن عبدالله الانصاری رحمة الله علیهم اجمعین.
رجوع بفرمایید: سند حدیث کساء معروفه (http://www.elahana.com/post-266.aspx)

ضمن آنکه این حدیث حقیقتی که در آن نهفته است از بیش از هفتاد طریق و اسانید مختلف نقل شده است که حدود چهل طریق آن از اهل سنت است و مابقی از شیعه!!!
حال جناب عسکری که البته سخنان بعضا نادرستی هم داشته اند آمده و این حدیث را از این طریق بدون سند ذکر کرده است نه اینکه ایشان کلیت این حدیث را نپذیرفته باشد! خود ایشان کتاب در اثبات این حدیث دارند ! کتابی به اسم حدیث الکساء عند اهل السنة، از سید مرتضی عسکری، چاپ اول 1395 ق، و چاپ دوم با افزودن منابع شیعی، 1402 خب آیا دلیل می شود ما به این حدیث روی نیاوریم؟! تنها مشکل منزل حضرت فاطمه یا ام سلمه بودن است؟!
ضمن آنکه جناب عسکری اشکالاتی هم به زیارت مقدس عاشورا وارد کرده بودند که البته پاسخش داده شده است.
در مورد علت رجوع هم بنده با توجه به اینکه مراجع بزرگوار حدیث را تایید کرده اند (http://www.iranclubs.net/forums/showthread.php?t=9673) و تایید ایشان خیلی والاتر از تایید امثال ری شهری و عسکری است !
و همانطور که اشاره هم کردم کلیت این حدیث در نزد همه معتبر است و با توجه به معجزاتی که در این رابطه مشاهده شده است این حدیث را انتخاب نموده ام.

التماس دعای فراوان
یا علی مدد
صلوات ا...وسلامه علیه

mehrdad_123
Monday 31 August 2009, 12:14PM
8ختم باقیست!!!

ان شاا...الرحمن منتظریم!

شهرعشق
Monday 31 August 2009, 01:52PM
تعداد5 ختم دیگر برای بنده منظور بفرمایید با تشکر فراوان

mehrdad_123
Monday 31 August 2009, 04:49PM
تعداد5 ختم دیگر برای بنده منظور بفرمایید با تشکر فراوان
خیلی متشکر - اجرتان با مادرتان
التماس دعای فراااااواااان
خاصه وقت افطار و سحر که همانا بهتر وقت ها سحر است...:smile07:

=========================
3ختم باقیست!!!

ان شاا...الرحمن منتظریم!

عبد من عبادالله
Monday 31 August 2009, 05:18PM
سلام و تشكر از دوستاي عزيزم
و آرزوي قبولي طاعات و عبادات:smile34:
اين 3 تا رو هم اگر خداوند توفيق بدهد بنده مي خوانم
از همه دوستان التماااس دعااااااي فروان دارم

mehrdad_123
Monday 31 August 2009, 10:34PM
سلام و تشكر از دوستاي عزيزم
و آرزوي قبولي طاعات و عبادات:smile34:
اين 3 تا رو هم اگر خداوند توفيق بدهد بنده مي خوانم
از همه دوستان التماااس دعااااااي فروان دارم

سلام
متشکر- اجرتان با مادرتان
ما رو از دعا محروم نکنید مخصوصا وقت افطار و سحر که همانا بهترین وقت ها سحر است....:smile07:

=====================================================

دور اول تمام شد.

*****التماس دعا*****
*****التماس دعا*****
*****التماس دعا*****
*****التماس دعا*****
*****التماس دعا*****
*****التماس دعا*****
*****التماس دعا*****
یا علی(ع)

mehrdad_123
Monday 31 August 2009, 10:40PM
اگر دعایتان مستجاب شده مواظب سه حالت باشید

اول: آن که عجب نکنی و نگویی من معلوم می شود آدم خوبی هستم که دعایم مستجاب شد زیرا عجب و خودپسندی باعث فساد عمل و غلبه شیطان (http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=873&productid=1353&shopid=1&dollarsale=0) است.
دوم: شکر و حمد خدا نمایی که تفضل کرد بر تو به اجابت دعای تو، بلکه مستحب است دو رکعت نماز شکر بجا آوری.
سوم: همین که دعای تو مستجاب شد ترک دعا نکنی و باز در خانه خدا بروی تا بیگانه نشوی و در وقت حاجت خواستن دوباره آشنا باشی.

اگر دعایتان به اجابت نرسید مواظب این سه حالت باشید.

اول: آن که مایوس نشوی از رحمت خدا، زیرا به اجابت نرسیدن دعا ممکن است به سبب گناهان تو باشد که مانع اجابت است پس در صدد رفع آن به توبه و تهذیب نفس برای.
دوم : ترک دعا نکنی.
سوم: راضی باش به تقدیر الهی تا همان رضای تو باعث اجابت دعایت بشود.
امام حسن (ع) می فرماید: من ضامنم از برای کسی که در قلب او چیزی خطور نکند بجز رضا و خشنودی به قضای خدا این که دعا کند پس مستجاب شود.

دعا سه حالت دارد که به هر حالتی که باشد برای انسان اجر معنوی دارد.

حالت اول: آن که صلاح بنده در آن هست و به او می رسد و مشروط به دعا نیست و در این صورت ثمره دعا تقرب بنده است به خدا.
حالت دوم: آن که صلاح بنده در آن هست و رسیدن به آن مشروط است به دعا کردن و در این صورت ثمره دعا دو چیز است یکی رسیدن به مطلوب و دیگر تقرب به خدا.

برگرفته از تبلیغ و فروش کتاب "گنج های معنوی" در سایت تبیان (http://www.tebyan.net/onlineshopping/ecommerce_articles/2009/5/31/93158.html)

mehrdad_123
Monday 31 August 2009, 10:41PM
در مورد این حالت سوم عرض می کنم خداوند با اصرار زیاد هر حاجتی را عطا می کند در این رابطه خاطره ای به ذهنم رسید...
خاطره ای زیبا و پر از نکته!!!!!

شخصی هست زمانی مریض بود اما به جهت دعای خانواده و اصرار زیادشان خداوند فرصت ادامه ی حیات به او داد... چند وقتی گذشت اما در حال حاضر روزی هزار بار شیون و زاری می کند که ایکاش همان زمان می مرد و مرتکب گناهی که شده است نمیشد! آری این همان مصلحت است که بنده بدان توجه نمیکند!!!

فقط بگویم تا در جایگاه او نباشیم درک نخواهیم کرد که او چه می گوید!!!

mehrdad_123
Monday 31 August 2009, 10:46PM
در این دو پست خیلی حرفها نهفته است خیلی ...برای همین تکرارش کردم!!! - خیلی زیبا هستند خیلی!

وا...العظیم خیلی حرفها در این دو پست نهفته است خیلی!!!

باشد روزی روزگاری اگر خدا خواست در این راستا حقایقی را بیان کنم که اگر همه به آن حقایق ایمان بیاوریم خیلی از مشکلاتمان حل خواهد شد خیلی....

یاحق

maryam57s
Monday 31 August 2009, 11:06PM
در این دو پست خیلی حرفها نهفته است خیلی ...برای همین تکرارش کردم!!! - خیلی زیبا هستند خیلی!

وا...العظیم خیلی حرفها در این دو پست نهفته است خیلی!!!

باشد روزی روزگاری اگر خدا خواست در این راستا حقایقی را بیان کنم که اگر همه به آن حقایق ایمان بیاوریم خیلی از مشکلاتمان حل خواهد شد خیلی....

یاحق
سلام آقا مهرداد
منهم به این مساله معتقدم . برای همین راضیم به رضای خدا و همه چی رو سپردم دست خودش (توکلت علی الله ) فقط یک مشکلی دارم , همیشه دلگرفته هستم , همیشه ته دلم یک غصه است و یک دلتنگی ای دارم .
نمیدونم توکل و ایمانم به خدا حقیقی نیست یا ایمانم قوی نیست ؟

التماس دعا